Tarp pramonės dalyvių įsteigtas skaitmeninių vertybinių popierių konsorciumas

Konsorciumas

Siekdamas paspartinti pasaulinę skaitmeninių vertybinių popierių plėtrą šiuolaikinių finansų srityje, pora Kanados kompanijų suvienijo jėgas. Šių pastangų imasi, be kita ko, „Polymath“ ir KABN. Tai lėmė tai, ką jie vadina „konsorciumu“.

Šio konsorciumo idėja yra ta, kad „tai, kas naudinga vienam, yra naudinga visiems.“ Nors dalyvaujančios įmonės gali sutapti su tam tikromis paslaugomis, augdamos visą pramonę, kiekviena iš jų gaus didelę naudą.

Galutinis šio konsorciumo tikslas yra jų kreipimasis į žetonų emitentus, supaprastinant prieigą prie skaitmeninių vertybinių popierių išleidimui būtinų paslaugų ir jų naudojimo. Sujungus savo išteklius, ši įmonių porelė dabar gali pasiūlyti išsamų paslaugų rinkinį, kuris užtikrins lengvą tokenizavimo procesą suinteresuotoms įmonėms.

Vaidmenų skambutis

Kaip minėta, šis konsorciumas neapsiriboja vien „Polymath“ ir „KABN“. Nors kiekviena iš jų atliks pagrindinius vaidmenis, visų pirma šios įmonės stengiasi, kad sąrašas laiku augtų..

 • Tokenise.io (JK)
 • „MLG Blockchain“ (Kanada)
 • „Hyperion Technologies“ (JAV)
 • Hasanai (Gibraltaras)
 • „Crypto SA“ (Australija)
 • Dešimt sostinių (JAV)
 • „Razlin Capital“ (JK)
 • Pasaulinis „Blockchain“ tinklas (JAV)
 • „Evoke Capital“ (Kanada)
 • Saugios skaitmeninės rinkos (Kanada)
 • Skaitmeninio turto valdymas (Gibraltaras)

Kaip matyti iš aukščiau pateikto sąrašo, pateiktame „Polymath“ išleistame pareiškime, šis konsorciumas yra tikrai pasaulinė veikla. Įvairias paslaugas siūlančios įmonės yra iš kelių pasaulio vietų.

Komentaras

Paskelbus apie planuojamą konsorciumą, tiek KABN, tiek „Polymath“ generaliniai direktoriai kalbėjo apie tokių pastangų būtinybę..

Kevinas Northas, „Polymath“ generalinis direktorius, pareiškė,

„Mūsų sprendimas palaiko skaitmeninių vertybinių popierių kūrimą iš įvairiausių tradicinių ir netradicinių priemonių … Šios partnerystės tikslas yra sukurti geriausios praktikos modelį klientams, kuriems reikia pagalbos per visą STO („ Security Token Offering “) gyvavimo ciklą. . Pagal šį modelį emitentas dirbtų su integruotu tiekėjų tinklu, kurie įsipareigoja užtikrinti, kad aukcionai atitiktų vertybinių popierių įstatymus, taisykles ir reglamentus įvairiose jurisdikcijose ir prekybos platformose, didindami vertės pasiūlymą, mažindami atstumą ir trintį tarp investuotojų ir emitentai. Iki šiol visas STO kelias nėra aiškus daugumai mūsų emitentų, todėl mes sukūrėme šią partnerystę ketindami tai padaryti mažiau varginančia kelione “.

Benas Kessleris, KABN generalinis direktorius, pareiškė,

„Dirbdamas su„ Polymath “,„ KABN “palaiko skaitmeninių vertybinių popierių atitikties reikalavimus savo„ On On “sprendimu, suteikiančiu greitesnį, geresnį ir ekonomiškesnį sprendimą emitentams ir investuotojams patvirtinti ir patikrinti tapatybę, KYC ir AML bei valdyti likvidumo programas … KABN taip pat yra pirmoji įmonė, naudodama šį procesą, simbolizuoja savo įmonės turtą ir kuria skaitmeninius vertybinius popierius, įrodydama modelį ir atverdama kelią kitiems daryti tą patį tokiu būdu, kuris atitiktų jurisdikcijos vertybinių popierių taisykles ir reglamentus ir palaiko suinteresuotųjų šalių, „Blockchain“ bendruomenės pasiūlymą dėl vertės, emitentai ir investuotojai “.

KABN

„KABN“ yra Vankuveryje įsikūrusi įmonė, įkurta 2017 m. Bendrovė specializuojasi šiuolaikinių finansinių paslaugų srityje, pradedant identifikavimu „blockchain“ pagrindu, baigiant VISA patvirtinta kortele, susieta su kriptografinėmis valdomis..

„Polymath“

„Polymath“ yra Toronte įsikūrusi įmonė, įkurta 2017 m. Bendrovė siekia toliau plėtoti ir diegti skaitmeninius vertybinius popierius šiuolaikinių finansų srityje. Siekdami to pasiekti, jie sukūrė kelis žetonų standartus, palengvindami žymėjimo procesą bet kuriai suinteresuotai įmonei.

Kitose naujienose

„Polymath“ yra lyderis skaitmeninių vertybinių popierių pasaulyje. Turint tai omenyje, neturėtų stebinti tai, kad pastaruoju metu jie ne kartą puošė mūsų antraštes. Žemiau yra keletas straipsnių, kuriuose išsamiai aprašytos pastarųjų mėnesių „Polymath“ pastangos ir plėtra.

„Polymath“ įrodo „DEX Security Token“ koncepciją

„LeadBest“ ir „Polymath“ sudaro partnerystę kuriant saugos ženklų eistemą

„Security Token“ platforma, „Polymath“ (POLY), įtraukta į didėjantį biržų skaičių

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me