Skatinkite nekilnojamąjį turtą išleisti skaitmeninius vertybinius popierius didinant kapitalą, pasinaudojant „Securitize“, GRIP ir „Rialto“ pagalba

Japonijos gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto vystytojas, Švinas nekilnojamasis turtas, turi paskelbė ketinimus surengti būsimą kapitalo pritraukimą. Bendradarbiaudamas su įvairiais paslaugų teikėjais („Securitize“, GRIP, „Rialto“), „Lead Real Estate“ šį renginį organizuos pasaulinėje platformoje..

Kapitalo didinimas taps skaitmeninių vertybinių popierių pasiūlymu (DSO), nes „Lead Real Estate“ tikisi sudominti investuotojus kuo efektyviau. Nors „Lead Real Estate“ nepranešė, kiek bus parduota nuosavo kapitalo, jie nurodo, kad tai bus kelių milijonų dolerių įvykis.

Pagalba iš trijulės

Tie, kurie padės pirmaujančiam nekilnojamam turtui, kiekvienas pateikia skirtingus patiekalus. Atitinkamai, kapitalo pritraukimo metu šioms įmonėms bus pavesta atlikti skirtingus vaidmenis.

 • GRIP, kaip investicinis bankas Dubajaus tarptautiniame finansų centre (DIFC), perims finansų patarėjo ir kapitalo pritraukimo vadovo vaidmenį.
 • Pakeiskite vertybiniais popieriais
  • Skaitmeninių vertybinių popierių sektoriaus lyderė „Securitize“ teiks technologijų paketą, reikalingą viso renginio metu parduodamų skaitmeninių vertybinių popierių kūrimui ir išleidimui..
  • Rialto
   • Pasinaudodamas jų registracija ir licencijavimu Vertybinių popierių ir biržos komisijoje (SEC) ir Finansų pramonės reguliavimo tarnyboje (FINRA), Rialtos dalyvavimas leis šiam renginiui būti prieinamam plačiau. Tai reiškia, kad dalyvauti galės daugiau investuotojų iš viso pasaulio.
   • Lūkesčiai

    Nors „Lead Real Estate“ nepateikė konkretaus nuosavo kapitalo kiekio, jis pateikė įžvalgų, kaip jie tikisi, kad investuotojai bus apdovanoti.

    • 5% per metus, dividendų forma
    • 10–20% per metus grynojo pelno

    Apskritai „Lead Real Estate“ tikisi, kad tai prilygs 6–8% grąžai. Vis dėlto svarbu pažymėti, kad tai tiesiog lūkesčiai. Kaip ir bet kurioms investicijoms, nėra jokių garantijų.

    Gretimas kelias

    Iki šiol vienas iš populiariausių skaitmeninių vertybinių popierių diegimo būdų yra nekilnojamojo turto žymėjimas. Kaip didelio potencialo turto klasė, kurią dažnai kamuoja mažas likvidumas, daugelis mano, kad nekilnojamasis turtas yra puikus sektorius pertvarkymui.

    Tačiau „Lead Real Estate“ nusprendė keliauti šalia to, ką matėme iki šiol. Nors dauguma kompanijų daugiausia dėmesio skyrė pačiam nekilnojamam turtui, „Lead Real Estate“ siekia išparduoti dalį verslo skaitmeninius vertybinius popierius..

    Tai reiškia, kad suinteresuotiems investuotojams, nors sektorius išlieka tas pats, jų pozicijos sukasi; pelningumas priklauso nuo viso „Lead Real Estate“ sėkmės, o ne nuo jų valdomo vienintelio turto.

    Komentaras

    Paskelbę šį renginį, kiekvieno iš „Lead Real Estate“ ir „Securitize“ atstovai skyrė laiko komentarams.

    Eidži Nagahara, „Lead Real Estate“ generalinis direktorius, teigia,

    „Mes tikime, kad„ Lead Real Estate “teikia vertę savo klientams visoje mūsų verslo veikloje, todėl esame novatoriški instrumentai, tiksliai sukurti efektyvumui didinti ir trintims mažinti, kartu suteikiant prieigą prie vieno didžiausio pasaulio metropolio Tokijo. 38 milijonai gyventojų yra idealus sprendimas norint pasiekti mūsų kapitalo tikslus “

    Carlosas Domingo, „Securitize“ generalinis direktorius, teigia,

    „„ Securitize “ypač didžiuojasi būdama„ Lead Real Estate “skaitmeninio saugumo išleidimo technologijų tiekėja … Šis sandoris ne tik patvirtina mūsų įsitikinimą, kad Japonija ir toliau išliks pasauline lydere kuriant skaitmeninius vertybinius popierius, bet ir demonstruoja, kaip ši technologija sprendžia realius klausimus. didesnes, labiau įsitvirtinusias įmones, pateikdamas ekonomiškai efektyvų ir reikalavimus atitinkantį sprendimą išleisti ir valdyti privačius vertybinius popierius pasauliniu mastu “.

    Švinas nekilnojamasis turtas

    Įkurtas 2003 m., „Lead Real Estate“ yra nekilnojamojo turto vystytojas, įsikūręs Tokijuje, Japonijoje. Per tą laiką nuo jo paleidimo jo valdomo turto vertė išaugo iki maždaug 65 milijonų JAV dolerių.

    Generalinis direktorius Eiji Nagahara šiuo metu prižiūri įmonės veiklą.

    Kitose naujienose

    Japonija siekia tapti „blockchain“ pagrįstų pastangų sinonimu. Tik prieš kelias dienas diskutavome apie „Boostry“ įvykius ir naujų suinteresuotųjų šalių įtraukimą į skaitmeninių vertybinių popierių išleidimo platformą.

    Tarp šiandien čia aptarto DSO, naujausių investicijų į Japonijos įmones ir vykdomos vyriausybės tyrimus į skaitmeninio centrinio banko valiutas (CBDC), „kylančios saulės žemė“ pasirengusi tapti „blockchain“ pasaulio lydere.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me