Minia angelams pateikia pirmąjį STO, paremtą sporto rėmimo turtu

Minia angelams, neseniai Londone įsikūrusi sutelktinio finansavimo platforma išvardyti pirmasis STO, paremtas sporto rėmimo turtu. Apsaugos žetonų leidėjas „Sports Investor Coin“ tvirtina, kad didžioji dalis lėšų, surinktų parduodant savo žetonus, bus naudojama sporto rėmimo turtui įsigyti, taip sukuriant simbolinę vertę investuotojams ir suteikiant sporto organizacijoms likvidumo, pasiskolinto būsimiems jų prekės ženklo pardavimams. turto.

Minia angelams pateikia pirmąjį STO, paremtą sporto rėmimo turtu

„Sports Investor Coin“ „pikis“ ant Minios angelams

Sporto rėmimo turtas naudojamas reklamuoti kitus verslus ir jų prekės ženklus. Šio turto pavyzdžiai yra lenktyninio automobilio lipduko vieta, stadiono vardo suteikimo teisės ir komandos partnerystės susitarimai (pvz., „Oficialus sportinis gėrimas“)..

Iš pradžių „Sport Investor Coin“ žetonai bus parduodami per esamus sporto rėmimo turto tinklus, o vėliau – per žetonų mainus. Procentinė pelno dalis grąžinama žetonų savininkams kaip dividendai, išleidžiami pagal pažangias sutartis.

Reguliuojama nuosavybės, skolos ir žetonų pardavimo platforma

„Crowd for Angels“ finansavo savo veiklą per 2018 m. Kovo mėn. ICO, kad taptų pirmąja JK reguliuojama sutelktinio finansavimo platforma, skirta tiek privačioms, tiek valstybinėms įmonėms, parduodančioms nuosavybės, skolos ir kriptografinius žetonus. „Crowd for Angels“ yra leidusi ir ją reguliuoja JK finansinio elgesio tarnyba (FCA). Įmonės, norinčios pritraukti kapitalą, gali sukurti, kurti ir valdyti tai, kas CrowdForAngels.com svetainėje vadinama „pikiu“..

Investuojama ir kapitalas pritraukiamas parduodant nuosavas akcijas, skolos obligacijas ir kriptografinius žetonus.

Akcijų pakopos

Dauguma „Crowd for Angels“ akcijų parduoda vyriausybės teikiamas dideles mokesčių atskaitymo lengvatas, kad padėtų didelės rizikos, ankstyvos stadijos įmonėms pritraukti nuosavybės finansavimą. „Minia angelams“ atlieka dokumentus, kad investuotojai galėtų reikalauti visos įstatymų leidžiamos mokesčių atskaitos.

Skolos pakopos

Steigėjai, parduodami obligacijas „Crowd for Angels“, išlaiko visas savo įmonės nuosavybės teises. Pagal sutartas sąlygas sukuriama paprasta pareiga grąžinti pasiskolintus pinigus, po to santykiai su skolintojais nutrūksta. Skolintojai naudojasi aukštomis palūkanų normomis, o steigėjams naudinga lengvai prognozuojama, kad paskolos mokėjimai nesikeičia..

„Crowd for Angel“ parduodamos obligacijos yra „didelio pajamingumo“ skolos vertybiniai popieriai, kuriuos išleidžia įmonės, neturinčios kredito reitingo. Nors konvertuojamos paskolos obligacijos yra užtikrintos įmonės turtu, tai negarantuoja palūkanų ar pagrindinės sumos grąžinimo. Obligacijoms, kurios yra parduodamos „Crowd for Angel“, taip pat taikoma nelikvidumo premija, nes nėra teisės į išankstinį grynųjų pinigų grąžinimą, nes nėra antrinės rinkos, kurioje jas parduotų..

Žetonų pardavimo aikštelės

„Minia angelams“ suteikia galimybę steigėjams ir investuotojams dalyvauti ICO JK reguliuojamoje sutelktinio finansavimo platformoje. Startuoliai gali bandyti pradėti ir išplėsti savo projektą mokėdami mokesčius tik tuo atveju, jei jų ICO bus sėkmingas.

Kaip investuoti

Asmenys ir įstaigos pirmiausia turi užsiregistruoti ir būti įgalioti investuotojais „Minios angelams“. Tada jie gali naršyti aikštėse, spustelėti laukelio suvestinės laukelį, kad pamatytų minimalius ir maksimalius finansavimo tikslus, iki šiol surinktas lėšas, likusias aikštelės dienas, įmonės finansinius duomenis ir komandos biografiją.

Naudodamasis akcijų pakopomis, investuotojas gali peržiūrėti akcijų kainą, siūlomų akcijų skaičių ir tinkamumą mokesčių lengvatoms. Naudodamiesi skolų pakopomis, investuotojai gali peržiūrėti palūkanų normą, perskaičiavimo datą (grąžinimo grafiką) ir terminą.

Kai investuotojas pasirenka produktą, jis paspaudžia „Investuoti į šį žingsnį“ ir susieja banko sąskaitą. Ši procedūra veikia tik kaip įsipareigojimas, kol aukštis pasiekia minimalų tikslą.

Investuotojai naudoja savo „Crowd for Angels“ informacijos suvestinę, norėdami sekti įmonės atnaujinimus, užduoti bendrovės ir kitų investuotojų klausimus aikštės diskusijų lentoje ir gauti privačią prieigą prie įmonės, kai bus baigtos lėšų rinkimo priemonės. Investuotojai gali stebėti savo investicijų rezultatus naudodamiesi informacijos suvestinės skirtuku „Mano portfelis“, įskaitant pranešimus apie konversijas, dividendus ir palūkanų mokėjimus..

Kaip išvardyti

„Minios angelams“ kūrimas yra visiškai internetinis procesas be išankstinių mokesčių. Auklę kurianti įmonė užpildo paraiškos formą, kurioje pateikiama išsami įmonės informacija, norima pakėlimo suma ar diapazonas ir išsami informacija, kaip bus naudojamos lėšos. „Minia angelams“ peržiūri programą ir atsako per dvi darbo dienas.

Patvirtinta įmonė rašo aikštelę, įdeda vaizdo įrašą, prideda komandos biografiją ir įkelia investuotojų dokumentus. Kai „pitch“ pasieks tikslinį pakėlimą, „Crowd for Angels“ sukuria prenumeratos sutartį, o tada renka ir pristato lėšas.

Ateitis

„Crowd for Angels“ iki šiol surinko kelis milijonus eurų pikio bendrovėms, kurios pasiūlė derinti nuosavo kapitalo ir skolos pasiūlymus. Dabar jis siekia pasinaudoti savo reguliuojamu statusu ir pasiūlyti tokenizuotas akcijas ir obligacijas kaip JK sankcionuotas STO platformas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me