Komisijos narys Hesteris Peirce’as, SEC – interviu serija

Neseniai man buvo malonu atsisėsti ir pasikalbėti SEC komisaras Hesteris Peirce’as apie dabartinį skaitmeninio turto kraštovaizdį ir tai, kaip SEC dirba, kad žmonėms kosmose būtų aiškesnis kelias. Peržiūrėkite toliau pateiktą diskusiją, norėdami gauti vertingos informacijos ir patarimų tiems, kurie domisi ar domisi skaitmeniniu turtu, saugumo žetonais ir skaitmeniniais vertybiniais popieriais.

Komisijos narė Peirce kripto bendruomenėje yra meiliai žinoma kaip „Kripto mama“ dėl savo pažangios perspektyvos ir pastangų ieškoti protingų sprendimų, kurie vis dar leidžia augti bendruomenėje. Ji neseniai išleido savo „Token Safe Harbor“ pasiūlymą (Pasiūlyto vertybinių popierių įstatymo 195 straipsnis), kuris yra labai gerai apgalvotas pasiūlymas panaikinti spragą tarp reguliavimo ir decentralizavimo..

Komisijos narės Peirce nuomonė yra jos pačios ir nebūtinai atspindi Vertybinių popierių ir biržos komisijos ar jos kolegų Komisijos narių nuomonę.          

Šis interviu buvo redaguotas, kad būtų aiškiau.

 

RS:  Tie, kurie bando nustatyti, ar verslo modelis yra naudingumas, ar saugumas, pasakytumėte, yra trys svarbiausi elementai, į kuriuos reikia atsižvelgti?

HP:  Na, aš manau, kad tai, ką aš siūlyčiau, yra tai, kad jūs pažiūrėtumėte į Howey testą ir nustatytumėte, kur jums tinka, ar jūs parduodate žetoną žmonėms, pažadėjusiems, kad jūs kaip reklamuotojas ketinate ką nors padaryti tas simbolinis vertės padidėjimas. Jei taip reklamuojate, sakyčiau, reikia atidžiai išstudijuoti Howey ir nustatyti, į kurią linijos pusę patenkate.

Toliau galite paskaityti daugiau iš SEC apie Howey testą:

RS:  Jei verslo modelis yra saugumas, kokius pirmuosius žingsnius verslas turėtų žengti kartu su SEC?

HP:  Visiškai raginčiau visus, kurie ką nors dirba, kuo greičiau įeiti į SEC ir konkrečiai kreiptis į „FinHub“, kurį galite rasti SEC svetainėje. Galite susitikti su mumis asmeniškai arba galite susitikti telefonu. Žmonėms, norintiems išlaikyti mane tiesiai, ir tiesiog išmokite iš mūsų darbuotojų, apie kokius dalykus galvoti, pvz., Apie pirmąjį jūsų iškeltą klausimą dėl jūsų kritimo, saugumo ar nesaugumo. Jie jums neduos teisinių patarimų, tačiau duos jums dalykų, apie kuriuos tikrai turėtumėte pagalvoti, kai bandote išsiaiškinti, kurioje tos linijos pusėje esate ir dėl to, kaip galite elgtis, teikdami savo žetonų auką.

Žmonės, norintys surengti susitikimą ar pasikalbėti su SEC darbuotojais, gali užpildyti a užklausos forma čia, arba susisiekite su komisaro Peirce biuru tiesiogiai Komisaras [email protected].

RS: SEC svetainėje apie STO (Security Token Offerings) nėra daug kalbėta. Ar manote, kad investuotojai yra geriau apsaugoti STO nei ICO?

HP:  Į kiekvieną pasiūlymą žiūriu kiekvienu atveju atskirai, todėl tikrai sunku pateikti tokius bendrus teiginius. Manau, kad žmonės turi žiūrėti, kur viskas krenta, jei tai yra vertybinis popierius, išsiaiškinti, ar norite tai padaryti kaip registruotą pasiūlymą, ar norite pasinaudoti išimtimi, ir išsiaiškinti, kur ji labiausiai patenka išimtis naudoti. Man sunku kategoriškai pasakyti, kad STO yra geresni nei ICO, arba atvirkščiai, mes vėl laikomės faktais ir aplinkybėmis pagrįsto požiūrio; matome, kad kiekvienas pasiūlymas turi būti nagrinėjamas atskirai.

RS: Ar investuotojai turėtų būti vienodai atsargūs su STO, kaip ir su ICO?

HP:  Šioje situacijoje, kaip ir visose kitose situacijose, žmonėms, kurie perka daiktus, sakau, kad užduotumėte teisingus klausimus, jei jūs rizikuojate didele pinigų suma, geriau užduokite daug klausimų, nesvarbu, ar tai yra naują automobilį, ar pirkti žetoną, ar įsigyti akcijų ar obligacijų, turite užduoti klausimus. Jei negalite gauti atsakymo, kurį, jūsų manymu, turėtumėte gauti, ir jei negaunate atsakymų į klausimus, kuriuos turite pateikti pagrįstai, tikriausiai nenorite investuoti. Yra keletas pagrindinių raudonų vėliavų, kurios taikomos visiems pirkimams ar investicijoms, nesvarbu, ar tai skaitmeninis turtas, ar tradicinis vertybinis popierius.

RS: Kaip tik tuo metu praėjusiais metais jūs sakėte: „Galbūt galėsime nubrėžti aiškesnes linijas, kai pamatysime, kad subręsta daugiau„ blockchain “projektų“. Kaip manote, kaip „blockchain“ projektai subrendo praėjusiais metais? Ar tai daugiau / mažiau brandos, nei tikėjotės?

HP:  Manau, kad brendimas tikrai įvyko, jis džiugina, ir man patinka matyti, kad žmonės tampa įžvalgesni. Žmonės užduoda daugiau klausimų nei prieš metus ar dvejus metus. Manau, kad aukštesnio lygio projektų vykdymas buvo naudingas visiems. Manau, kad matytume daugiau termino, jei vertybinių popierių įstatymų sistema būtų aiškesnė nei yra. Tai šiek tiek vištienos ir kiaušinių problema, jūs negalite pamatyti tiek daug pokyčių be reguliavimo aiškumo, ir jūs negalite pamatyti reguliavimo aiškumo nežinodami, kam jūs teikiate aiškumą. Tikiuosi, kad ateinančiais metais matysime dar daugiau pokyčių, galbūt daug kas nutiks už JAV ribų, tačiau tai gali padėti mums pagalvoti, kaip turėtų atrodyti reguliavimo sistema.

RS: Aš žinau, kad Malta daro daug progresyvaus „blockchain“ ir skaitmeninio turto reguliavimo, manau, kad tai padeda žmonėms nukreipti geresne linkme.

HP:  Matome kitas jurisdikcijas, Maltą, Šveicariją ir kai kurias kitas jurisdikcijas, kurios laikosi požiūrio į ateitį. Manau, kad galime pasimokyti iš to, ką jie daro. Norėčiau, kad mes būtume labiau priešakyje, tačiau nėra blogai, kad kiti žmonės galvoja apie tai ir mes galime iš jų pasimokyti – reguliavimo institucijos taip pat gali rinktis iš šaltinių!

RS: Jūs buvote gana balsingas apie tai, kad SEC laikosi ir stebi požiūrį į ICO ir skaitmeninį turtą. Daugelis ICO / skaitmeninio turto pramonės žmonių nori, kad SEC greitai sureguliuotų savo veiklą, todėl jiems nereikia veikti pilkojoje zonoje. Ką tu pasakytum tiems žmonėms?

HP:  Aš jiems pasakyčiau, kad turiu idėją dėl saugaus uosto. Tikiuosi, kad žmonės gali tai pažvelgti. Jungtinėse Amerikos Valstijose yra daugybė klausimų, kai trūksta aiškumo, čia nagrinėjamas tik vienas iš šių klausimų. Tikiuosi, kad žmonės vėl susisieks su manimi ir suteiks man atsiliepimų apie tai ir mes galėsime sukurti tai, kas įmanoma

Skaitytojai gali pamatyti komisaro Peirce’ą „Saugaus uosto“ kalba ir pasiūlymas čia.  „Saugaus uosto“ pasiūlyme išsamiai aprašomos penkios sąlygos, kurias turi atitikti komandos, kad galėtų pasinaudoti ribotą laiką atleidžiama nuo federalinių vertybinių popierių įstatymų nuostatų:

„Pirma, komanda turi numatyti, kad tinklas, kuriame veikia prieigos raktas, per trejus metus nuo pirmojo žetono pardavimo datos pasiektų tinklo brandą – apibrėžiamą kaip decentralizaciją arba žetono funkciją – ir turėtų sąžiningai bei pagrįstai stengtis pasiekti šį tikslą . Antra, komanda turėtų atskleisti pagrindinę informaciją laisvai prieinamoje viešoje svetainėje. Trečia, žetonas turi būti siūlomas ir parduodamas siekiant palengvinti prieigą prie tinklo, dalyvauti jame ar plėtoti tinklą. Ketvirta, komanda turėtų dėti sąžiningą ir pagrįstą pastangą, kad vartotojams būtų užtikrintas likvidumas. Galiausiai komanda turėtų pateikti pranešimą apie pasitikėjimą “.

„Saugaus uosto“ pasiūlymas yra nebaigtas darbas, o Komisijos narys Peirce’as sveikina papildomą indėlį.   

RS: Praėjusį mėnesį SEC pateikė siūlomą taisyklę pakeisti „akredituoto investuotojo“ apibrėžimą. Ar galėtumėte papasakoti šiek tiek daugiau apie šiuos siūlomus pakeitimus ir kaip, jūsų manymu, jie gali būti naudingi skaitmeninio turto ir ICO pramonei?

HP:  Pokyčiai iš tikrųjų orientuoti į institucinę kategoriją, o ne į atskirų akredituotų investuotojų kategorijas. Kai kalbame apie akredituotus investuotojus, girdžiu atsiliepimų apie tai, kaip žmonės nusivylę, kad mes iš esmės vertiname finansinį rafinuotumą pagal vieną rodiklį, tai yra, kiek jūs esate turtingi. Taigi yra daugybė žmonių, kurie man pasakė, kad jie norėtų, kad individuali klasė, kaip akredituotas investuotojas būtų išplėstas, būtų pritaikyta žmonėms, kurie savo finansinį rafinuotumą parodė kitais būdais. Tai yra atvira komentarams ir žmonės gali tai pasverti, o jei žmonės to nesvarsto, dauguma siūlomų pakeitimų bus subjekto pusėje.

RS: ar plačioji visuomenė gali pasverti siūlomus akredituotų investuotojų pakeitimus?

HP:  Visiškai.

HP:  Galite tiesiog siųsti el. Laišką, tai gana neskausmingas procesas. Jis iškelia savo svetainę, todėl visi galės tai pamatyti. Mes tikrai laukiame atsiliepimų ir ypač malonu girdėti žmones, kurie galbūt nežinojo, kad gali pateikti komentarus. Mes visada norime, kad mūsų pasiūlymai pasiektų vis daugiau žmonių.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie siūlomus pakeitimus, kad būtų pakeista „akredituoto investuotojo“ apibrėžtis:

Galutinis atsiliepimo apie siūlomą akredituoto investuotojo apibrėžimą pateikimo terminas yra 2020 m. Kovo 16 d. Atsiliepimus galima siųsti adresu [email protected], temos eilutėje arba. pažymėdami failo numerį S7-25-19 komentaro forma čia, ir spaudos numeriu 33-10734 spustelėkite „Pateikti komentarus apie S7-25-19“.

RS: Šiuo metu įmonės gali legaliai pritraukti iki 1,07 mln. Dolerių per sutelktinį finansavimą, šiandieninėje aplinkoje tai nėra didelis pradinis kapitalas tokioms pramonės šakoms kaip technologijos. Didesnės nei 1,07 mln. USD įmonės neturi daug galimybių rinktis ekonomiškai kapitalą legaliai; reikalavimai įmonei turėti IPO yra milžiniški ir jiems tenka tokios pat didžiulės išlaidos. Kai kurie žmonės naudojo ICO / STO / IEO kaip tiltą šiai spragai pašalinti. Kokios jūsų mintys apie tai?

HP:  Aš sutikčiau, kad sutelktinis finansavimas nepasiekė to potencialo, kurį galėtų pasiekti, ir tai yra kažkas, kad dabar, kai jis veikia šiek tiek laiko, turime pažvelgti ir sužinoti, ar mes turime koreguoti, kaip jis veikia, ir kokie tie koregavimai turėtų būti. Vienas iš dalykų, kurį mes turime SEC, buvo naudingas, yra smulkaus verslo kapitalo formavimo patariamasis komitetas, kuris renkasi periodiškai. Tai grupė žmonių, nepriklausančių SEC, dalyvaujantys kapitalo pritraukime mažosioms įmonėms. Jie pateikia mums informaciją apie esamas taisykles ir tai, kaip jas reikia keisti, kad jos būtų veiksmingesnės, arba apie būtinybę nustatyti naujas išimtis žmonėms, kurie bando surinkti pinigus. Per tą forumą mes turėjome keletą galimybių pagalvoti apie sutelktinį finansavimą ir kaip tai padaryti geriau. Manau, kad žmonės bando būti kūrybingi galvodami apie tai, kaip galėtų surinkti pinigų, todėl įtariu, kad esate teisus, kai kurie žmonės žetonų pasiūlymus laiko alternatyva tam, kaip sutelktinis finansavimas. Jei jie tai daro, jie geriau rimtai apsvarstytų, kaip vertybinių popierių įstatymai taikomi tam, ką jie daro.

RS: maždaug per pastaruosius šešis mėnesius įvyko IEO (pirminių biržos pasiūlymų) pakilimas; Pastebėjau, kad SEC išleido Investuotojo įspėjimas apie IEO pastaruoju metu tai naudinga investuotojams, kurie galbūt nelabai suvokia, kas vyksta su kai kuriais IEO. Žinau, kad kai kurie IEO stengiasi, kad projektai skambėtų oficialiau nei yra.

HP:  Taip, žmonėms patinka tai daryti. Viena iš mano nuolatinių mantrų yra ta, kad norėčiau, kad SEC būtų atviresnė leidžianti žmonėms rinkti pinigus ir investuoti į projektus. Bet aš taip pat noriu, kad žmonės žinotų, jog kaip atitikmuo SEC nepasirašo investicijų. Taigi, kai investuojate į kažką, jūs, investuotojas, turite nuspręsti, ar tai apskritai yra gera investicija, ir ar tai yra gera investicija būtent jums. Nemanykite, kad SEC iš anksto patvirtino ar pasirašė reikalus, kad ir kaip oficialiai kažkas atrodytų.

RS: Tai puikus patarimas daugeliui naujų investuotojų, kuriuos pritraukė ši pramonė.

RS: Niujorko vertybinių popierių birža gyvavo ir veikė daugiau nei 100 metų, kol nebuvo įsteigta Vertybinių popierių ir biržos komisija. Jei visuomenė taip ilgai galėjo sėkmingai prekiauti akcijomis nereguliuojamose biržose, ar manote, kad įmanoma, jog žmonės gali sėkmingai reguliuoti ICO pramonę, kol nebus tinkamo SEC reguliavimo.?

HP: Yra daugybė skirtingų reguliavimo būdų. Mes JAV nusprendėme reguliuoti savo vertybinių popierių rinką derindami savireguliavimą, vyriausybės reguliavimą ir beveik valdžios reguliavimą. Vienas dalykas, kurį aš išsakiau šioje erdvėje ir kuris kartais pasimeta valdžios institucijoms, tokioms kaip aš, yra tas, kad tam tikras reguliavimas vyksta natūraliai: rinkos pačios reguliuoja ir drausmina. Manau, kad vertybinių popierių pramonė yra ta, kurioje matėme, kad kai kurios savireguliacijos versijos gali būti gana veiksmingos. Beje, mes turime sistemą, kurioje dalyvauja vyriausybės reguliuotojas (SEK) tiek, kiek žmonės užsiima veikla, kuri priklauso mūsų kompetencijai. Mes esame reguliatorius, kuris rašo taisykles, todėl turėtų būti sąveika tarp to, kas vyksta tame kosmosas ir mes. Jūs negalite tik daryti tai, kas priklauso mūsų jurisdikcijai, ir sakyti „gerai, aš save reguliuoju, kad tai yra priimtina alternatyva“.

RS: Tai jums grįžta anksčiau sakydami, susisiekite su SEC, ir SEC gali padėti žmonėms, kur ieškoti.

RS: Per pastaruosius porą metų pastebėjau gana dramatišką skaitmeninio turto kraštovaizdžio skirtumą: žmonės save reguliuoja, verslas yra profesionalesnis ir žmonės klausia geresnių klausimų. Žinau, kad daugelis žmonių norėtų SEC reguliavimo, kad galėtų lengvai laikytis įstatymų.

HP:  Aš taip pat suprantu. Manau, kad mes stengiamės patekti į vietą, kur žmonėms, kurie bando elgtis teisingai, palengvinti tai padaryti taip, kad atitiktų mūsų taisykles ir kad būtų pasiekti jų tikslai, tai yra vieta, kurios aš noriu pasiekti. Tai niekada nebus ypač paprasta, nes mūsų vertybinių popierių įstatymai gali būti tikrai sunkūs, tačiau mes tikrai galime tai padaryti lengviau nei dabar.

RS: Ar numatote, kad per ateinančius ar dvejus metus žmonėms bus lengviau laikytis taisyklių?

HP:  Likau viltis, todėl norime gauti „saugaus uosto“ projekto idėją, kad paskatintume žmones apie tai galvoti. Vienas iš JAV reguliavimo infrastruktūros elementų, dėl kurio nieko nėra paprasta, yra tai, kad turime tiek daug skirtingų reguliavimo institucijų, kurie gali domėtis šia erdve. Taigi, net jei mes ką nors darome SEC, yra ir kitų reguliavimo institucijų, kurios taip pat gali ką pasakyti. Vyksta tarpvyriausybinis bendradarbiavimas, bet manau, kad išgirsime dar daugiau raginimų bendradarbiauti dar geriau ir glaudžiau.

RS: Ar norėtumėte pasidalinti dar kuo nors, ko mes nelietėme?

HP:  Ne, manau, kad jūs gerai jį aprėpėte. Jūs teisus sutelkti dėmesį į šį klausimą, kur viskas vyksta, atsižvelgiant į mūsų vertybinių popierių įstatymus ir kaip mes galime pritaikyti tuos vertybinių popierių įstatymus, kad jie padėtų tai aiškiai parodyti potencialiems žmonėms, norintiems įsitraukti į erdvę. Kai projekte iš tikrųjų siekiama padaryti kažką teisėtų su lėšomis ir kai jie ketina daryti tai, kas nėra teisėta su lėšomis, bandoma nustatyti aiškų kelią žmonėms, kurie bando elgtis teisingai ir, manau, pasitarnaus visiems mums gerai.

Toliau pateikiamos kelios papildomos naudingos nuorodos:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me