Kaip nusipirkti „Vechain“ (VET)

„VeChain“ (VET) buvo vienas iš pirmųjų „blockchain“, sukurtų tik įmonės lygio klientų poreikiams tenkinti. Kūrėjai už projektą siekti pagerinti tiekimo grandinės ir produkto gyvavimo ciklo valdymą naudojant paskirstytos knygos technologiją (DLT). Svarbu tai, kad platforma vartotojams siūlo daugybę naujų funkcijų, todėl ji idealiai tinka įmonėms, siekiančioms patobulinti tiekimo grandinės protokolus ir verslo procesus. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų vadove „Investuoti į VeChain“.

Pateikiame 3 geriausius brokerius, kurie siūlo galimybę įsigyti „VeChain“ (VET) su kreditine ar debetine kortele.

Binansas

Binansas yra viena didžiausių ir žinomiausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. „VeChain“ įsigijimo pranašumai yra tai, kad jums naudingi mažesni keitimo mokesčiai nei konkuruojančioms biržoms, o padidėjęs likvidumas leidžia greitai pirkti ir parduoti, kad galėtumėte pasinaudoti kintančiomis rinkos naujienomis.

Perskaitykite mūsų „Binance“ apžvalgą arba apsilankykite Binansas.

Naudokite nuolaidos kodą: EE59L0QP už 10% pinigų grąžinimą iš visų prekybos mokesčių.

Kraken

Kraken yra vienas iš seniausių pavadinimų kalbant apie kriptovaliutų biržas, veikiančias pramonėje.

Nuo kuklių pradų jie dabar tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų pavadinimų erdvėje, siūlančiu platų turto pasirinkimą prekybai, įskaitant „VeChain“..

Prekybos išlaidos yra konkurencingos su kitomis biržomis ir jos toliau vystėsi, siūlydamos tiek ateities, tiek maržinę prekybą.

Perskaitykite mūsų „Kraken“ apžvalgą arba apsilankykite Kraken.

Bittrex

Bittrex yra dar viena birža, kuri šiuo metu leidžia įsigyti ir prekiauti „VeChain“ (VET). Bittrex yra pirmaujanti kriptovaliutos keitykla, teikianti plačiausią kriptovaliutų pasirinkimą. Jie yra žinomi pramonėje kaip vieni iš nedaugelio biržų, kurie neima rinkliavų už įvairius projektus ir turi gerą reputaciją dėl vientisumo..

Perskaitykite mūsų „Bittrex“ apžvalgą arba apsilankykite Bittrex.

Kas yra VeChain (VET)?

„VeChain“ yra atviro kodo „blockchain“ projektas, orientuotas į tiekimo grandinių ir įmonės veiklos sutrikdymą. Šio projekto kūrėjai 2018 m. Paleido pritaikytą „blockchain“ pavadinimu „VeChainThor Blockchain“, kuris gali vykdyti išmaniąsias sutartis.

Ką tai daro?

„VeChain“ leidžia greitai ir skaidriai perduoti vertę naudojant „blockchain“ technologiją. Be to, unikalus atributų rinkinys leidžia vykdyti sudėtingas išmaniąsias sutartis. Šios funkcijos leidžia blokų grandinei veikti kaip mokėjimo sistemai, be decentralizuotos duomenų knygos – galbūt pakeičiant tradiciškai suskaidytas sistemas.

Kaip veikia „VeChain“ (VET)?

VeChain tinklas veikia naudojant dvigubą žetonų sistemą.

Profesinis mokymas – kaip „VeChain“ sistemos pagrindas, profesinio mokymo žetonai naudojami kaip priemonė perduoti vertę tarp šalių.

VTHO – šie žetonai naudojami kartu su profesiniu mokymu perduodant vertę. VTHO žetonai veikia taip pat, kaip „dujos“ „Ethereum“ blokų grandinėje – skatina sandorius.

Šie žetonai veikia „VeChainThor Blockchain“, sutarimas pasiekiamas naudojant „Proof-of-Authority (PoA)“ protokolą. „PoA“ yra akcijų paketo variantas, kuriame yra blokų patvirtinimo sistema, valdoma per centrinę šalį. Tai pašalina tą galimybę blokus kurti anonimiškai – pagrindinis bruožas, kai blokų grandinė yra skirta įmonėms.

Numatomi pokyčiai?

Kūrėjų dalyvavimas „VeChain“ yra gana didelis, palyginti su daugeliu projektų. Toliau pateikiami keli atnaujinimai, kuriuos tikimasi įgyvendinti „VeChain“ per ateinančius metus.

  • Sąveika
  • Anonimiškumas

Pagrindinė ideologija?

„VeChain“ fondas praeityje leido suprasti, kad projektas plėtojamas su a aiški ideologija.

„VeChain fondas tvirtai tiki atitiktimi ir savireguliacija … Mes norime nustatyti standartą pramonėje, kad paskatintume ideologiją, kurią„ blockchain “kriptovaliutų projektai gali įkūnyti“Skaidrumas, teisingumas, atvirumas“, Tai yra mūsų įsipareigojimas bendruomenei ir apskritai ekosistemai“.

Priėmimas ir prieštaravimai?

„VeChain“, pradėtas kurti 2015 m., Gyvuoja ilgiau nei dauguma projektų. Ši išliekamoji jėga per kelerius metus leido nuosaikiai įsivaikinti. Pažymėtina, kad „VeChain“ neseniai pasirašė partnerystę su kelionių agentų milžine „Travala.com“, kuri leis profesinio mokymo žetonus naudoti kaip mokėjimo formą platformoje.

Norėdami pamatyti išsamų užmegztų partnerysčių sąrašą, spustelėkite ČIA.  Kai kurios dėmesio vertos įmonės šiame sąraše yra šios.

  • Walmart Kinija
  • BMW grupė
  • „ENN Energy Holdings Limited“
  • H&M

Tokie priėmimo lygiai leido „VeChain“ tvirtai įsitvirtinti 30 geriausių projektų, kai reitinguojami pagal rinkos planą.

Per savo gyvenimą „VeChain“ pavyko išlikti palyginti be ginčų. Vienintelis įvykis, kuris išsiskiria, buvo a 6,5 mln. Dolerių įsilaužimas, kuris įvyko 2019 metų pabaigoje. Reikėtų pažymėti, kad šis įvykis įvyko dėl žmogaus klaidos, o ne dėl paties projekto kodavimo trūkumo.

Reglamentas?

Iki šiol oficialios „VeChain“ klasifikacijos nepateikė reguliavimo institucijos. Nors panašūs projektai, tokie kaip Ethereum, buvo laikomi ne vertybiniais popieriais, išlieka rizika, kad taip yra dėl nepakankamo decentralizavimo.

Kaip ir bet kuriame projekte, prekiaudami / laikydami turėtumėte elgtis atsargiai, nes skaitmeninio turto klasifikacija gali bet kada pasikeisti.

Kas tai padarė?

„VeChain“ sukūrė 2015 m Saulėta Lu.  Visų pirma, „Sunny Lu“ dirbo „Louis Vuitton China“ Kinijos vadovu prieš vedant VeChain.

Nors Sunny Lu lieka prie „VeChain“ vairo, visą ekosistemą prižiūri išrinktų specialistų komitetas, žinomas kaip „VeChain Steering Committee“..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me