Dave’as Hendricksas, „Vertalo“ interviu serijos generalinis direktorius ir įkūrėjas

Dave’as Hendricksas yra „Vertalo“, kuris yra suinteresuotųjų šalių registro ir „Cap Table“ platforma SEC suderinamų saugos žetonų pasiūlymams, generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų. Jie jungia tarpininkus-prekiautojus, emitentus, biržas ir ATS.

AT:  Ar galėtumėte pasidalinti su mumis, ką daro „Vertalo“?

DH: „Vertalo“ siekia padėti daugiau emitentų, žymėti daugiau turto mažesnėmis sąnaudomis ir mažesne rizika. Ir mažesnėmis sąnaudomis. „Vertalo“ pagrindinis pasiūlymas yra šifravimo dangtelių lentelė, kitaip tariant, žetonų turėtojų knyga. ICO nerūpėjo viršutinių ribų lentelės, tačiau akcijų investuotojai – ne.

Investuotojai gali būti įtraukti į „Vertalo“ pastatytą viršutinių ribų lentelę prieš lėšų kaupimą ar ICO, jų metu ar po jų. „Vertalo“ piniginės registravimo procesas yra jungiamasis procesas tarp emitentų, norinčių sužinoti, kam priklauso jų įmonė, ir investuotojų, kurie nori žinoti, kiek jiems priklauso įmonė. „Vertalo“ yra pernelyg painios STO ekosistemos klijai. „Vertalo“ padeda emitentams valdyti savo investuotojų bendruomenę, o „Vertalo“ padeda investuotojams valdyti savo turimas akcijas – visa tai per paprasta grafine sąsaja, kuri yra daug geresnė nei eteris.

AT:  Ar tai viešajame, ar privačiame „blockchain“? Jei abu, ar galėtumėte patikslinti, kokia informacija yra viešojoje, o ne privačioje?

DH: Dauguma „Security Token“ leidimų yra plėtojami „Ethereum“ pagrindu, o dauguma išmaniųjų sutarčių yra parašytos „Solidity“ formatu, todėl „Vertalo“ pradėjo darbą derindamasis su bendruomene, tačiau „Vertalo“ buvo sukurtas taip, kad būtų grandiniškai agnostinis. Jei emitentas nori parašyti savo žetoną naudodamas „Hyperledger“, „Hashgraph“, „NEO“ ar „Stellar“, jis gali tai padaryti, o „Vertalo“ viršutinės lentelės ir investuotojų registravimo funkcijos veiks taip pat. Mes matome leidimų neturinčių ir blokuojamų blokų, skirtų saugos ženklams, pranašumus.

AT:  Ar patys atliekate KYC / AML akreditaciją?

DH: „Vertalo“ partneriai su pagrindinėmis akredituotomis / kvalifikuotomis ir KYC / AML paslaugomis, nes yra daugiau nei 200 skirtingų jurisdikcijų ir mes norime sutelkti dėmesį į tai, ką darome geriausiai. Kuriame prenumeratos paslaugą su keliais iš šių tiekėjų, kad supaprastintume antrinę prekybą (kur KYC-AML taip svarbu). Daugiau apie tai vėliau Q1.

AT:  Ar galėtumėte apibūdinti, kaip platforma leidžia emitentams valdyti investuotojų bendruomenę?

DH: „Vertalo“ kepurėlių lentelė sujungia tradicinės knygos su tinklo ryšiu ypatybes. „Vertalo“ kepurės lentelė atspindi dviejų šalių santykius, nustatomus bendru sutarimu. Emitentai naudoja vertalo registracijos pažangiosios sutarties procesą, norėdami pakviesti investuotoją ir įtraukti jį į viršutinių ribų lentelę. Šis registracijos procesas sukuria knygą, kuri yra daugiau nei turėtojų sąrašas, palengvina bendravimą tarp emitento ir investuotojo, kad šalys galėtų perduoti žetonus, dividendus ir dokumentus.

AT:  Yra daugybė ne „blockchain“ variantų, kaip valdyti „cap“ lentelę. Kokie yra „blockchain“, o konkrečiau „Vertalo“, naudojimo pranašumai?

DH: Žetonų prekyba vyksta realiuoju laiku. Jei kas nors prekiauja apsaugos žetonu, investuotojų knyga pagal įstatymą turi būti atnaujinta nurodant naują žetono adresą / turėtoją. Taigi „blockchain“ pagrindu sukurta „capch table“ knyga veikia „blockchain“ greičiu, greičiau nei popierius ir geriau tvarkant įrašus. Kas be „blockchain“ pagrindinės knygos, skirtos „blockchain“ pagrįstam saugumui, valdytų teisinius reikalavimus, susijusius su akcininkų sąrašo tvarkymu? ICO emitentams tai nerūpėjo, todėl jie nesukūrė šios technologijos. ICO tiesiog rūpinosi mainais. STO emitentai turi laikytis vertybinių popierių įstatymų.

„Blockchain“ pagrindu nustatytų viršutinių ribų lentelių kūrimas taip pat yra pirmasis ir esminis žingsnis siekiant didesnio privataus turto likvidumo, nes „cap“ lentelės yra tos vietos, kur investuotojų nuosavybės teisės yra geriausiai įgyvendinamos. Priežastis, kodėl emitentai ir investuotojai simbolizuoja savo pasiūlymus, yra galų gale pasiekti didesnį likvidumą suteikiant savo akcininkams galimybę parduoti biržose ir ATS, laikantis emitentų taisyklių..

Jokios tradicinės privataus kapitalo kapitalizacijos lentelių platformos neprisijungia prie biržų, ir netgi įsigyti akcijų sertifikatą iš tradicinės viršutinių stalų platformos yra kelias dienas trunkančios pastangos. Kai gaunate popierinę akciją iš tradicinės „cap“ stalo platformos, nėra kur ją parduoti, nes turite gauti valdybos leidimą, o tada yra nedaug prekyviečių, išskyrus „Uber“ ar „Lyft“ ir kt…

Tokie pasiūlymai yra išleidžiami remiantis prielaida, kad atėmus apribojimą žetonai / akcijos bus „prekiaujami“. Prijungę „Vertalo blockchain“ pagrindu nustatytą viršutinių ribų lentelę prie mainų ir ATS, mes suteikiame galimybę žetonų turėtojams pasiekti likvidumą, kuris yra pagrindinis saugumo žetonų pasiūlymo bruožas, laikantis pagrindinių vertybinių popierių įstatymų..

AT:  Kaip „Vertalo“ registras sumažina brokerių pardavėjų išlaidas?

DH: brokeriai-pardavėjai turi patikėjimo reikalavimus, kad patikrintų KYC ir AML. „Vertalo“ investuotojų registravimo funkcija, jungianti KYC patikrintus el. Pašto adresus su „blockchain“ piniginėmis, buvo sukurta kartu su pagrindiniais tarpininkų pardavėjais, kad padėtų jiems laikytis pagrindinių AML reikalavimų. „Vertalo“ sukūrė savo platformą taip, kad tarpininkai-prekiautojai galėtų jas pažymėti baltai, kad jiems nereikėtų patiems kurti ar valdyti šio proceso.

AT:  Jūs siūlote investuotojams, užsiregistravusiems „Vertalo“, galimybę akimirksniu pasidalinti savo investuotojo profiliu su brokeriais-dileriais ir emitentais. Kaip investuotojai užsiregistruoja?

DH: Ši funkcija bus sukurta vėliau šiais metais. Mūsų dėmesys skiriamas mūsų verslo klientams skirtiems kirtikliams.

AT:   Viena iš jūsų siūlomų priemonių yra piniginės nuosavybės patvirtinimas? Kaip tai atliekama?

DH: „Vertalo“ piniginės registracijos procese naudojama protinga sutartis, kad būtų vykdomas procesas, panašus į metodą, kuriuo bankas patikrina jūsų nuosavybės teisę į sąskaitą, į sąskaitą įnešdamas atsitiktines sumas. Siunčiame el. Laišką registruotam sąskaitos savininkui su nuoroda, leidžiančia pradėti procesą. Jei galite prisijungti prie tos sąskaitos ir patikrinti sumas, tai yra įrodytos nuosavybės pradžia. Iš tikrųjų tai yra šiek tiek sudėtingiau nei tai, tačiau tinkamam piniginės savininkui tai yra labai sklandus procesas. Šiam procesui naudojame specialų naudingumo ženklą (ne, jo negalima prekiauti ar perduoti) ir išmaniąsias sutartis.

AT:   Ar yra kokių nors žymių projektų, kurie šiuo metu naudoja „Vertalo“ platformą?

DH: Mes buvome pirmasis mūsų klientas. Manau, kad „Vertalo“ 2018 m. Kovo mėn. Išleido trečią ar ketvirtą tikrą JAV suderinamą saugos žetoną. Štai kodėl mes tai sukūrėme. Bendradarbiaujame su „PrimeTrust“, „Issuance“, „Entoro“ ir paskelbsime keletą pagrindinių nekilnojamojo turto, fondų ir skolų emisijų, kurios bus pradėtos vykdyti vasario ir kovo mėnesiais. Pirmojo ketvirčio pabaigoje turėtų būti daugiau nei 10 projektų arba brokerių-pardavėjų, kurie naudojasi technologija, kad supaprastintų savo simbolines emisijas, santykius su investuotojais ir viršutinių ribų lentelės valdymą..

AT:   Ar dar ką nors norėtumėte pasidalinti apie „Vertalo“?

DH: emitentai turėtų sukurti puikų produktą, susirasti puikią advokatų kontorą, susirasti puikų brokerį-pardavėją ir paskambinti Vertalo.  Mes galime sudėti visas dalis jums kartu, taip pat padėti jums sutaupyti milžinišką sumą iš jūsų bendrųjų ženklinimo išlaidų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me