Žaidžia „Tokenization Sandbox“ su „Vertalo“

Paleidimo diena

Čia yra skaitmeniniai vertybiniai popieriai. Mes žinome, ką jie gali padaryti, ir galimybes, kurias jie gali atverti. Viskas, ko dabar reikia, yra geras pardavimų žingsnis ir ateis įvaikinimas; Aikštelė, kuri ne tik žada, bet ir iš tikrųjų teikia tokius dalykus kaip,

 • Sutaupytos išlaidos
 • Intuityvios platformos
 • Prieinama
 • Lankstus

Siekdamas paspartinti šį priėmimą, „Vertalo“ ką tik paskelbė apie savo nemokamos „Tokenization Sandbox“ paleidimą. Juo jie tikisi patikrinti visus tuos dalykus ir dar daugiau. „Vertalo“ turi pasakyti štai ką,

„Naudodamiesi šia nauja iniciatyva, skaitmeninio turto pramonės dalyviai gali be jokių pradinių išlaidų įgyvendinti ir mokytis žymėdami skaitmeninį turtą operacijose, kurios kitu atveju patirtų brangų programinės įrangos kūrimo ir konsultavimo mokestį, kuris paprastai kainuoja daugiau nei 50 000 USD už vieną turto ženklinimą. . “

Smėlio dėžė

Taigi, kas iš tikrųjų yra „Sandbox“ ir kodėl jie yra svarbūs?

Mums visiems reikia saugios erdvės, ir būtent tai yra „Sandbox“ – bandymų aplinka, veikianti kaip saugi erdvė eksperimentams ir naujų dalykų išbandymui. Šiuo konkrečiu atveju „Sandbox“ turi temą – Tokenization.

Mums reikia smėlio dėžių, nes jos palengvina pokyčius. Tai gali būti reglamentų pakeitimas, įrodant tiems, kurie juos kuria, kad yra naujų būdų, kaip saugiai pasiekti senus tikslus. O gal tai yra scenarijus, pavyzdžiui, aprašytas šiandien, kai naujas sektorius bando pritraukti naujus vartotojus ir priimti juos patvirtindamas jų pasiūlymų potencialą.

Kodėl dabar?

„Vertalo“ pareiškė, kad šio paleidimo tikslas yra skatinti skaitmeninių vertybinių popierių įsisavinimą. Kodėl vis dėlto dabar?

Na, pasaulio ekonomika keičiasi. Tradicinės investavimo priemonės ir tai suteikiančios paslaugos turi keistis.

Atsižvelgiant į dabartinę investicinių operacijų srautų padėtį visame pasaulyje, dabartinis laikas yra tinkamas laikas pradėti iš tikrųjų siekti naujų standartų; Standartai, kuriuos kuriant „Vertalo“ stengiasi, ir jų priėmimas.

Ar kas nors klausosi?

Dabar, kai mes nustatėme, kas yra smėlio dėžė ir kodėl jos reikia dabar, ar tikrai yra kam nors įdomu dalyvauti?

Net nepradėjusios veikti, 27 įmonės ir skaičiuojantys jau pateikė paraišką dalyvauti – iš esmės perteikdami skambų „TAIP“.

Keletas dėmesio vertų dalyvių vardų yra,

Kas yra dėžutėje?

Tie, kurie prisijungia prie linksmybių „Tokenization Sandbox“, gali tikėtis įvairių siūlomų funkcijų ir galimybių. Jie pateikia šiuos sprendimus kaip įtrauktus:

 • Viršutinės lentelės ir investuotojų sąrašo failo įkėlimas.
 • Viršutinės lentelės arba klientų sąrašo žymėjimas per kelias minutes.
 • Naujai išleisto prieigos rakto įdiegimas viršutinėje lentelėje arba klientų sąraše per kelias minutes.
 • „Keyless“ piniginių sukūrimas per kelias minutes, kurias galima pasiekti žiniatinklyje naudojant el. Pašto adresą ir slaptažodį.
 • Investuotojams suteikiama prieiga prie raktų neturinčios piniginės, pasiekiamos per el. Pašto / slaptažodžio valdomą svetainę.
 • Investuotojams suteikiama galimybė vietoj „Raktų neturinčių“ piniginių naudoti savarankiškas pinigines.
 • Kontrolieriaus funkcijos įgyvendinimas, kad emitentai galėtų spręsti nesąžiningus ar klaidingus sandorius, apleidimą, pasalinimą ir perkėlimą pagal mirties reikalavimus.
 • Gebėjimas sukeisti grandines per kelias minutes, nedarant įtakos pagrindiniam vertybiniam popieriui ar jo investuotojams.
 • Prisijungimas prie anksčiau integruotų paslaugų teikėjų

Nors „Vertalo“ ir toliau palaiko kelis „blockchain“, jie aiškiai parodė, kad, jų manymu, „Tezos“ yra atsakymas, einantis į priekį dėl įvairių priežasčių, į kurias žvelgėme ČIA.

Kas yra tinkamas?

Kadangi tikslas yra įvaikinimas, patogu, kad „Tokenization Sandbox“ yra atvira įvairiausiems kandidatams. Tinkami dalyvauti:

 • Žetonų leidėjai
 • Brokeriai-pardavėjai
 • Saugotojai
 • Mainai
 • Alternatyvios prekybos sistemos (ATS)

Išėjus už 27 vartų, neturėtų būti staigmena, kai matome, kad įmonės dalyvauja kiekviename kulkos taške.

Komentaras

Kartu su „Tokenization Sandbox“ paleidimu „Vertalo“ generalinis direktorius Dave’as Hendricksas skyrė laiko pasidalinti mintimis apie programos siūlomus dalykus. Jis pareiškė,

„„ Vertalo Sandbox “programa yra naujovė, skirta sumažinti kliūtis skaitmeninio turto transformacijai ir įgalinti rinkos dalyvius … Norėdami sukurti pasitikėjimą skaitmeninės transformacijos programomis, turime pereiti nuo brangių prekių sandorių paslaugų, tokių kaip žetonų išleidimas. “

Jis tęsia,

„„ Vertalo “būdas tai padaryti yra suteikti įmonėms galimybę„ Vertalo Tokenization Sandbox “modelyje ir nerizikingai modeliuoti ir mokytis iš jų simbolizavimo veiklos. Bendrovėms baigiant kapitalo struktūrą, lėšų rinkimo strategiją ir emisijos procesą, „Vertalo“ gali padėti šioms įmonėms perkelti jas į gamybą arba jos gali kreiptis į kito tiekėjo paslaugas, jei „Vertalo“ nėra tinkamas. Investicinių bankų, emitentų ir tarpininkų-tarpininkų pristatymas į „Vertalo“ patogią naudoti platformą mus nustums toli į priekį, kur esame šiandien “.

„Momentum“ kūrimas

Jei atpažinsite pavadinimą „Vertalo“, tai gali būti iš mūsų naujausio žvilgsnio į jų darbą su RECM. Šiame žvilgsnyje aptariame iki 300 mln. USD vertės nekilnojamojo turto ženklinimą, o „Vertalo“ palaiko visą procesą.

Vertalo remti tokenizavimo pastangas, supančias RECM portfelį

Vertalo

Įsikūręs iš Ostino, Teksaso valstijos, „Vertalo“ buvo įkurtas 2017 m. Specializuodamasis „cap-table“ valdymu, „Vertalo“ išplėtė savo galimybes, teikdamas įvairias paslaugas, susijusias su skaitmeniniais vertybiniais popieriais..

Šiuo metu įmonės veiklą prižiūri generalinis direktorius Dave’as Hendricksas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me