Sieviešu iespējošana blokķēdē – OKEx svin ar #WomenInCrypto

OKEx (www.okex.com), pasaulē lielākā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, korelējot ar Starptautisko sieviešu dienu (8. marts), uzsāka sociālo kampaņu, lai parādītu atzinību un atbalstītu sieviešu iespējas nozarē. OKEx uzaicināja vairāk nekā 20 sieviešu līderes, kas uzplauka blokķēdes un kriptogrāfijas nozarē dažādos segmentos, piem. mediju lauks, ietekmētāji un organizāciju vadītāji, lai dalītos ar iedvesmu šajā jomā un nākotnes redzējumu.

„Starptautiskā sieviešu diena ir liela diena ikvienam, lai atzīmētu dzimumu līdztiesību un sieviešu iespējas. Pazemīgi-izcili-centīgi-līderi. Tās ir paredzētas sievietēm, kuras ir spēcīgas un rada pozitīvu ietekmi vīriešu dominējošajā kriptogrāfijas nozarē. Daži var nepamanīt savu fenomenālo darbu un atstāt novārtā savus neticamos talantus, bet tomēr viņi neatlaidīgi strādā un strādā vēl vairāk, ”sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao..

2020. gads – gads sieviešu iespēju palielināšanai

2020. gads ir sieviešu iespējas un dzimumu līdztiesība vairāk nekā jebkad agrāk. Sieviešu ieguldījums Bitcoin kopienā divkāršojās no 5% 2018. gadā līdz gandrīz 12,8% šodien, liecina nesenie dati no CoinDance. Pēdējo gadu laikā kripto telpā ir palielinājušās sievietes. Turklāt viņi parādīja savu unikālo izjūtu, radošumu un vadību kriptogrāfijā, pateicoties ārkārtas ieguldījumam nozarē.

“#WomenInCrypto kampaņa ir paredzēta ne tikai šodienas svinībām, bet arī tam, lai veicinātu izpratni par dzimumu līdztiesību. Uzņēmumā OKEx mēs novērtējam mūsu sieviešu talantus un lepojamies, ka visos birojos esam sasnieguši augstu dzimumu daudzveidības līmeni. Nākotnē mēs turpināsim dot iespēju sievietēm un radīt laimīgu un harmonisku darba vietu ar dzimumu līdztiesību. ” Džejs nesen atklātajā vēstulē piebilda.

Lai dzirdētu, OKEx noskatījās augstu un zemu no Blockchain balsīm

Šajā nozīmīgajā kampaņā galvenā uzmanība tiks pievērsta viņu apbrīnojamajiem sasniegumiem, kas veidoja kriptogrāfijas telpu, un viņu ieskatiem par to, kā ikviens sieviešu kriptogrāfijas kopienā var kopīgi mainīt..

“Fintech paver jaunas iespējas strādājošām sievietēm, kuras savā veidā paver jaunus apvāršņus fintech nozarei. Tas ir abpusēji izdevīgs process. Kripto var redzēt arvien vairāk spēcīgu sieviešu, tā arī nav nejaušība, ka vienas no ietekmīgākajām kopienām pasaulē – Pasaules ekonomikas forumā – blokķēdes vadītāja ir sieviete, lieliska profesionāle un trīs bērnu māte , ”Sacīja Kristīna Lukrēcija Kornēra, pazīstamās globālās kriptovalūtas mediju platformas Cointelegraph rīkotājredaktore. “Sievietes ir lielisks resurss ekonomikai, tāpēc būsim spēcīgas sievietes. Lai mēs viņus uzmundrinātu, izglītotu. ”

“Mēs arvien labāk nostiprinām stāstījumu, izskaidrojam kriptonauda priekšrocības, to pārāk nesarežģot, būvējot infrastruktūru, izlaižot lietotājam draudzīgākus produktus ar acīmredzamiem USP. Bet vēl ir daudz darāmā, kā arī daudz vietas, lai pievienotos visu veidu cilvēkiem, ”sacīja Kristiina Kombena, Bitcoinist kriptovalūtu žurnāliste, kas ir galvenais resurss blokķēdes un šifrēšanas ziņu izveidei. “Saprotiet, ka lielākais šķērslis iekļūšanai var būt jūs pats. Jā, šī nozare, kurā dominē vīrieši, bet neviens aktīvi neliedz sievietēm piekļuvi. Daudzi no iebraukušajām mātītēm to nogalina telpā. Blokķēde ir dzimumu ziņā neitrāla. Neļaujiet nevienam likt domāt citādi un neļaujiet nevienam traucēt. “

“Kriptogrāfija, kā mēs zinām, ir veidota ne tikai uz blokķēdes, bet arī uz spēcīgu kopienu. Mēs, sievietes, esam dabiski kopienas veidotāji. Tagad ir laiks mums pulcēties un piedalīties kriptogrāfijā, lai iegūtu finansiālu neatkarību un izmantotu mūsu iedzimto prasmju kopumu. Tāpat kā iztērētie dolāri ir politiski paziņojumi – Bitcoin neatšķiras, ”sacīja Diāna Piresa, VP, Crypto.com institucionālā pārdošana. “Tūkstošgades laikā mēs esam nodevuši savas balsis bez dzirdēšanas – kriptonauda ļauj mums tikt uzklausītiem.”

Kriptogrāfijas sievietes jau sen ir nepietiekami pārstāvētas, un viņas ir pelnījušas, lai viņas spīdētu un izturētos ar vienādu cieņu un iespējām. Neatkarīgi no karstajām ziņām Bitcoin Haling, būtu patīkami ņemt blakus piezīmi, novērtējot nozari ar atšķirīgu izaugsmi. Lūdzu, apmeklējiet OKEx Twitter, lai uzzinātu vairāk sieviešu kriptogrāfijas citātu.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs nodrošinām galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me