Pasīvie kriptogrāfijas ienākumi var dot labumu miljardiem cilvēku, OKEx vadītājs saka Blockchain Economy 2020, Turcija

OKEx (www.okex.com), pasaulē lielākā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, devās uz Turciju, lai pagājušajā nedēļā Stambulā apmeklētu Blockchain Economy – visvairāk gaidīto blockchain samitu MENA un Eirāzijā. Kamēr OKEx ir daudz sarunājies vietējā kriptogrāfijas vidē, pagājušās piektdienas (2020. gada 21. februāris) pasākumā OKEx finanšu tirgu direktore Lennix Lai paziņoja par savu pasīvo ienākumu tikai kriptogrāfijas tirgū..

“Blokķēde un digitālie aktīvi pamazām maina to, kā mēs nopelnām procentus. Galvenās plūsmas nosaka sociālo kapitālu par to, kā procentu likme tiek sadalīta, un bankas uztver kā pamatinformāciju un kredīta starpniekus, ”sacīja OKEx finanšu tirgu direktore Lensija Lai. “Virzoties uz priekšu, pamatojoties uz PoS un DPoS, kā arī DeFi aizdevumiem, tas potenciāli iegūs jaunus produktus, kas regulāri nodrošina intereses. Tas var būt abpusēji izdevīgs tradicionālajai finanšu sistēmai un tādējādi miljardiem lietotāju radīt pasīvu ienākumu priekšrocības. ”

Lennix Lai, OKEx finanšu tirgu direktore, teica galveno runu 2020. gada 21. februārī. Uz mediju interviju uz vietas tika uzaicināta OKEx finanšu tirgu direktore Lennija Lai.

Banku darbība ir kļuvusi par globālu izaicinājumu

Tradicionālā finanšu sistēma ir atzinusi problēmas. Par šķērsli ir kļuvušas augstas bankas filiāļu izveidošanas un pakalpojumu sniegšanas jaunattīstības vai nepietiekami attīstītās valstīs darbības izmaksas. Laikmets zemas procentu likmes ir radījis vairākas nevēlamas blakusparādības reālās pasaules ekonomikā, jo īpaši kaitējumu bankām, kas maksā papildus, lai uzglabātu pārmērīgas rezerves, bet nespēj nodot negatīvās likmes noguldītājiem.

Pasīvie ienākumi kriptogrāfijā

Blokķēdes, kā arī kriptovalūtas nozīme var darboties kā alternatīvs risinājums, lai atrisinātu šādu izaicinājumu, kur viedie līgumi, kas tiek mitināti blokķēdē, noved pie gudrākiem grozījumiem tirdzniecības finansēšanā par zemākām izmaksām.

Finanšu instrumenti, kuriem nav atļauju, var samazināt 99% šķēršļu, lai izveidotu un izsniegtu pasūtāmus tirgojamus līgumus ikvienam, lai ierobežotu, tirgotu un nopelnītu. OKEx Pool tagad atbalsta miets no 8 galvenajiem marķieriem, ieskaitot EOS, ATOM, DAI un VSYS utt., Ar procentu likmēm pat 15%.

DeFi vīzija OKEx – bez berzes ekonomikā

Automatizēta viedā uz līgumiem balstīta tirdzniecība var panākt tūlītēju norēķināšanos ar nulles darījumu partnera risku, samazinot nodrošinājuma nepieciešamību par 99% un bilanci tirdzniecības ciklā. Runājot par DeFi, kriptogrāfijas tirgus kalpo kā alternatīva priekšrocība tradicionālajam naudas tirgum. Tradicionālais naudas tirgus pieejamības ziņā var aprobežoties ar vietējo regulējumu, institucionālajām un kapitāla prasībām, DeFi aizdevumi nodrošina globālu bez atļauju pieredzi, ar pastāvīgu uzraudzību un atbilstību. Bez tam DeFi kreditēšanas darījumu partnera risks ir daudz mazāks nekā tradicionālā peer-to-peer kreditēšana. Turklāt viedais līgums arī ievērojami paātrina apstrādes laiku un uzlabo lietošanas ērtumu, noņemot apgrūtinošos dokumentus starpniekiem.

OKChain – OKEx piederoša komerciāla publiska blokķēde

Pagrieziena punkts savas DeFi ekosistēmas attīstībā OKEx nesen uzsāka OKChain, komerciālu publisku blokķēdi, kas atbalsta DeFi lietojumprogrammu izveidi un izlaišanu. Lietotāji var veidot savas DeFi lietojumprogrammas, pamatojoties uz blockchain tehnoloģiju uz OKChain. Tajā pašā laikā OKEx arī ieviesa OKEx DEX, biržas decentralizēto apmaiņu, kas ir pirmā lietojumprogramma OKChain. Lai nodrošinātu labāku tirdzniecības pieredzi un likviditāti, OKEx DEX atbalsta reāllaika norēķinus neuzticamā vidē.

Lai uzzinātu svarīgākos notikumus, lūdzu, apmeklējiet OKEx’s.

Pasākuma fotogrāfijas:

OKEx stends Blockchain Economy 2020 sanāksmē ar saistošiem suvenīriem un informāciju samitā bija ikona.

Lennix Lai, OKEx finanšu tirgus direktore, visu divu dienu samita laikā iesaistījās daudzos plašsaziņas līdzekļos, viesos un biznesa partneros.

OKEx finanšu tirgu direktore Lennix Lai iepazīstināja ar Blockchain Economy 2020 galveno ziņojumu, pētot tēmu par pasīvajiem ienākumiem, izņemot kriptogrāfiju. OKEx komanda bija norises vietā, lai tiktos un sveicinātu ikvienu pasākuma apmeklētāju.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me