OKExChain – agrāk OKChain – redz būtisku jaunināšanu, virzot to uz savu decentralizēto redzējumu

Malta, 2020. gada 14. septembris – pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx (www.okex.com) ir paziņojusi, ka OKEx izveidotā komerciālā publiskā ķēde OKChain ir oficiāli pārdēvēta par OKExChain. Kā publiska ķēde, kas koncentrējas uz darījumu funkcijām, pat testnetā, OKExChain jau ir veikusi izrāvienus daudzās jomās, tostarp darījumus sekundē, ķēdes pārvaldību, bez atļaujas un ķēdes pārrobežu mehānismus.

Runājot par decentralizācijas pakāpi, OKExChain arī uzņemas vadību starp biržā attīstītajām publiskajām ķēdēm. Pilnībā izmantojot vienādranga tīklu būtību, savā pirmkodā ieviešot neatgriezeniskumu un efektīvu autonomiju, neviens dalībnieks (ieskaitot tā izstrādātāju OKEx) nespēj kontrolēt vai manipulēt ar publisko ķēdi, tādējādi panākot absolūtu decentralizāciju un nozīmē, ka OKExChain var uzskatīt par a "fundamentālists" publiskā ķēde.

“Mēs esam ļoti pārliecināti par OKEx tehnisko izturību. Visā mūsu plašajā testēšanā OKExChain ir parādījis ļoti augstu veiktspēju ar visiem nepieciešamajiem decentralizētās publiskās ķēdes elementiem, ”turpinot sacīja OKEx izpilddirektors Jay Hao:

“Tādi lēmumi kā, piemēram, vai iespējot atvērtā mezgla vēlēšanas, apņemties piedalīties atvērtā kodā vai pārvaldības žetonus, ir neaizstājami publiskās ķēdes elementi. Tātad, tas ir arī vienkāršākais veids, kā spriest, vai “publiskā ķēde” ir patiešām publiska, vai tikai pseido-publiska ķēde. Pieaugot DeFi koncepcijas popularitātei, lietotājiem ir jāņem vērā šie apsvērumi un jābūt uzmanīgākiem par to, vai daži tā sauktie DeFi projekti ir patiešām decentralizēti vai ne. ”

100% sabiedrībā balstīta pārvaldība

Iespējams, ka vissvarīgākā OKExChain iezīme un priekšrocība ir tās decentralizācijas pakāpe. 2020. gada aprīlī OKExChain kļuva par vienu no pirmajām biržā attīstītajām publiskajām ķēdēm, kas kļuva par 100% atvērtu avotu. Katram indivīdam ir tiesības kļūt par validatora mezglu, un pat OKEx nav iespēju kontrolēt publisko ķēdi. Lai kļūtu par vienu no OKExChain validatora mezgliem, OKEx ir jākonkurē ar citiem dalībniekiem. Pašlaik OKExChain ir piedalījies 21 virsmezgls un 41 kandidāta mezgls.

Papildus ķēdes pārvaldībai OKExChain lietotājiem ir arī augsta autonomija. Izmantojot OKExChain viedos līgumus, ikviens var emitēt savus digitālos aktīvus, vienlaikus veidojot dažādas decentralizētas lietojumprogrammas, piemēram, pašu lietotāju likviditātes portfeļus. Pasūtījumu grāmatas modelis ir arī bez atļaujas.

OKExChain veiktspēja: TPS augstāka nekā ETH

Tas, ko uz tirdzniecību orientētais OKExChain vēlas ienest kriptogrāfijas valūtas telpā, ir liela mēroga lietojumprogrammu ar augstu veiktspēju iespējošana, pamatojoties uz blokķēdes tehnoloģiju. Tam nepieciešama augsta TPS un stabilitāte, ko nav viegli panākt decentralizētā tīklā.

Savā augstumā OKExChain ģenerēja 10 189 564 blokus ar kopējo tirdzniecības apjomu 107 356 559, kas norāda, ka OKExChain darbojas stabili. Runājot par veiktspēju, pašreizējais OKExChain TPS teorētiski var sasniegt 1000, kas ir ievērojami lielāks nekā pašreizējās ETH publiskās ķēdes apstrādes jauda.

Turklāt OKExChain drīzumā ieviesīs savu Oracle kā drošu parakstītu cenu plūsmu likviditātes portfelim un dažādu atvasināto instrumentu, piemēram, starpības un pastāvīgo, darījumu portfeļa darījumiem..

Augsta saderība veicina ekosistēmas attīstību

OKExChain būs saderīgs ar EVM un nākotnē atbalstīs visus esošos Ethereum viedos līgumus, kas izstrādātājiem atvieglos DApps migrēšanu uz jauno ķēdi bez berzes.

Tajā pašā laikā šis pārrobežu ķēdes mehānisms ļauj OKExChain atbalstīt un migrēt visus galvenos digitālos aktīvus. Decentralizētais IBC starpķēžu protokols tiks integrēts, un starpķēdes darījumus īstenos Relayer.

Turklāt OKExDEX, pirmais OKExChain ekosistēmas projekts, kas tiek īstenots vairākās operētājsistēmās, lietotājiem nodrošina vienas pieturas risinājumu, lai izsniegtu savus digitālos aktīvus, izveidotu savus digitālo aktīvu tirdzniecības pārus un brīvi tirgotos gan AMM, gan pasūtījumu grāmatā. viegli.

Pateicoties augstajai savietojamībai, OKExChain jau ir sadarbojies ar vairāk nekā 60 ekosistēmas partneriem, aptverot publisko ķēdi, PoS kalnrūpniecības baseinu, pētnieku, maku un citas galvenās kriptogrāfiskās telpas sastāvdaļas.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx piedāvā visdažādāko tirgu, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem elastību, formulējot savas stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Mediju kontakts

Vivjens Čoi

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

@vivienchoi

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me