OKEx Jumpstart kalnrūpniecība tvaicē uz priekšu ar vēl 2 DeFi protokoliem: MixTrust & Flamingo

Malta, 2020. gada 23. septembris – OKEx (www.okex.com), pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, turpina darboties ar savu populāro OKEx Jumpstart Mining iniciatīvu, šonedēļ uzsākot vēl divus daudzsološus DeFi projektus. Trešā projekta – decentralizēta sintētisko aktīvu emisijas protokola – ieguve MixTrust, sāksies plkst. 6:00 pēc UTC 24. septembrī Flamingo, sadarbspējīgs, pilnas kaudzes decentralizēts finanšu protokols, kas veidots uz Neo blokķēdes, sākas 25. septembrī plkst. 13:00 pēc UTC..

OKB, OKEx pieņemtā globālā lietderības marķiera, turētāji var likt OKB raktuvēs MXT marķierus 14 dienu periodam bez bloķēšanas. FLM ieguves periods sākas 25. septembrī un ilgst līdz 10. oktobrim. MXT spot tirdzniecība būs pieejama 24. septembrī no pulksten 6:00 pēc UTC, savukārt FLM spot tirdzniecība būs pieejama no 28. septembra. abos projektos individuālā likmju robeža ir 2000 OKB un nepieciešama KYC 2. līmeņa sertifikācija. Iegūto atlīdzību MXT un FML aprēķina reāllaikā, un to var atsaukt jebkurā laikā.

MixTrust protokols ir balstīts uz Ethereum, un tas nodrošina decentralizētu starpķēžu tirdzniecības platformu sintētiskajiem aktīviem, kā arī vienmērīgu aktīvu sintēzi, decentralizētus starpķēžu darījumus un starpķēžu hipotēku kreditēšanu. Lietotāji var arī gūt labumu no likviditātes ieguves platformā, ieķīlājot savus sintētiskos aktīvus, lai saņemtu priekšrocības MXT produktu ekosistēmā.

Starp dažām no MixTrust atšķirīgākajām iezīmēm ir fakts, ka protokols atbalsta dažādu veidu DeFi produktus ķēdes sadarbības mijiedarbībai, kā arī atbalsta blokķēdes izstrādātājus, lai pabeigtu dažādu biznesa sistēmu izstrādi ar atvērtu DeFi pamata protokolu tīklu. MixTrust arī ļauj atvērtiem pamata moduļiem dažādos sadalītos finanšu scenārijos izpildīt dažādas biznesa lietojumprogrammu prasības.

No otras puses, Flamingo ir decentralizēts finanšu protokols, kas veidots uz Neo blokķēdes un sastāv no piecām galvenajām sastāvdaļām. Tie ietver iesaiņotāju, starpķēžu aktīvu vārteju; Swap, ķēdes likviditātes nodrošinātājs; Vault, vienas pieturas aktīvu pārvaldnieks; Perp, uz AMM balstīta pastāvīgā līguma tirdzniecības platforma; un DAO, decentralizēts pārvaldības mehānisms.

Flamingo projektu ir inkubējis Neo Global Development, uzsverot Neo redzējumu par viedās ekonomikas veidošanu, kuras izšķiroša sastāvdaļa ir decentralizētās finanses. NGD atvieglos Flamingo projekta sākumposma attīstību, un pārvaldības mehānisms pakāpeniski pāriet no pilnvaru pierādīšanas uz DAO, padarot Flamingo galu galā vadītu kopienu.

"Mēs priecājamies redzēt tik daudz nepārtrauktu inovāciju, kas nāk no DeFi telpas, un attīstība, kas šajā nozarē notiek uz priekšu. MixTrust patiešām paceļ latiņu DeFi projektiem, īpašu uzmanību pievēršot savietojamībai un starpķēžu darījumiem, un Flamingo kā Neo inkubēts pilna slāņa protokols uzsver nepieciešamību pēc visaptverošiem DeFi projektiem, kas apmierinātu vairāk lietotāju vajadzības. Mēs esam priecīgi piedāvāt šādus augstas kvalitātes, mūsdienīgus produktus OKEx Jumpstart un ar nepacietību vērojam viņu progresu kosmosā," teica OKEx izpilddirektors Jay Hao, piebilstot:

"Mēs turpinām atbalstīt DeFi ekonomiku, kā arī klientu vajadzības, piedāvājot viņiem piekļuvi labākajiem projektiem, kā arī iespēju nopelnīt atlīdzību, izmantojot OKEx Jumpstart Mining. Līdz šim mūsu elastīgā iniciatīva, kas ļauj lietotājiem jebkurā laikā likt likmes un atņemt likmes, ir izrādījusies ļoti populāra, un mēs joprojām uz to ceram."

Detalizēti MXT likmes noteikumi

 • Iesaistīts marķieris: OKB
 • Nopelnītā žetons: MXT
 • Kopējais iegūstamo žetonu daudzums: 250 000 000 MXT
 • Ieguves periods: 14 dienas
 • Ievietošanas limits vienai personai: 0–2000 OKB
 • Kopējā mieta augšējā robeža: nav
 • Spēles noteikumi: 6: 00–10: 00, UTC, 24. septembris (4 stundas)
 • KYC prasība: KYC 2
 • Iegūto marķieru tirdzniecības atvēršanas laiks: 25. septembrī plkst. 6:00 pēc UTC

Lai iegūtu papildinformāciju par MXT likmes noteikumiem, lūdzu, apmeklējiet vietni šeit.

Detalizēti noteikumi par FLM likšanu

 • Iesaistīts marķieris: OKB
 • Nopelnītā žetons: FLM
 • Kopējais iegūstamo žetonu daudzums: 2 500 000 FLM
 • Kalnrūpniecības periods: no plkst. 13:00 pēc UTC 25. septembrī līdz plkst. 13:00 pēc UTC 5. oktobrī
 • Ievietošanas limits vienai personai: 0–2000 OKB
 • Kopējā mieta augšējā robeža: nav
 • Spēles noteikumi: Likme un atņemšana jebkurā laikā
 • KYC prasība: KYC 2
 • Iegūto marķieru tirdzniecības atvēršanas laiks: 28. septembris

Lai iegūtu papildinformāciju par FLM likmju noteikšanas noteikumiem, lūdzu, apmeklējiet šeit.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx piedāvā visdažādāko tirgu, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību – ieskaitot nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas -, piedāvājot investoriem elastību, formulējot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Mediju kontakts

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me