OKEx izpilddirektors Džejs Hao: Žetona avārija nav DeFi beigas, bet gan pārkarsēta tirgus noskaņojuma mācība.

Malta, 2020. gada 18. septembris – pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx (www.okex.com) ir nostājusies pret dažām negodprātīgām praksēm, kas saistītas ar DeFi telpas pieaugumu, OKEx izpilddirektoram Jay Hao uzņemoties Twitter lai runātu viņa prātā. Kā pionieris, palīdzot attīstīt DeFi telpu un kā centralizētu apmaiņu, OKEx asi nosoda dažu savu vienaudžu bezatbildīgo rīcību, kas ir novedusi pie investoru līdzekļu zaudēšanas, uzticības un regresijas DeFi progresā..

Ar DeFi koncepciju popularizēšanu un daudzu mantu radīšanas mītu radīšanu tirgū ir parādījies haoss. 14. septembrī DEX, kas balstīts uz biržas viedo publisko ķēdi, tika uzsākts likviditātes nodrošinātāju ieguves projekts, kuru atbalstīja vadošā birža. Projekts tika uztverts ar lielu cerību no investoriem un pat a "tas nav apstiprinājums" biržas izpilddirektora apstiprinājums, sajūsmināts par "maisa" tas izraisīja.

Tomēr tikai vienu dienu vēlāk notika totāls farss. Tā kā projekta simboliskā cena samazinājās, izraisot lielu lietotāju skaitu milzīgus zaudējumus, biržas vadītājs ātri pārtrauca attiecības ar projektu un izdzēsa atbalstam publicētos tvītus. Šī ietekmīgo cilvēku bezatbildība un empātijas trūkums investoriem ir jāpārbauda, ​​lai mēs patiešām nopelnītu cilvēku uzticību un kopīgi audzētu nozari.

"Biržas uzdevums ir identificēt lietotājiem kvalitatīvus aktīvus, nevis ļaunprātīgi izmantot tā ietekmi un mudināt lielu skaitu lietotāju iegādāties noteiktu marķieri, īpaši šajā pārmērīgā tirgus noskaņojuma pašreizējā posmā, ”sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao. pievienojot:

“Mēs aicinām nozares dalībniekus, īpaši tos vadošos uzņēmumus, kuriem ir vairāk resursu un lietotāju uzticēšanās, pievērst lielāku uzmanību mūsu pašu korporatīvajiem pienākumiem un aizsargāt lietotāju intereses. Protams, šāda veida notikumi nav DeFi beigas, bet gan smags trieciens lietotāju pārliecībai un pārkarsēta tirgus noskaņojuma mācība."

Koncentrēšanās uz inovācijām, nevis simbolisku cenu

Ar nepārtrauktu inovatīvu DeFi produktu parādīšanos DeFi tirgus vērtība turpina sasniegt rekordus, tomēr arī riski palielinās. Piemēram, ieguldītājs tagad var izmantot tos pašus līdzekļus, lai veidotu garu kapitāla ķēdi dažādos DeFi projektos, izmantojot dalīšanu un aizņemšanos, kas nozīmē, ka jebkura problēma jebkurā saitē var izraisīt milzīgu ķēdes reakciju.

Tāpēc DeFi galvenā uzmanība jāpievērš tā produktu jauninājumiem un praktiskumam, nevis projekta žetonu darbībai sekundārajā tirgū, kas ir nekas cits kā produkta līmeņa atspoguļojums..

Pirmais OKEx Jumpstart Mining projekts, piemēram, Zyro, ir nākamās paaudzes protokols automatizētai likviditātei, kas veidots uz Zilliqa. Izmantojot šo augstas veiktspējas publisko ķēdi, Zyro spēj paaugstināt efektivitāti, vienlaikus samazinot darījumu maksas, padarot iespējamu berzi un augstas frekvences tirdzniecību..

Pateicoties lielajai praktiskumam un milzīgajam pieprasījumam, Zyro.finance protokola pārvaldības marķējums ZYRO 24 stundu laikā piesaistīja vairāk nekā 100 miljonus OKB, un tā atvēršanas cena pieauga līdz 0,58 USDT, kas nozīmē 480% pieaugumu. Sākot ar 15. septembri, ZYRO cena bija sasniegusi 0,6766 USDT, saglabājot stabilu kāpumu.

Arī citi DeFi projekti, kas nesen tika iekļauti OKEx sarakstā, piemēram, UMA, YFI, WBTC, LEND un COMP, tika novērtēti, pamatojoties uz viņu produktu pārākumu, kas, protams, piešķir simboliskai cenai spēcīgu atbalstu.

“Projekta kvalitāte ir mūsu pirmais apsvērums, uzskaitot jebkuru marķieri. Mēs arī pārbaudām projekta ilgtermiņa attīstības iespējas un spēju turpināt popularizēt blokķēdes telpu. Neatkarīgi no tā, ieguldot jebkurā kriptogrāfijas aktīvā, ir augsts risks, un mēs aicinām OKEx lietotājus pirms tirdzniecības arī padziļināti izprast projektu, mēģināt izvairīties no tirgus noskaņojuma ietekmes un pieņemt racionālus lēmumus par ieguldījumiem, ”piebilda Džejs..

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx piedāvā visdažādāko tirgu, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem elastību, formulējot savas stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Mediju kontakts

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me