OKEx finanšu tirgu direktore Lennix Lai sniedz ieskatu par kriptotirgu izvietošanu pēc Bitcoin vienlaicīgas samazināšanas: izplatīts

OKEx (www.okex.com), pasaulē lielākā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, Finanšu tirgu direktore Lennix Lai piedalījās grupas Consensus: Distributed panelī šodien, lai pārrunātu risku piesaistīšanu un pārvaldību pēc pusi. Viņš dalījās ar savu ekspertu ieskatu kopā ar FTX izpilddirektoru Samuelu Bankmanu-Frīdu un Deribita Āzijas biznesa attīstību Linu Čenu.

Moderējis Coindesk China Ariel Guo, lielākais notikums kriptogrāfijas nozares kalendārā šogad izskatās ļoti atšķirīgs. COVID-19 ir aizvēris konferenču industriju un visus pasākumus pārvietojis tiešsaistē. Tālu no pārpildītajām auditorijām un augstākā līmeņa ieejas cenām, Consensus: Distributed ir bezmaksas pievienoties ikvienam un notiek, jo runātāji piedalās no savas mājas ieslodzījuma vietas.

Ekspertu grupa sniedza savu viedokli par nākotnes BTC cenu virzību un to, kā uz pusi samazināsies metrika, piemēram, apjoms un tirdzniecība. Spriežot pēc īslaicīga buļļa skrējiena un atvilkšanas pirms pusi, FTX izpilddirektors komentēja, ka cena, šķiet, tagad ir stabilizējusies, liekot domāt, ka kalnrači turas. Viņš uzskatīja, ka BTC cena tuvākajā nākotnē, visticamāk, saglabāsies USD 8-9K robežās.

OKEx direktors bija vienisprātis, tomēr Lai piebilda: “Es domāju, ka no vēsturisko datu viedokļa cilvēkiem ir jēga uz pusi uzskatīt kriptogrāfijā vērojamu notikumu. Un būtībā tam ir jēga arī tāpēc, ka sagaidāms, ka uz pusi samazināsies bitcoīna piedāvājums nākotnē. ”

Viņš turpināja teikt, ka līdz pusei tirgus noskaņojums bija labs, Google Trends meklējumi “Bitcoin Haling” pieauga desmit reizes, un OKEx bija redzējis spēcīgu pamatu nākotnes līgumu uz pusi samazināšanai, kopumā lielam apjomam , un labs kapitāla pieplūdums.

Kripto tirgu pēcpusēja samazināšana

Atšķirībā no Bankman-Fried, Lai paredz, ka būs vērojams īslaicīgs pārdošanas spiediens. “No lielāka viedokļa bitkoina cena, visticamāk, sasniegs maksimumu, samazinoties uz pusi, tāpēc mēs sagaidām, ka arī uz bitcoin redzēsim īslaicīgu lejupvērstu spiedienu. Es domāju, ka būtībā tas varētu būt īstermiņa pārdošanas spiediens no mazākiem mazāk efektīviem kalnračiem, kuriem jāpārtrauc tirgus. Tātad arī uz pusi būtu sagaidāms hashrate piliens. ”

Tad viņš piebilda, ka viņš neticēja, ka Bitcoin cena kritīsies “par zemu”, jo nākamajos mēnešos tiešsaistē nonāks jauni kalnrači ar uzlabotu aprīkojumu un efektivitāti. Turklāt esošajiem ogļračiem Ķīnas plūdu sezonā būtu izdevīgi izmantot arī lētāku elektrību.

Čens piekrita, ka kalnrūpniecības ainavā notiks lielas izmaiņas, jo daudzi mazie kalnrači ar S9 modeļiem tiks izstumti no tirgus. Tas nozīmē, ka viņš norādīja, ka tas vēl nav noticis, jo jaukšanas līmenis pašlaik ir vēsturiski augsts. Lai gan mēs varam redzēt palielinātu īstermiņa svārstīgumu, ilgtermiņa perspektīvas ir labvēlīgas.

Lai komentēja: “Es domāju, ka Bitcoin, iespējams, būs vērojams un nākamajos divos gados tam būs jauns visu laiku augstākais līmenis.”

Riska pārvaldības stratēģijas tirgotājiem

Uz jautājumu, kā kalnračiem, monētu īpašniekiem un profesionāliem tirgotājiem būtu jāpārvalda savi portfeļi un jāveic riska pārvaldība, Lai atbildēja, ka šādos laikos normāla atbilde būtu “pirkšana pasākumā – kas iepriekš samazinās uz pusi, pārdod par ziņām – kas ir uz pusi. ” Tomēr joprojām ir liels jautājums, vai uz pusi jau bija cena. Pārdošana norāda, ka tas kā zināms notikums, visticamāk,.

“Lai tirgotos ar šo,” teica Lai, “es iesaku iegādāties straddle, lai noturētu īstermiņa svārstības. Es iesaku arī pārdot seguma zvanu ar savām BTC akcijām, lai īstermiņa lāču tirgū gūtu pasīvus ienākumus. “

Tas teica: “Ilgākā perspektīvā es joprojām esmu ļoti vērīgs pret bitcoin. Puse samazinās mazākos ogļračus un atstās spēcīgākus ogļračus, kuriem parasti ir mazāka nodoma pārdot savus bitkoīnu krājumus.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Saziņa ar medijiem:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me