Labi Jumpstart iestatīts, lai nākamajā nedēļā palaistu 2. žetonu pārdošanu ALLIVE (ALV)

Maltā bāzētā pasaulē vadošā digitālo aktīvu birža OKEx šodien paziņoja par savu otro OK Jumpstart projektu ALLIVE (ALV) un tā simbolisko pārdošanas informāciju. Paredzēts, ka ALV simboliskā pārdošana tiks sākta OK Jumpstart pulksten 05:00 2019. gada 16. maijā (UTC, CET + 1).

Vieda veselības laikmets ar Blockchain un AI tehnoloģiju lietojumu

ALLIVE ir “inteliģenta veselības aprūpes ekosistēma, kuras pamatā ir blokķēdes tehnoloģija”, kuras mērķis ir nodrošināt standartizētus formātus veselības datu integrācijai, atbalstīt lielu lietotāju vienlaicīgumu, aizsargāt datu privātumu, izmantojot decentralizētu, šifrētu krātuvi un atbalstot paplašinājumu saderību. ALLIVE komanda ir sadarbojusies ar Ontology kopš 2018. gada augusta, lai veicinātu sadarbību starp uzņēmumiem un datu koplietošanu. Šādas partnerības mērķis ir attīstīt decentralizētu veselības aprūpes ekosistēmu un viedo blokķēdes tīklu.

D6H5X8SWkAA8onf.jpg

"Kā vienmēr, OK Jumpstart sver katra atbalsta projekta potenciālu, un ALLIVE vienkārši uztver blokķēdes tehnoloģijas būtību, piemērojot to jauniem lietošanas gadījumiem. Tas ir labs piemērs, parādot, kā tehnoloģija var pārveidot veselības aprūpes procedūras un uzlabot mūsu dzīvi, piemēram, elektronisko medicīnisko dokumentu pieejamība ārstiem ir vieglāk pieejama, nezaudējot mūsu personas datu drošību.," sacīja Endijs Čeungs, OKEx operāciju vadītājs. "Mēs esam pieredzējuši milzīgu izaugsmes blokķēdes tehnoloģiju, kas ienes mūsu finanšu sistēmu, taču blokķēdes jauda ir neierobežota. Mēs to varam izmantot arī, lai izveidotu ilgtspējīgu viedās veselības kopienu, lai uzlabotu veselības aprūpes ekosistēmu, tāpēc tā var būt pieejamāka un pieejamāka ikvienam."

Kopumā novecojošai sabiedrībai ir lielāka hronisku slimību vai jaunu slimību izplatība, un dārgi medicīniski risinājumi vai mērķtiecīga ārstēšana var nebūt pieejama cena visiem.

Ar arvien pieaugošajām veselības aprūpes izmaksām, pieņemot blokķēdes tehnoloģiju, var efektīvi samazināt cīņu par medicīnisko un finansiālo problēmu pārvaldīšanu. Turklāt nepārtraukti centieni tuvākajā nākotnē var radīt ilgtspējīgu pamatu pieejamai, pieejamai un augstas kvalitātes veselības aprūpes ekosistēmai.

Labi Jumpstart uzlaboto marķieru pārdošanas noteikumi

Kā tika paziņots iepriekšējā marķiera pārdošanā, OKEx ir pieņēmis dažas izmaiņas, lai ļautu piedalīties vairāk lietotājiem.

Abonēšanas-piešķiršanas process paliks, OKB kā vienīgais akceptētais marķējums abonēšanai un norēķiniem. Būs divas abonēšanas sesijas.

Ieinteresētajiem dalībniekiem ir jābūt vismaz 500 OKB vidēji 15 dienu laikā, lai viņi varētu piedalīties žetonu tirdzniecībā. Katra konta momentuzņēmums tiks uzņemts katru dienu pēc nejaušības principa. Jo vairāk OKB būs viens, jo lielāka tiks piešķirta atlīdzība. (Padomi: turot ≥ 2500 OKB vidēji 15 dienas, var sasniegt maksimālo piešķīruma koeficientu.)

1. sesija: pārmērīgs abonēšanas limits

Sesijas laika ierobežojums ir 10 minūtes. Tomēr sesija var beigties agri, tiklīdz būs pārsniegts abonēšanas ierobežojums.

(JAUNA) 2. sesija: NAV pārmērīga abonēšanas ierobežojuma

Sesijas laika ierobežojums ir 10 minūtes. Lietotāji, kuri veiksmīgi abonē šajā laika posmā, varēs pretendēt uz abonementu.

Piešķīruma aprēķins un abonēšanas rezultāts tiks paziņots pēc katras sesijas beigām. Žetonu piešķiršana 1. un 2. sesijai tiks atklāta katras kārtas žetonu pārdošanas paziņojumā.

Lūdzu, sekojiet līdzi OKEx Twitter un Labi Jumpstart, lai iegūtu jaunākos atjauninājumus.

BEIGT

Brīdinājums par risku: digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me