Daudz laimes dzimšanas dienā, OKEx!

Svinam mūsu pagātni, iedvesmojam nākotni

Jūs varētu mūs pazīt kā vadošo kriptogrāfijas apmaiņu The Blockchain salā, bet vai jūs zināt, ka mēs 31. oktobrī svinam savu 2 gadu jubileju?

OKEx ir paveicis garu ceļu, lai kļūtu par vienu no pasaules lielākajām spot un nākotnes digitālo aktīvu biržām. Kopš izveidošanas mēs jau esam iekļāvuši vairāk nekā 400 nākotnes un spot tirdzniecības pāru sarakstā un lepojamies ar lielu tirdzniecības apjomu. Tomēr viss mums nav bijis rožains, it īpaši, ja mums nepārtraukti nākas saskarties ar konkurentu apsūdzībām un kritiku.

Šodien mēs pāršķiram jaunu lapu ar spēcīgu OKB ekosistēmu, uzlabotām tirdzniecības un drošības sistēmām, novatoriskiem projektiem un globālu paplašināšanos. Pieminot šo nozīmīgo notikumu, gaidīsim šos aizraujošos projektus, pie kuriem mēs esam strādājuši mēnešiem ilgi, un kuri sagaidāmi 2020. gadā!

Globālā pašregulējošā organizācija (SRO)

1.jpeg

Kā nozares līderis mēs esam drosmīgi spēruši soli uz priekšu, lai visu nozari uzlabotu. Tikai sadarbojoties, apmaiņa var noteikt standartus, lai miljoniem cilvēku nodrošinātu finansiālu drošību, tāpēc mēs izveidojām globālu pašregulējošu organizāciju (SRO), lai savienotu citus biržas nozares pārstāvjus..

Paziņots par galveno sanāksmi DELTA samitā, SRO ir standarta prakses un politikas kopums kas tiek ieviesti vietā. Tā ir neatkarīga, uz dalību balstīta organizācija, kas ir atvērta visu lielumu un jurisdikciju apmaiņai. SRO mudina globālās kriptotirdzniecības kopienas locekļus sadoties rokās, nosakot tirgus veidošanas, digitālo aktīvu iekļaušanas un izņemšanas no tirgus standartus, un citas preces, kas ir kritiskas visas nozares izaugsmei.

Mēs ceram, ka dalībnieku apmaiņa var sadarboties, lai definētu un pieņemtu standartus, lai visā pasaulē veicinātu digitālo aktīvu ieviešanu un pievienoto vērtību sabiedrībai, aizsargājot investorus un tirgotājus, vienlaikus veicinot inovācijas visā OKB ekosistēmā.

OKChain & OKDEx

OKB_800x418_1.jpg

Beidzot tas notiek – jaunā patentētā blokķēde OKChain ”ir pēdējā izstrādes stadijā, un drīzumā tiks palaists testnet. Kad OKChain kļūs stabils, mēs migrēsim OKB, tīkla vietējo marķieri, no Ethereum ERC-20 marķiera uz mūsu pašu OKChain mainnet.

Līdz tam laikam tīklā būs pieejama arī mūsu pirmā decentralizētā apmaiņa (DEX), un mēs atklāsim supernode vēlēšanas blokķēdei. Izmantojot OKB, lietotāji var balsot par savu iecienītāko supernode kandidātu un norēķināties par darījumu maksu vietnē OKDEx. OKB tiks izmantota arī marķieru iepriekšējai pārdošanai, un projekta komandām turpmāk būs jāmaksā super mezgli OKB kā pakalpojumu maksa.

USDT starpība & Līgumi ar marķieriem ar marķējumu & Mijmaiņas darījumi

1_csQFSEVwwB9P7nhms9hU2w.jpeg

Pieprasījums pēc nākotnes tirdzniecības kriptogrāfijas nozarē vienmēr ir bijis spēcīgs, un daudzas kriptogrāfijas biržas cenšas iekļūt kosmosā. Lai lietotājiem piedāvātu vairāk iespēju veikt tirdzniecību, mēs ļoti drīz sāksim nākotnes līgumus Tether’s USDT, kuru darbība sāksies šī gada novembrī..

Divi jaunie atvasinātie instrumenti lietotājiem ļaus atvērt pozīcijas ar aizņemto līdzekļu pozīciju vai ieiet pozīcijā ar aizņemto līdzekli, lai pirktu vai pārdotu aktīvu, šajā gadījumā ar USDT.

Izmantojot tikai USDT kā nodrošinājumu, lietotāji tagad var atvērt BTC, ETH un citus līgumus, neradot grūtības pārslēgties starp dažādām kriptogrāfijas valūtām, ietaupot laiku un izmaksas.

USDT nākotnes līgumi tiks uzsākti 14. novembrī, un simulācija sāksies 5. novembrī. USDT Perpetual Swap tiks uzsākta 9. decembrī, un simulācija sāksies 30. novembrī.

OKMSX, drošības digitālo aktīvu birža

1_lkWdZAzZg5pw_xcMEbu_dQ.jpeg

Pēc galvenās mītnes pārcelšanas uz Maltu, mēs esam apvienojušies ar MSX, Maltas biržas Holdings digitālo un fintech roku, lai kopīgi uzsāktu jaunu apmaiņu, lai atbalstītu Maltas Blockchain Island iniciatīvu. Šis kopuzņēmums iezīmē mūsu uzticību Maltas valdībai, kā arī apņemšanos nodrošināt efektīvu, drošu un pārredzamu blokķēdes tirdzniecības vidi lietotājiem visā pasaulē..

Andy Cheung, mūsu operāciju vadītājs, tirdzniecības platformu nosauca par “institucionāla līmeņa apmaiņu pret drošības žetoniem”, kas izmantos biržas “digitālo aktīvu operācijas un tehnoloģiju zināšanas”. Izmantojot Maltas biržas pieredzi normatīvo aktu ievērošanā, OKMSX ir strādājis vienu gadu un tagad tuvojas pēdējam izstrādes posmam, kad paredzams uzsākt 2020. gada pirmajā pusē.

Vairāk OKB lietojumprogrammu

Kopš OKB migrācijas uz Ethereum blokķēdi šī gada aprīlī mēs esam centušies paātrināt mūsu dzimtā marķiera masveida pieņemšanu pēc iespējas vairākos ikdienas dzīves aspektos. Nesen mēs lepojamies, ka mūsu izpilddirektora Džeja Hao vietnē Twitter esam ieviesuši 14 jaunus veidus, kā izmantot OKB, tostarp finanšu pakalpojumu saņemšanu, kiberdrošības uzlabošanu un iepirkšanos tiešsaistē utt.. !

1_4_PNFfj_AAaQfE8EJ8ikcg.jpeg

Mēs no sirds vēlamies izteikt vislielāko paldies mūsu klientiem, partneriem un visiem, kas mūs atbalsta un stāv pie mums. Mēs turpināsim pilnveidot izturīgo blokķēdes ekosistēmu lietotājiem, un mēs visi esam gatavi savienot izcilus novatoriskus blokķēdes projektus, lai atvieglotu OKEx ekoloģisko attīstību un virzītu blokķēdes un digitālo aktīvu nozares attīstību.

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me