Atalgojuma samazināšana uz pusi var samazināt ieguves peļņu, bet ierobežota ietekme uz baseiniem

Pārskats

Bitcoin cenas ir stingri stāvējušas virs 9500 līmeņiem, jo ​​tirgi ir mazāk nekā 100 dienu attālumā no ļoti gaidītā bitcoin atlīdzības samazināšanas uz pusi. Lai gan tirgotāji varēja gaidīt pozitīvu cenu trajektoriju, tuvojoties uz pusi, kalnrači varēja nonākt pilnīgi citā stāstā, jo uz pusi samazinot viņu peļņu un izraisot jauktu maiņas kursa pieaugumu. Tomēr svaigs OKEx pētījums parāda, ka atlīdzības samazināšana uz pusi ieguves baseinos var nebūt tik nopietna kā iepriekš.

Pozitīvs impulss

Bitcoin atlīdzības samazināšana uz pusi, bez šaubām, šogad būs visvairāk skatītais notikums kriptogrāfijas telpā. Pozitīvais noskaņojums ap pusi ir atspoguļojis nesenās vadošās kriptogrāfijas cenu izmaiņas. Bitcoin janvārī ir pieaudzis par aptuveni 30%, padarot to par vienu no labākajām aktīvu klasēm visā pasaulē. Bullish noskaņojums pārcēlās uz februāra sākuma tirdzniecību. Tikai februāra pirmajās sešās dienās bitcoin ir pievienojis vēl 5% no vērtības, un acīmredzot ir ceļā uz 10000 līmeni.

1. attēls: Bitcoin ir ceļā uz USD 10000 līmeni (Avots: OKEx; Tradingview)

Vēstures stundas: uz pusi samazinot BTC bullish gadījumu

Nav kristāla lodītes, lai pastāstītu tirgiem, kas notiks pēc gaidāmā bitkoina uz pusi; tomēr divi iepriekšējie bitkoina samazinājumi varētu dot mums pavedienu par to, kas varētu notikt pēc notikuma iestāšanās.

Pirmā bitcoin atlīdzības samazināšana uz pusi notika 2012. gada 28. novembrī, ņemot vērā dziļā lāču tirgu. Kad uz pusi samazinājās cena, BTC sešos mēnešos pirms pirmās puses samazinājās no mazāk nekā USD5 līdz USD10. Sešos mēnešos pēc uz pusi samazināšanās cena pat pieauga līdz USD 200.

Tirgi ir redzējuši arī līdzīgus buļļu rādītājus otrās bitkoina uz pusi samazināšanās laikā 2016. gadā. BTC cenas sešos mēnešos pirms otrās puses samazināšanās krasi pieauga no USD 400 līdz USD 640, un nākamajos sešos mēnešos cenas ir sasniegušas USD 1075, kas ir par 66% vairāk.

Kaut arī tirgi palika nezināmi par to, kā bitkoīns darbosies pēc gaidāmās uz pusi samazināšanas maijā, bet pozitīvais noskaņojums bitcoin un plašāks kriptovalūtu tirgus ir kļuvis arvien acīmredzamāks. Šis bullish impulss varētu vēl vairāk nostiprināties, jo tirgus tuvojas tuvāk, iespējams, sagādās lielākas cerības uz pusi.

Kāpēc uz pusēm sabozējušās spalvas?

Gaidāmā uz pusi samazināšanās var būt vērojama attiecībā uz bitcoin cenām; tomēr kalnračiem varētu būt pavisam cita perspektīva.

Nesenajā AMA sesijā ar biznesa viceprezidenti un OKEx Pool vadītāju Alīnu Jao atzina, ka “uz pusi samazinot risku vienlaikus samazināt kalnrūpniecības rentabilitāti un palielināt jaukšanas likmi”. Tomēr Jao arī piebilda, ka uz pusi samazinošā ietekme uz kalnrūpniecības baseiniem varētu būt ierobežota strauju uzlabojumu dēļ nozarē.

Kalnrūpniecības baseins ir bijusi ļoti konkurētspējīga nozare. Lai saglabātu spēli, baseina operatori ir uzlabojuši savas infrastruktūras un tehnoloģijas, stiprinājuši efektivitāti pret tirgus satricinājumiem. Turklāt dati rāda, ka, samazinot pusi, maiņas jauda nevar palielināties pēc formas.

Pirmajā uz pusi samazināšanas pasākumā 2012. gada novembrī Bitcoin hash likme ir saglabājusies 27.6T apmēram 80 dienas. Šis skaitlis līdz 2013. gada februāra vidum nepārsniedza 30T. Arī otrās bitcoin uz pusi samazināšanās laikā kalnračiem ir bijis līdzīgs stabils modelis. Tāpēc uz pusi samazināšana var nebūt galvenais hash likmes pieauguma dzinējs pat uz pusi samazināšanas periodā.

Secinājums

Mēs esam pārskatījuši, kā pozitīvais noskaņojums attīstās, tirgiem tuvojoties uz pusi samazinātajam notikumam, un kalnrūpniecības fondi var izrādīties izturīgi tajā laikā, kad ieguves atlīdzība tiek samazināta uz pusi. Cenu pieauguma temps, kas izveidojās ap pusi, vismaz vidēja termiņa perspektīvā varētu palikt neskarts. Papildus tam globālā nenoteiktība, piemēram, notiekošais koronavīrusa uzliesmojums un cita ģeopolitiskā spriedze, var izraisīt riskantu apetīti visā pasaulē, un tas varētu būt vēl viens virzītājspēks vadošajai kriptovalūtai.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs nodrošinām galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me