Ontoloģija, kas jāapmeklē TOKEN 2049 Āzijas kriptogrāfijas nedēļā

Āzijas kriptogrāfijas nedēļa ir nedēļa, kurā notiek dažādi neatkarīgi organizēti izglītojoši un uz izstrādātājiem vērsti pasākumi, kuru mērķis ir kopt masveida adoptēšanu, sniedzot tiešu informāciju par nozari. Blockchain entuziasti un nozares veterāni ieradīsies Honkongā, lai dalītos savās zināšanās un stāstos Āzijas kriptogrāfijas nedēļas laikā, sniedzot ārkārtas ieskatu arvien lielākajā augošajā ekosistēmā.

1. attēls

attēls2 1

Āzijas kriptogrāfijas nedēļa ir galvenie kriptovalūtas notikumi, kas notiek 2019. gada pirmajā pusē

TOKEN2049, , kas notiks Honkongā 2019. gada 13. – 14. martā, ir Āzijas kriptogrāfijas nedēļa.  TOKEN2049 izpētīs līdzšinējo blokķēdes nozares ceļojumu, pārvarot lielākos šķēršļus no mērogojamības līdz regulēšanai un pašreizējo situāciju ceļā uz vispārēju pieņemšanu, vienlaikus izglītojot uzņēmējus, novatorus un investorus par to, kas gaidāms nākamajos gados. Sagaidāms, ka ar 2018. gada izpārdoto pasākumu, kurā piedalīsies Čārlzs Hoskinsons no Cardano, Bitcoin Oracle Vinny Lingham un AI robota Sophia īpašais izskats, gaidāms, ka gaidāmā konference divkāršosies, un visu zvaigžņu paneļdiskusijā piedalīsies Charlie Lee, Litecoin; Aleksandrs Tkačenko, VNX Exchange izpilddirektors un dibinātājs; Viljams Peetss, Passport Digital Holdings investīciju vadītājs; Kristians Gils, GSR līdzdibinātājs; un Kriss Lī, Huobi grupas finanšu direktors.

attēls3

Ontoloģijas dibinātājs Li Juns piedalīsies arī panelī The Decentralized Future: Interoperability and Scalability, kur viņš iepazīstinās ar Ontoloģijas plāniem 2019. gadam. Li Juns sacīja: “Mērogojamība un savietojamība ir galvenie ontoloģijas virzieni 2019. gadā. Pašlaik tiek izstrādāta ontoloģijas sadrupināšana. Tas ir etalons blokķēdei, kas ir pirmā sadrumstalotā ieviešana, kas ietver ne tikai darījumu sadrumstalotību, bet arī tīkla sadrupināšanu un viedo līgumu sadragāšanu. Sadarbspējas jomā mēs strādājam pie vairākām iniciatīvām, tostarp decentralizēta krātuves produkta, kas ļaus lejupielādēt bloku ķēdē balstītas P2P visās sistēmās. ”.

Litecoin izveidotājs Čārlijs Lī sacīja: „Ņemot vērā milzīgo atbalstu, ko esam saņēmuši no Āzijas, mēs ceram uz saistošu kopienas sanāksmi, lai pateiktos mūsu atbalstītājiem un sniegtu apmeklētājiem tiešu ieskatu Litecoin nākotnes plānos. Mūsu mērķis kļūt par izcilāko maksājumu monētu nebūtu iespējams bez spēcīga sabiedrības atbalsta, ko mēs turpinām saņemt. Tāpēc šādiem tikšanās gadījumiem ir izšķiroša nozīme, jo mēs turpinām attīstīt jaunus sabiedrības iesaistīšanās veidus, piemēram, mūsu globālā brīvprātīgo tīkla izveidi, par kuru mēs paziņojam. ”

Fonds Lisk prezidents Makss Kordeks sacīja: “TOKEN2049 solās būt ārkārtīgi aizraujošs pasākums, kurā es lepojos būt daļa. Tajā patiesi iedvesmojošs ir talantīgu un kaislīgu cilvēku skaits, kas piedalās, un kopīga vēlme veidot globālus tiltus visā bloku ķēdes nozarē. TOKEN2049 ir ​​svētki par to, cik tālu telpa tik īsā laikā ir nonākusi, un neapšaubāmi signalizēs, kurp nākotnē virzās globālā blokķēdes kopiena. ”

VNX Exchange izpilddirektors un dibinātājs Aleksandrs Tkačenko sacīja: “Hostings līdzās vienam no vadošajiem projektiem ekosistēmā ir tas, ko mēs ļoti gaidām. Dalībniekiem būs ne tikai iespēja klausīties ieskatīgu paneli, kurā tiek apspriestas dažādas tēmas, sākot no masveida kriptovalūtu un blokķēdes ieviešanas līdz finanšu tirgu demokratizēšanai, bet arī būs iespēja no pirmavotiem dzirdēt nozares attīstību no viena no patiesajiem pionieriem kriptogrāfisko maksājumu nozare. ”

Par ontoloģiju:

Ontoloģija ir jauns augstas veiktspējas publisks blokķēdes projekts & izplatīta uzticības sadarbības platforma.

Ontoloģija nodrošina jaunus augstas veiktspējas publiskos blokķēdes, kas ietver virkni pilnīgu izplatīto virsgrāmatu un viedo līgumu sistēmu.

Ontoloģijas blokķēdes ietvars atbalsta publiskās blokķēdes sistēmas un spēj pielāgot dažādas publiskās blokķēdes dažādām lietojumprogrammām. Ontoloģija atbalsta sadarbību starp ķēdes tīkliem ar dažādām protokolu grupām.

Ontoloģija pastāvīgi nodrošinās kopējus moduļus par pamata infrastruktūru dažāda veida izplatītiem scenārijiem, piemēram, izplatītās digitālās identitātes ietvara, izplatītās datu apmaiņas protokola utt. Pamatojoties uz īpašām scenārija prasībām, Ontoloģija turpinās izstrādāt jaunus kopīgus moduļus.

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet: https://ont.io/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me