Infinito seifs palaiž daudzbloku ķēdes API izstrādātājiem, nodrošinot ērtu un efektīvu DApp izstrādi

Infinito maks, vadošais universālais maks lieliem viedo līgumu blokķēdēm, piemēram, Ethereum (ETH), NEO, EOS un Cardano, ir izlaidis savu Infinito Multi-Blockchain API kā pirmā soļa risinājums pakalpojumu izstrādātājiem, izmantojot dApps un blockchain tehnoloģiju.

Lai attīstītu pakalpojumus, izmantojot dApps un blokķēdes, ir svarīgi izveidot mezglus, kas atbalsta blokķēdes tīklu, kā arī daudzu programmatūru, kas nepieciešama, lai piekļūtu un analizētu bloku ķēdes datus. Pakalpojumu izstrāde ir arī sarežģīta, jo katras blokķēdes infrastruktūras attīstībai un iestatījumam, kas balstīts uz dažādām dizaina filozofijām, jābūt atsevišķi.

Infinito Multi-Blockchain API piešķirs izstrādātājiem nevainojamu piekļuvi dažādām blokķēdēm un nodrošinās lielisku mērogojamību kopā ar stabilu drošību, izveidojot viņiem vairāku bloku ķēdes pakalpojumu izstrādes vidi. Šī API nodrošina galveno universālā seifa lietotni, kas visā pasaulē strauji aug, Infinito maks.

Infinito maks – galvenais mobilais kriptovalūtas maks, kas savieno pasaules monētas, žetonu turētājus un žetonu emitentus.

KV UNIVERSAL WALLET API 01. pantam

Kopš debijas pasaules tirgū, Infinito Wallet ir kļuvis par augstākā līmeņa universālo maku, kas vada kriptovalūtu un lietotāju kopienu globālo paplašināšanos. Maka lietotne pašlaik ir pieejama gan iOS, gan Android ar vairāk nekā 300 000 lejupielāžu.

Infinito maks atbalsta galvenās monētas un žetonus, tostarp BTC, BCH un Dash, kā arī viedās līgumu platformas, kas atbalsta blokķēdes tehnoloģiju izmantošanas attīstību un paplašināšanu. Tas ir vienīgais mobilā maka pakalpojums ar tik plašu monētu un žetonu atbalstu. Turklāt makā ir neskaitāmas alianses un viedo līgumu blokķēdes platformu ieviešana.

Pirmkārt, 2017. gada beigās tika oficiāli palaists Infinito Wallet ar atbalstu Ethereum un tas ir ERC20 žetoni. Tad 2018. gada sākumā maciņš pievienoja China’s NEO kriptovalūta, tirgus reitinga numurs 15 (* 1), kopā ar tās marķiera tipu NEP-5. Universālais maks bija arī pirmais pasaulē, kas atbalstīja NEO blokķēdes infrastruktūras atbalsta valūtu, GĀZE.

Nesen, Infinito Wallet sāka atbalstīt pirmo oficiālo izdevumu EOS (MainNet versija), ieņem piekto vietu (* 1) tirgus kapitalizācijas ziņā. Vēlāk Universal Wallet ļāva atbalstīt visi EOS marķieri citā nozarē vispirms mobilajam risinājumam gan EOS blokķēdei, gan tā aktīviem. Šis pavērsiens izpelnījās universālo maku lielu nozares uzmanību.

2018. gada 25. septembrī, Infinito Wallet kļuva par pirmo mobilo maku, kurā tika integrēts atbalsts ADA valūta Cardano blokķēde, tirgus kapitalizācijas reitinga numurs 9 (* 1). Tas bija iespējams, izmantojot oficiālu attīstības sadarbību ar Cardano bloku ķēdes izstrādātāju komandu, IOHK, un ļāva drošu un ērtu pārvaldību, kā arī piekļuvi ADA valūtai kopā ar pakalpojumiem, kas veidoti uz Cardano bloku ķēdes.

Turklāt Infinito Wallet paplašina savu partnerību ar blockchain kopienu. Universālais maks ir paziņojis par partnerību ar blokķēdes projektu un kriptovalūtu ONToloģija, ranga numurs 25. (* 1).

Nozares eksperti, kā arī kriptogrāfijas informācijas vietnes ir plaši atspoguļojuši un novērtējuši šos centienus izplatīt Infinito maku kriptogrāfijas ieviešanu (Meklētājs, Monētu saraksts, AbitGreedy, Blokonomi, Coinpedia, utt.). Maks tiek arī cildināts kā vispusīgākais un drošākais kriptovalūtas maks pasaulē.

Lai kļūtu par galveno infrastruktūru, lai visā pasaulē veicinātu blokķēdes sociālo ieviešanu un izmantošanu, Infinito Wallet plāno iekļaut atbalstu viedākiem līgumu blokķēdēm, tostarp ONTOLOĢIJA, NEM, ZVAIGZNE, un citi tirgū populāru kriptovalūtu bloki.

Pašlaik Infinito seifs alfabētiskā secībā atbalsta ADA, BCH, BTC, DASH, DOGECOIN, EOS, EOS Mainet Token, ERC 20 Token, ETC, ETH, GAS, LITECOIN, NEO un NEP – 5 Token.

(* 1) Skatīt: Coinmarketcap plkst https://coinmarketcap.com/ no 2018. gada 10. oktobra.

Infinito maks iepazīstina ar jauniem tehnoloģiju risinājumiem dApp izstrādātājiem – samazinot attīstības centienus un izmaksas, vienlaikus veicinot pakalpojumu paplašināšanu

Infinito Wallet ir ievērojami paplašinājis savas tehniskās iespējas, kā arī partneru tīklu, nostiprinot savu pozīciju šajā nozarē kā vispusīgāko un drošāko universālo maku kriptogrāfijas kopienām. Sadarbības procesā ar globālās attīstības kopienām ir aktualizēti dažādi šķēršļi un problēmas blokķēdes pakalpojumu attīstībā..

Piemēram, katrā bloku ķēdes platformā tiek izmantotas dažādas tehnoloģijas, pie kurām jāstrādā atsevišķi, lai tās ieviestu pakalpojumos. Tas ievērojami palielina pakalpojumu attīstībai nepieciešamo laiku un darbaspēku, kas kopā ar pakalpojumu attīstības un nodrošināšanas sarežģītību pati par sevi ir milzīgs šķērslis uz blokķēdes balstītu tehnoloģiju un pakalpojumu izplatīšanu un ieviešanu..

Paturot to prātā, Infinito sāka risināt pakalpojumu attīstības pamatproblēmu, izmantojot augstas grūtības blokķēdes, kā arī cīņas par blokķēdes pakalpojumu pieņemšanas izplatīšanu. Papildus Infinito maku kriptonauda seifa pakalpojuma paplašināšanai, Infinito arī sāka piedāvāt Infinito Blockchain platforma blockchain dApps pakalpojumu izstrādātājiem.

Infinito Multi-Blockchain API, kas ir pirmais šajā laikā izlaistais izstrādātāja risinājums, darbojas kā integrēts vārteja, lai piekļūtu dažādiem mijiedarbības ķēdēm un mijiedarbotos ar tām. Turklāt līdz šī gada beigām Infinito tiks izlaists Infinito SDK, all-in-one izstrādes rīkkopa, kas pazemina attīstības šķēršļus pakalpojumiem, izmantojot dApps un blokķēdes, uzlabo efektivitāti un ļauj savstarpēji bloķēt datu pārraidi. Secīgi, Infinito universālais API komplekts, paplašināts API pakalpojums, un Infinito Blockchain platforma, tiks atklāts arī risinājumu tirgus izstrādātājiem.

Vairāku monētu funkcionalitātes ieviešana dApps ar Infinito Multi-Blockchain API risinājumu

Infinito Multi-Blockchain API ir integrēta vārteja, kas atvieglo piekļuvi un savietojamību ar vairākām blokķēdēm, ļaujot šifrēšanas darījumiem, bilances un vēstures izgūšanai un datu komunikācijai starp viedajiem līgumiem. Tehniski runājot, tas ļaus izstrādātājiem mijiedarboties ar vairākiem blokķēdēm, izmantojot Javascript API (tiek plānota Java un C #), izveidot un mijiedarboties ar viedajiem līgumiem, kā arī saņemt paziņojumus par visiem blokķēdes adrešu atjauninājumiem, izmantojot webhook un state machine. Attīstības partneri, kurus interesē Infinito Multi-Blockchain API, var reģistrēties Infinito oficiālajā vietnē, kur var iegūt API atslēgas lai sāktu attīstību uzreiz.

Dapps diagramma Eng Ver

Izmantojot šo API pakalpojumu, izstrādātāji var nosūtīt un saņemt monētas / žetonus, izgūt adreses atlikumu un darījumu vēsturi, skatīt un eksportēt darījumu vēsturi, saņemt paziņojumus par darījumiem, izvietot viedos līgumus, pielāgot un iestatīt darījumu maksas likmes un parādīt kriptovalūtu tirgus cenas. Turklāt tas arī ļauj izmantot dažādas funkcionalitātes un būtiskas, lai optimizētu atsevišķas blokķēdes, piemēram, pieprasīt GAS, kas ir unikāla funkcija NEO bloku ķēdei, vai pārvaldīt darījumu resursus un joslas platumus tikai EOS blokķēdē.

Blockchain izstrādātāju risinājumi: SDK un API, lai ērti integrētu un ieviestu dažādas blokķēdes jaunām biznesa iespējām

Papildus Infinito Multi-Blockchain API, Infinito’s R&D komanda strādā pie izplatītākajiem jautājumiem pakalpojumu izplatīšanas izplatīšanā un blokķēdes izmantošanas pakalpojumu pieņemšanā. Multi-Blockchain API ir pirmais no Infinito izstrādātāju risinājumiem, un tas ir apņēmies risināt kriptovalūtas ieviešanas grūtības, kas saistītas ar dažādu bloku ķēdēm. Līdz 2018. gada beigām ir Infinito SDK, all-in-one rīkkopa, lai masveidā pilnveidotu blockchain dApp un pakalpojumu attīstību. Infinito Multi-Blockchain API ir daļa no Infinito universālais API komplekts, progresīvu tehnoloģiju risinājumu tirgus izstrādātājiem, kas tiks izlaisti secīgi.

Izmantojot API Suite un SDK, pakalpojumu izstrādātāji var viegli savienot savus pašattīstītos pakalpojumus ar dažādām bloku ķēdes platformām atbilstoši savām vajadzībām un vienmērīgi savienot pakalpojumus, kas izstrādāti, izmantojot SDK. Infinito risinājumi ne tikai palīdz izstrādātājiem novērst nepatikšanas saistībā ar attīstību un darbību, izmantojot blokķēdes, bet arī savos pakalpojumos integrē pasaules lielāko nozares spēlētāju tehnoloģiskos risinājumus..

Pašlaik Infinito sadarbojas ar tādiem nozares līderiem kā blockchain, kā Blockpass kas nodrošina identitātes autentifikāciju (ID / KYC) un Apstipriniet kas nodrošina progresīvu naudas atmazgāšanas novēršanas (AML) funkcionalitāti un atbilstības zinātību. Iekļaujot pakalpojumu kā moduli, var panākt drošu pakalpojumu attīstību un pārvaldību.

Ir kļuvis svarīgāk nekā jebkad agrāk aizsargāt pakalpojumu lietotāju un pakalpojumu sniedzēju uzņēmumu likumību jaunajās tehnoloģijās ar atbilstības spēju. Piemēram, izmantojot Infinito Universal API Suite, tradicionālā e-komercijas platforma var pieslēgt kriptogrāfijas maksājumus ar integrētu automātiskās apmaiņas funkcionalitāti. Šī konkrētā kombinācija ļaus viņu tiešsaistes biznesam iespējot elastīgus kriptovalūtas maksājumus, kur lietotāji maksā izvēlētajā valūtā, kas pēc tam tiek automātiski pārveidota par uzņēmējdarbības vēlamo kriptogrāfiju. Turklāt, vienmērīgi izveidojot savienojumu ar atbilstības pakalpojumiem, piemēram, klientu autentifikāciju, izmantojot Infinito SDK, e-komercijas uzņēmumi var izmantot riska pārbaudes funkcijas, lai pārbaudītu iespējamās komercdarbībās slēptās briesmas..

Risinājumi pakalpojumu attīstībai ir pieejami vietnē Infinito Blockchain platforma, moduļu tirgus izstrādātāju risinājumiem, kuriem var viegli piekļūt, izmantojot Infinito SDK un API. Šī pastāvīgi paplašinātā platforma satur arī bloku ķēdes attīstības partneru risinājumus no visas pasaules, kuru mērķis ir veicināt bloku ķēdes izmantošanas pakalpojumu izveidi. Ar šo modulēto izstrādes risinājumu Infinito mērķis ir izveidot autonomu attīstības vidi, lai atbalstītu izstrādātājus jaunu pakalpojumu un uzņēmumu veidošanā.

Visas šīs tehnoloģijas ir izmantotas un pašlaik tiek izmantotas tehniskajā infrastruktūrā, kas atbalsta Infinito maku, kas visā pasaulē strauji paplašinās. Infinito turpinās risināt un risināt būtiskus šķēršļus tādu bloku ķēdē balstītu pakalpojumu izstrādē un izplatīšanā, kuriem nepieciešama sarežģīta tehniska ieviešana, padarot blokķēdi pieejamāku pakalpojumu izstrādātājiem, kā arī biznesa uzņēmumiem.

Sazinieties ar Infinito tagad, lai piekļūtu Infinito Multi-Blockchain API vai kļūtu par pakalpojumu partneri.

Infinito maku un pakalpojumu attīstības biznesa partneri

Pakalpojumus un funkcijas, kas izstrādātas, izmantojot Infinito izstrādātāju risinājumus, aktīvi atbalstīs Infinito maks.

Turklāt Infinito makam 2018. gada novembrī ir paredzēts liels atjauninājums 2.0 versijā. Kopā ar izstrādātāju risinājumiem Infinito plāno sadarboties ar spēcīgiem pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē, lai sniegtu izrāvienu lietotāju pieredzi, izmantojot blokķēdi, kā arī funkcijas, kas nepieciešamas komerciālām darbībām, piemēram, kā tirdzniecība un norēķini.

Infinito maks kalpo kā rīks pakalpojumu un lietotāju atbalstam, ļaujot droši izmantot un pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, kā arī piekļūt novatoriskiem blokķēdes pakalpojumiem..

Piesakieties partnerībai šeit.

Lejupielādējiet Infinito maku Android ierīcē šeit.

Lejupielādējiet Infinito maku iOS ierīcē šeit.

Kas ir Infinito projekts?

Infinito projektu, tostarp Infinito maku, pārvalda Infinity Blockchain Labs Europe (IBL EU), kas reģistrēta Menas salā..

IBL EU ir Singapūras Infinity Blockchain Holdings (Infinity Block Chain Holdings, “IBH”) meitasuzņēmums. IBH ir kontrolakciju sabiedrība ar R&D bāze, kas specializējas blokķēdes tehnoloģiju pielietošanā Vjetnamā, biznesa paātrināšanas bāzes citās Āzijas daļās, tostarp Taizemē, Malaizijā un Japānā. Šobrīd grupā ir vairāk nekā 300 ekspertu, tostarp izstrādātāji, pētnieki, dizaineri un tirgotāji.

Infinito projektam ir viena misija: ļaut uzņēmumiem un patērētājiem masveidīgi izmantot blokķēdes. Lai to paveiktu, Infinito nepārtraukti būvē risinājumus, lai palīdzētu uzņēmumiem nemanāmi integrēt un attīstīt blokķēdes dApps un pakalpojumus, savukārt patērētāji piekļūst un izmanto blokķēdes pakalpojumus ar vislielāko ērtību un drošību. Infinito selektīvi paplašina savu globālā mēroga pakalpojumu integrācijas partneru tīklu un strādā, lai kļūtu par vienas pieturas vārteju pakalpojumu sniedzējiem un patērētājiem, lai piekļūtu vadošajiem blokķēdēm un uzplauktu tām..

Kontakts [e-pasts aizsargāts] lai uzzinātu vairāk par pakalpojumu un risinājumu klāstu uzņēmumiem un izstrādātājiem.

Izpildiet zemāk esošās saites, lai iegūtu jaunāko informāciju par Infinito Services.

Oficiālā mājas lapa: https://www.infinitoservices.io/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/infinito-services/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me