HYBSE, GMEX un MINDEX sadarbojas, lai uzskaitītu pasaulē pirmo daudzu aktīvu stabilu žetonu Maurīcijā

Aktīvs, ko nodrošina īpašumtiesības dibinātājos un stabili aktīvi, galvenokārt Zelts

Maurīcija, Londona, 2019. gada 21. februāris. Pēc nesenā kopuzņēmuma dibināšanas Maurīcijā starp trim topošajiem uzņēmumiem 2018. gada oktobrī, jaunizveidotais HYBSE Marketplace Limited (HM) centrā parādīja pasaulē pirmo digitālo daudzu aktīvu stabilu marķieri “MAST”.

Strauji pieaugot globālajai interesei par nodrošinātiem marķieriem, Maurīcijā tiek ieviesti jauni noteikumi, lai digitālās tirgus un digitālie glabātāji varētu darboties, HM sniedz investoriem, kuri ir ieinteresēti digitālo aktīvu portfeļa izstrādē, piekļuvi primāriem kotētiem un sekundāri tirgojamiem aktīviem, kas nodrošināti ar žetoniem. atbalstīs šīs novatoriskās tirdzniecības ekosistēmas izaugsmi.

Pirmais emitējamais instruments būs MAST produkti, pilni ar vairākiem aktīviem nodrošināti marķieri, kas investoriem nodrošinās daudzveidīgu pārvaldītu risku, jo katras aktīvu klases pamatā ir integrēta stratēģisko portfeļu sistēma. Sākotnēji MAST sastāvēs no īpašumtiesībām uz dibinātājiem; HM, GMEX, MINDEX, ar zeltu pamatotas DIM valūtas un stabilas zelta monētas. Ir izstrādātas trīs dažādas MAST paketes kategorijas, kas ļauj investoriem pielāgot savu portfeli atbilstoši individuālajai riska apetītei.

HYBSE Marketplace ietver jaunākos finanšu nozares tehnoloģiskos sasniegumus ar trim galvenajiem elementiem; Drošība ar GMEX tirgus uzraudzības adapteriem nodrošina piekļuvi pilnīgai regulatīvajai uzraudzībai drošai tirdzniecības videi; Decentralizācija izmantojot valsts virsgrāmatu, nodrošina pārredzamas un drošas metodes digitālo aktīvu darījumiem visā platformā; Mērogojamība Katapultas dzinējs ļauj veikt modulāru dizainu un augstas frekvences tirdzniecības apjomus.

Hiranders Misra, HYBSE Marketplace, GMEX un MINDEX priekšsēdētājs, saka: “Ar GMEX tirgus attīstības programmu (MAP) mēs ļoti vēlamies atrast veidus, kā sadarboties ar partneriem, lai tirgū ieviestu novatoriskus risinājumus. Aktīvu žetoni, kas ir pilnībā nodrošināti, laisti tirgū regulētā biržā un glabāti regulētā digitālā glabātājā, nodrošina tādu regulēšanas un uzraudzības līmeni, kāds iepriekš nebija pieejams institucionālo ieguldītāju vajadzībām. ”

“Mēs priecājamies par MAST uzsākšanu HYBSE tirgū Maurīcijā, jo mēs stingri atbalstām tiesisko regulējumu, kas valstī tiek izveidots digitālajām tirdzniecības vietām un digitālajiem glabātājiem. Mēs esam pārliecināti, ka šis jaunais ietvars Maurīciju stingri iekļaus pasaules kartē kā novatorisku tehnoloģiju dabisko mājvietu digitālo aktīvu telpā, ”viņš piebilda.

Oficiālā MAST ATO sāksies ceturtdien, 2019. gada 21. februārī. Paredzams, ka otrreizējā tirdzniecība ar HYBSE sāksies 2019. gada 2. ceturksnī. ATO varēs ieguldīt izsmalcināti un eksperti ieguldītāji..

Akreditētie dalībnieki, kuri vēlas iegūt daļu no šīs revolūcijas, var sekot norādītajai saitei; www.mast.eco.

Detalizētu un visaptverošu iepriekšminēto sadalījumu var atrast MAST Blueprint, kas atrodams MAST vietnē.

– beigas—-

HYBSE Marketplace: Sabiedrisko attiecību kontakti:

Maurīcija

Samanta Seewoosurrun

(+230) 5772 4400

[e-pasts aizsargāts]

Apvienotā Karaliste

Melānija Buddena

+44 (0) 7974 937 970

[e-pasts aizsargāts]

Digitāls

Urošs Trajkovičs

+27 (0) 87 701 0914

UT@ hybse.com

Atruna

Maurīcija kā jurisdikcija atzīst digitālos aktīvus par aktīvu klasi sarežģītu un ekspertu ieguldītāju ieguldījumiem. Mēs iesakām investoriem pirms iesaistīšanās jebkādos uzņēmējdarbības centienos meklēt neatkarīgas finanšu un juridiskas konsultācijas. Pirms ieguldīt līdzekļus ieguldītājiem, ieguldītājiem būtu pilnībā jāpārliecinās par riskiem.

Paziņojums visiem investoriem: Regulatīvie pienākumi

Ieguldītāji, kas vēlas iegādāties vai turēt šajā piedāvājumā aprakstītos marķierus, ir atbildīgi par pētījumu un informēšanu par visiem attiecīgās jurisdikcijas piemērojamajiem likumiem un noteikumiem. Tas ietver nodokļu sekas attiecībā uz šo vairāku aktīvu stabilu žetonu (MAST) žetonu iegādi, turēšanu vai pārdošanu. Mūsu uzņēmums nepiedāvā nekādas juridiskas, finanšu vai uzņēmējdarbības konsultācijas. Ja rodas šaubas vai jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Ieguldītājiem ir jāievēro visi likumi un noteikumi, kas attiecas uz klienta pazīšanu, naudas atmazgāšanas un terorisma apkarošanu, kas uz tiem attiecas. Investoriem jāsaņem visas atļaujas, apstiprinājumi vai licences, kas nepieciešamas, lai iegādātos, glabātu vai pārdotu jebkurus MAST žetonus saskaņā ar likumiem un noteikumiem, kas viņiem ir pakļauti, vai katrā jurisdikcijā, kurā viņi var iegādāties, turēt vai pārdot MAST žetonus. Mēs nekad nepārdodam valstīm, par kurām piemērotas sankcijas.

Par MINDEX

MINDEX ekosistēmu veido:

MINDEX Holdings Limited – MINDEX ekosistēmas kontrolakciju sabiedrība.

MINDEX Clearing Limited – darbojas kā centrālā darījumu partnera (CCP) mijieskaita nams, kuru regulē Maurīcijas finanšu pakalpojumu komisija (FSC), lai dzēstu visus MINDEX Limited darījumus..

MINDEX Limited – pārvalda vairāku aktīvu vērtspapīru un atvasināto instrumentu biržu, kuru regulē Maurīcijas finanšu pakalpojumu komisija (FSC).

MINDEX Spot Limited – Standartizētu fizisko un digitālo spot preču līgumu zelta, dārgmetālu un citu preču elektroniskās tirdzniecības tirgus.

MINDEX Vault Limited – Gaidāmais drošā zelta un citu dārgmetālu uzglabāšanas depozitārija risinājums.

MINDEX Refinery Limited – Gaidāmā pasaules klases zelta un citu dārgmetālu kausēšana, rafinēšana un reģenerācija pēc visaugstākajiem standartiem.

MINDEX Realty Limited – MINDEX ekosistēmas nekustamā īpašuma daļa, kas atbild par naftas pārstrādes rūpnīcas, glabātavas, biroju ēkas un noliktavas būvniecību un darbību, veicinot zelta, digitālo aktīvu un citu preču drošu uzglabāšanu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni www.mindex.mu

Seko Twitter vietnē @MindexHoldings

Par GMEX Group

GMEX grupa (GMEX) sastāv no uzņēmumu kopas, kas piedāvā vismodernākos inovatīvos risinājumus jaunam pasaules finanšu tirgu laikmetam, nodrošinot uzņēmējdarbības pieredzi, jaunākās tehnoloģijas, savienojamību un izcilu darbību, kas nodrošināta, izmantojot saskaņotu partnerattiecību pieeju. GMEX izmanto plašu tirgus infrastruktūras pieredzi un zināšanas, lai izveidotu atbilstošu stratēģisko ģenerālplānu ar biržu, klīringa namu, depozitāriju, reģistru un noliktavu kvīšu platformām. GMEX piedāvā arī papildu priekšrocības, ko rada savienojums ar vairākām partneru apmaiņām, lai izveidotu globālus likviditātes tīklus. GMEX Technologies ir 100% GMEX grupas meitasuzņēmums.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni www.gmex-group.com

Seko Twitter vietnē @GMEX_Group

Par HYBSE

Hibrīdā birža (HYBSE) ir tiešsaistes bloku ķēdes apmaiņas platforma. Tas ļauj pirkt un pārdot kriptonizētu kapitālu jaunajā kriptovalūtu laikmetā. Blockchain tehnoloģijas izmantošana ļauj dalībniekiem izgriezt daudzus starpniekus, kas saistīti ar tradicionālo apmaiņu. Kaut arī tradicionālās apmaiņas apkalpo dalībniekus no noteiktām ģeogrāfiskām vietām, HYBSE ir atvērts visiem dalībniekiem visā pasaulē.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni www.hybse.com

Seko Twitter https://twitter.com/HYBSE

Par DIM fondu

DIM fonds ir bezpeļņas organizācija, kas ir atbildīga par DIM zīmolu (DIMCOIN, DIM Currencies, DIM Cryptocurrencies un nākotnes DIM denominēto monētu) mārketingu, sabiedriskajām attiecībām, klientu aprūpi un uzraudzību. DIM X ir kriptovalūtas konvertēšanas platforma. DIM fonds ir reģistrēts Singapūrā.

Reģionālais DIM fonds būs atbildīgs par:

Ziedojumu vākšana DIM ekosistēmai

Notikumu veidošana DIM ekosistēmai un blokķēdes pasākumu apmeklēšana

Uzsākt DIM fonda mārketinga kampaņas

Piesaistiet uzņēmumus DIM ekosistēmā

Kļūšana par vēstnieku un virzītāju galveno sanāksmju vietu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni www.dim.foundation

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me