DexAge – uz lietotāju vērsta un daudzpusīga kriptogrāfijas tirdzniecības platforma

Ar vairāk nekā 200 biržām, kas atvieglo kriptogrāfisko tirdzniecību visā pasaulē, tirgotāji un investori joprojām cīnās, lai gūtu uzticamu peļņu no saviem ieguldījumiem. Fakts, ka lielākā daļa šo apmaiņu darbojas ar centralizētu arhitektūru, ir viens no kritiskajiem iemesliem, kas centralizētajā sistēmā rada neefektivitāti, piemēram, drošības trūkumu, lielu nestabilitāti, datu draudus, augstas darījumu maksas utt. Šīs nepilnības būtiski ietekmē lietotāju tirdzniecības pieredzi, un tās ir nekavējoties jānovērš.

DexAge – uz Blockchain balstīts risinājums

DexAge ir ieviesis efektīvu apmaiņas risinājumu, kura pamatā ir decentralizēta bloku ķēdes tehnoloģiju vienādranga darījumu sistēma. Monopolizējot blokķēdes tehnoloģiju, tīkla mērķis ir izstrādāt bez atļaujas, neuzticamu un decentralizētu P2P tirdzniecības un kreditēšanas sistēmu, kas piedāvā autonomu un drošu tirdzniecības procesu..

Turklāt, DexAge ir izveidojis arī ģeniālu uzņēmējdarbības modeli, kurā ekosistēmu pārvalda lietotāji, tirgotāji un investori, izmantojot plašu sociālo tīklu. Šajā uz lietotāju orientētajā ekosistēmā gan uzņēmums, gan tā lietotāji savstarpēji gūst labumu, kā arī kolektīvi aug.

DexAge platformas galvenie komponenti

DexAge platformas darbība balstās uz trim galvenajiem komponentiem, tostarp:

 • P2P Crypto to Crypto Exchange

DexAge platforma piedāvā P2P kriptogrāfijas kriptogrāfijas biržām, kas ļauj lietotājiem saglabāt pilnīgu autoritāti attiecībā uz viņu tirdzniecības darbībām tīklā. Turklāt visi darījumi tiek veikti, izmantojot viedus līgumus, lai nodrošinātu procesa optimālu drošību un pārredzamību. Turklāt lietotāju iegūtie kriptogrāfijas aktīvi tiek glabāti bez atļaujas makos, kurus kontrolē lietotāji, nevis platforma. DexAge loma kriptogrāfijas apmaiņas procesā joprojām ir ierobežota ar pietiekamu līdzekļu pieejamības apstiprināšanu katras puses kontā, darījuma ticamības pārbaudi un tirdzniecības pieprasījumu līdzsvarošanu no pasūtījumu grāmatas.

 • P2P Fiat šifrēšanas birža

Tas ļauj lietotājiem no visas pasaules apmainīt savus kriptogrāfijas aktīvus par fiat naudu, tādējādi uzlabojot DXG (DexAge dzimtā marķiera) likviditāti. Lietotāji var ievietot savus sludinājumus kopā ar visu nepieciešamo informāciju, ieskaitot maksājuma veidus. Ieinteresētie lietotāji var tieši tikties ar attiecīgo personu un samaksāt summu skaidrā naudā vai veikt tirdzniecību, izmantojot tiešsaistes banku. Savukārt kriptogrāfijas līdzekļus var nosūtīt tieši no lietotāju personīgajiem maciņiem.

 • P2P kriptogrāfijas kreditēšana

P2P Crypto aizdevuma pakalpojums ļauj lietotājiem turēt savus aktīvus, ja viņi spekulē, ka attiecīgā kriptovalūtas vērtība tuvākajā nākotnē varētu pieaugt. DexAge ļauj lietotājiem izmantot savus kriptogrāfijas aktīvus kā nodrošinājumu un iegūt tādas pašas vērtības aizdevumu, lai paplašinātu savu ieguldījumu portfeli.

DexAge žetonu izpārdošana

DexAge marķieris, kas apzīmēts kā DXG, ir ar ERC20 Ethereum saderīgs marķieris un ir nodrošinājis marķieru sarakstu ar Latoken. Platforma kopumā ir izlaidusi 5 miljardus AXG žetonu un noteikusi mīksto vāciņu USD 5 miljonu apmērā. Turklāt minimālā pirkuma vērtība ir USD 100, un platforma maksājumam pieņem BTC, ETH, LTC kriptovalūtas. Žetonu pārdošana sākās no 2018. gada 30. novembra un beigsies 2019. gada 28. februārī, un ieinteresētie tirgotāji un investori var iegādāties marķieri no https://dexage.io. Marķieri tiek izplatīti šādā veidā:

 • 45% – Crowdsale
 • 15% – komanda
 • 15% – rezervēts
 • 10% – iepriekšpārdošana
 • 10% – Airdrop un Bounties
 • 5% – pamatinvestori

Turklāt līdzekļu piešķiršana tiks īstenota šādi:

 • 40% – mārketings, zīmola veidošana un izglītība
 • 40% – platformas izstrāde
 • 20% – ārkārtas rīcības plāns

DexAge – daudzpakāpju kriptogrāfijas tirdzniecības platforma

DexAge ir izstrādājis autonomu P2P apmaiņas ekosistēmu, kuru kontrolē un pārvalda lietotāji, tirgotāji un investori. Decentralizētā pieeja lietotājiem vēl vairāk ļauj pilnībā kontrolēt savas tirdzniecības darbības, tādējādi uzlabojot tirdzniecības pieredzi un palielinot peļņas gūšanas iespējas platformā.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni https://dexage.io/

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

Facebook: https://www.facebook.com/dexagetech

Twitter: https://twitter.com/dexagetech

Telegramma: https://t.me/dexage

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dexage

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC8E50dMj-cXE2GHw6e3ZiAw

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me