BitMax.io (BTMX.com) paziņoja par GateChain Token (GT) iekļaušanu sarakstā

BitMax.io (BTMX.com) ir paziņojis par GateChain Token (GT) iekļaušanu sarakstā. GT tiek izmantots, lai samaksātu par gāzes maksām GateChain, un lai iegūtu maksas atlaides Gate kriptogrāfijas valūtā, kā arī tiesības piedalīties Gate kriptovalūtas biržas STARTUP projektā, platformā, kurā tiek organizēti sākotnējie apmaiņas piedāvājumi (IEO) un atlaide ar likvīdo žetonu pārdošanu..

Ar GT iekļaušanu BitMax.io (BTMX.com) nostiprinās vadošās tirdzniecības platformas statusu tirdzniecībai ar svirām, izmantojot digitālo aktīvu apmaiņas platformas žetonus; BitMax.io jau piedāvā BNB, OKB, HT un KCS tirdzniecību ar svirām.

Par Gate.io un GateChain Token (GT)

Gate.io ir kriptovalūtas birža, kas tika dibināta 2013. gadā. Biržas agrīnās priekšrocības ir ļāvušas tai kļūt par galveno spēlētāju kriptovalūtu apmaiņas nozarē. Gate.io piedāvā plašu kriptovalūtu ēdienkarti ar sviras palīdzību.

Cenšoties paplašināt savu pakalpojumu portfeli, Gate.io nesen paziņoja par GateChain palaišanu, kas ir blokķēde, kas ļaus veikt decentralizētu apmaiņu ar zīmolu Gate. Vārtu decentralizētā apmaiņa, produkts, kas nodrošinās lietotājiem pilnīgu īpašumtiesību saglabāšanu, vienlaikus veicot kriptovalūtas darījumus, kalpos kā alternatīva centralizētajai Gate apmaiņai. Visi darījumi, kas tiek veikti Gate decentralizētajā apmaiņas centrā, darbosies ar GateChain, un tāpēc tiem būs nepieciešamas darījumu maksas GateChain žetonos. Papildus tam GateChain Token darbojas kā Gate ekosistēmas vietējais lietderības marķieris, ļaujot lietotājiem izmantot dažādas priekšrocības Gate kriptogrāfijas valūtas apmaiņā..

GT saraksts BitMax.io (BTMX.com) piedāvā lielāku iedarbību uz GateChain Token, vienlaikus ļaujot gan Gate, gan BitMax kopējām tirdzniecības kopienām vienā platformā piekļūt dažādu apmaiņas marķieru piesaistītajām spot pozīcijām..

Par BitMax.io (BTMX.com)

BitMax.io ir nozares nākamās paaudzes digitālo aktīvu tirdzniecības platforma, kas piedāvā plašu finanšu produktu un pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan institucionāliem klientiem visā pasaulē. Šo novatorisko tirdzniecības platformu dibināja Volstrītas kvantu tirdzniecības veterānu grupa, un tā tika balstīta uz blokķēdes, pārredzamības un uzticamības pamatvērtībām, lai nodrošinātu augstas kvalitātes klientu pakalpojumus un tirdzniecības pieredzi..

BitMax.io platforma pārsniedz darījumu ieguves modeli, jo tajā tiek izmantots “darījumu ieguves” un “reversās ieguves” kombinētais tirdzniecības modelis. Platformas lietotāji saņem BTMX žetonus (BitMax.io platformas vietējo marķieri) kā atlīdzību par tirdzniecību platformā režīmā “darījumu ieguve”; viņi saņem atlaides par ražotāju darījumu izpildi “reverse-mineing” režīmā. “Reversā ieguve” ir atsevišķs mehānisms, lai veicinātu likviditātes nodrošināšanu un atbalstītu platformas marķiera kopējo apriti. Šī iestatīšana ar vairākiem tirdzniecības režīmiem var apmierināt daudzveidīgas lietotāju vajadzības.

BitMax.io vienmēr cenšas saviem globālajiem lietotājiem nodrošināt visaptverošu tirdzniecības produktu komplektu. BitMax.io ļāva maržinālo tirdzniecību 2019. gada 14. februārī. Maržinālo tirdzniecības funkcija ir vēl viens solis uz priekšu no produktu piedāvājuma viedokļa, lai labāk apmierinātu viņu dinamiskās tirdzniecības vajadzības. BitMax.io lietotājiem, kuri saprot un atzīst maržinālo tirdzniecību saistītos riskus, viņi tagad spēj piesaistīt savu tirgojamo aktīvu potenciālajai augstākai ieguldījumu atdevei, izmantojot maržinālo tirdzniecību ar pareizu risku pārvaldību. Digitālo aktīvu saraksts, kurus var tirgot ar starpību, ir palielinājies no sākotnējiem četriem līdz 18 dažādiem marķieriem, ieskaitot BTMX. Tas ir vēl viens BitMax.io novatorisks solis, lai iespējotu maržinālo tirdzniecību ar savu vietējo marķieri. Tas paplašina BTMX lietderības funkcijas un stimulē likviditāti platformā. (BitMax.io maržas tirdzniecības funkcija nav pieejama Ziemeļamerikas tirgos.)

Līdzīgi novatoriskajai maržas tirdzniecībai, kas uzsākta vietnē BitMax.io, šīs unikālās nepastāvības kartes ieviešana atkal parādīja komandas dziļo izpratni par kapitāla tirgus iekšējo darbību un viņu augsto pieredzi finanšu produktu dizainā. BitMax.io svārstīguma karte ir pirmais šīs platformas atvasinātais produkts, kas saistīts ar svārstībām, kas ļauj globālajiem lietotājiem vienkāršā, bet efektīvā veidā prognozēt un tirgot galveno svārstīgo monētu cenu svārstības iepriekš iestatītu laika periodu laikā. Pēc Aesopa fabulas – bruņurupuča un zaķa – nosaukta par bruņurupuča un zaķa karti, kartei ir gandrīz iespēju struktūra pamatā esošajiem tirdzniecības pāriem, tomēr lielā mērā vienkāršota izmaksu forma. Lietotājs var iegādāties citu karti cenu prognozēšanai vai nu noteiktā diapazonā (Turtle Card), vai virs noteikta diapazona (Bunny Card). Tie, kas prognozē pareizu cenu kustības diapazonu, saņems izmaksu, kas ir vienāda ar kartes nosacīto vērtību. Volatilitātes kartē tiek izmantota vienkāršota izmaksu veidlapa, nesarežģot norēķinu un klīringa jautājumus, kas raksturīgi reālajām valūtas opcijām. Lietotāji vienkārši izvēlas, kuru karti pirkt, lai tirgotos, ņemot vērā bāzes aktīva svārstības noteiktā diapazonā vai virs tā. To ir viegli saprast un izmantot visu veidu tirgotājiem, kuriem nepieciešama vai nu ļoti īstermiņa tirdzniecība, vai arī daļēja riska nodrošināšana pret lielizmēra cenu svārstībām ļoti nestabilos tirgus apstākļos..

Secinājums

Balstoties uz apņemšanos nodrošināt nozares augstākā līmeņa produktu piedāvājumu un augstas kvalitātes klientu apkalpošanu kā daļu no klientorientētās stratēģijas, BitMax.io ir paplašinājis savu globālo klientu loku līdz vairāk nekā 180 000 reģistrētiem lietotājiem ar 53 000 aktīviem kopienas locekļiem. GT saraksts ne tikai paplašina tā tirdzniecības pāra darbības jomu, bet arī piesaista platformai lielāku apjomu un lietotājus

Lai iegūtu papildinformāciju, sekojiet BitMax.io vietnē:

Vietne: http://www.BitMax.io

Twitter: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

Telegramma: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

Vidējs: https://medium.com/bitmax-io

KONTAKTI: [e-pasts aizsargāts]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me