8 iemesli, kāpēc jums vajadzētu ieguldīt Bitcoin

Apkārt Bitcoin ieguldījumiem ir daudz koncepciju. Cilvēki pieņem, ka viņiem var nebūt izcili ieguldīt līdzekļus bitkoinos. Daži cilvēki ir gandrīz skeptiski par Bitcoin, jo katrs profesionālis un hakeris ir apgrūtinājis investīciju sākšanu Bitcoin. Ekspertiem ir ekskluzīvas atsauksmes, kas aptuveni attiecas uz bitcoīna likteni, un krāpnieki liek cilvēkiem satraukties par ieguldījumu samazināšanos. Tomēr, iespējams, nav jābaidās par ieguldījumiem bitcoin, jo tā ir viena no pieņemamākajām metodēm, lai šodien gūtu ievērojamus ienākumus. Uzziniet aptuveni oficiālos motīvus, kas padara naudu par bitcoin ļoti pievilcīgu.

  1. Bitcoin pieņemšana praktiskām vajadzībām

Tāpat kā interneta versija, arī Bitcoin seko mūsu sabiedrības veidiem. Arvien vairāk aģentūru gatavojas piemērot Bitcoin kā savu valūtu numur viens. Tā tiek integrēta mūsu sabiedrībā ar katru neprecēto dienu. Ja jums ir jāizmanto Bitcoin attīstošās elektroenerģijas priekšrocības, jūs varētu tagad apmeklēt šo bitcoīna vietni, lai jūsu rokās būtu šī elektrība. Pasaka par bitkoinu ir sākusies. Parastās fiat valūtas ir novecojušas, jo tās nevar būt pēdējā pieeja mūsdienu starptautiskajām problēmām. Lai iegūtu darījumu visā pasaulē, vairākas dienas ir jāskatās.

  1. Uzzināt par ieguldījumiem ir bez maksas

Tradicionālajos ieguldījumos gadi jāpavada, pētot finansēšanas pamatus. Jūs nevarat iegādāties dažus apģērbus un sākt tos reklamēt citiem neprecētās dienās. Tāpat amatieris nevar iekļūt krājumu tirgū un izmēģināt veiksmi. Laiks ir pēdējā nauda, ​​un, lai izpētītu tradicionālo finansējumu, ir jāpavada daudz laika. Šī prasība par dzīves ilgumu, lai analizētu tradicionālo finansējumu, padara to ļoti dārgu.

No otras puses, zināšanu iegūšana par aptuveni Bitcoin finansējumu un ienākumu gūšana varētu būt ļoti vienmērīga. Izmantojot tādas izcilas sistēmas kā iepriekšējā punktā minētais, zīmola jaunajiem pircējiem ir ļoti mīksti izpētīt un uztvert slēptos bitcoin noslēpumus. Lai uzzinātu Bitcoin finansējumu un gūtu peļņu, ir nepieciešams daudz mazāk laika, salīdzinot ar dažādiem ieguldījumiem. Jūs varat arī uzzināt vairāk par Bitcoin ieguldījumiem pierakstieties bitcoīna digitālajā lietotnē.

  1. Cenas turpinās pieaugt

Arvien vairāk cilvēku iegulda Bitcoin, lai redzētu ieguldījuma Bitcoin priekšrocības. Tas ir izdevīgs bitcoīna faktors bitcoin investoriem. Pieprasījums pēc bitcoīna izmaksām pieaugs, atšķiroties no cilvēkiem, nekā jebkad agrāk, jo bitkoins tiek izmantots, jo pirmā valūta, maksa par bitcoīnu vēlāk uzplauks. Ar katru neprecētās dienas dienu aģentūras saprot, ka bitkīns ir atlikušais ceļš uz viņu parastajiem naudas pārvaldības jautājumiem. Šī bitcoin mode agrāk vai vēlāk pievērsīsies katrai mazai un lielai grupai, lai izvēlētos bitcoin. Papildu cilvēki mīl bitcoin, jo labāk tā maksa tirgū. Paturot prātā šo komponentu, ir ļoti daudz laika, ka bitcoin uzsprāgs kolektoru ienākumus visiem bitcoin investoriem.

  1. Valdības atbalsta bitkoinu

Paturiet prātā, ka neprecētas iestādes vai ieguldījumi vairs nav personīgais bitcoin. Turpretī, bitcoin ir publiska valūta, viens no augstākās kvalitātes popularitātes motīviem. Tomēr, lai lietotu bitcoīnu, tam jābūt autorizētam ar iestāžu starpniecību. Kaut arī nevienam neprecētam maksājumam nav izdevies pārvaldīt Bitcoin, gandrīz visas starptautiskās valdības ir ļāvušas cilvēkiem rīkoties ar bitcoin. Tādā veidā bitcoin tiek likumīgi apstiprināts izmantošanai darījumos un jūsu aktīvu glabāšanā. Bitcoin ir ieguvis tikpat precīzu attieksmi pret valdībām visā pasaulē, pateicoties tā pārmērīgajām drošības funkcijām un godīgumam. Neskatoties uz visiem panākumiem, bitkoins nekādā gadījumā nav uztraucies par savu klientu noplēšanu un viltus datu izplatīšanu, lai piesaistītu masas. Viss ir nepieredzējis Bitcoin izmantošanas noziedzīgajā komponentā. Galu galā Bitcoin kļūs par pasaules maksimālo atbilstošo valūtu.

  1. Kriptonauda atgriež cilvēkiem spēku

Blockchain paaudze garantē, ka tā būs nākamā milzīgā lieta tā iemesla dēļ, kas ir interneta izgudrojums. Dons Tapskots un Alekss Tapskots, grāmatas “Blockchain Revolution” autori, ir tālu iespējams izspiest, cik nozares darbojas.

Blockchain, izmaksāto virsgrāmatu paaudze, ko plaši dēvē par mašīnu Bitcoin aizmugurē un dažādas kriptovalūtas, tiek uztvertas kā viena no vadošajām mūsdienu traucējošajām tehnoloģijām. Lai arī līdz šim maksimāli cilvēki to uzskata par monetāru līdzekli, tas, bez šaubām, var izspiest valdības, līgumu, kiberdrošības, mārketinga un mārketinga un visas sabiedrības darbību. Tik daudzi komercuzņēmumu vadītāji izmanto savas iespējas ar vairāk nekā 1250 veidu kriptovalūtām.

Varbūt vissvarīgākā blokķēdes paaudzes būtiskā priekšrocība ir starpnieku likvidēšana un decentralizācijas un pārredzamības veicināšana. Lielākā daļa centralizēto uzņēmumu ir pakļauti uzlaušanai, un pieaugošais kiberuzbrukumu klāsts nešķiet pārāk pārliecinošs. Bet ar blokķēdi visi darījumi tiek ierakstīti publiskajā virsgrāmatā, pārliecinoties, ka strukturē imunitāti pret krāpšanu un manipulācijām. Pēc piekļuves apstiprināšanas decentralizēto virsgrāmatu papildus mainīt nevar, tāpēc kopiena darbojas kā aizsardzība pret hakeru uzbrukumiem.

Kopumā šķiet, ka ar blokķēdi darbināmas struktūras sniedz priekšrocības visiem. Augsta drošība, pārredzamība, nemainīgums, uzticēšanās, izslēgtie starpnieki un pieejamība visiem atņem elektroenerģiju no centralizētajām iestādēm un aizdod to zemāk cilvēkiem.

  1. Trūkums + tīkla efekts

Bitcoin ir atklāta piegādes vienādranga programmatūras finanšu sīkrīks, kas izgudrots, lai izmantotu bezvārdu personu vai iestādi ar nosaukumu Satoshi Nakamoto, kas var saglabāt un pārsūtīt vērtību.

Tas ir decentralizēts; var nebūt nevienas atsevišķas autoritātes, kas to kontrolē. Alternatīvi, tā izmanto šifrēšanu, kuras pamatā pilnībā ir blockchain tehnoloģija, aprēķināts, izmantojot vairāk nekā vienu notikumu tīklā, lai apstiprinātu darījumus un saglabātu protokolu. Stimuli tiek piešķirti ar protokola starpniecību tiem, kas veic ieguldījumu enerģijas skaitļošanā, lai apstiprinātu darījumus tikko “izraktu” monētu vai darījumu maksu formā. Citiem vārdiem sakot, jūs nopelnāt dažus bitcoinus, pārbaudot un nodrošinot blokķēdi.

  1. Kriptovalūtas drošība, kas saistīta ar adopciju

Kriptovalūtas aizsardzība tiek saistīta ar tās kopienas efektu. Jo īpaši tas ir saistīts ar kriptovalūtas tirgus kapitalizāciju. Ja kopiena ir vāja, komplektam ar pietiekamu skaitļošanas elektroenerģiju, iespējams, vajadzētu ignorēt visus dažādos kopienas locekļus un rūpēties par blokķēdes virsgrāmatu. Kriptovalūtām ar nelielu tirgus kapitalizāciju ir zems jaukšanas ātrums, kas nozīmē, ka tām ir mazs skaitļošanas enerģijas daudzums, kas nepārtraukti darbojas, lai apstiprinātu darījumus un palīdzētu virsgrāmatai.

No otras puses, Bitcoin ir daudz šādu sīkrīku, kas pārbauda, ​​vai viņi 12 mēnešu laikā ēd papildu spēku nekā maza valsts, piemēram, Grieķija vai Šveice. Cena un skaitļošanas elektroenerģija, lai mēģinātu uzbrukt Bitcoin kopienai, ir milzīga. Pret to pastāv drošības pasākumi, kaut arī tādā mērogā izmēģināti caur valsti vai citu nozīmīgu vienību.

Jebkura informācija, ko esat dzirdējis, ka Bitcoin tiek uzlauzts vai nozagts, tagad vairs nav aptuveni pats Bitcoin protokols, kas nekādā gadījumā netiek uzlauzts. Tā vietā Bitcoin uzlaušana un aplaupīšana satur vainīgos, kas ielaužas struktūrās, lai aizņemtos tur tur esošās nepubliskās atslēgas, regulāri izmantojot vājas aizsardzības struktūras. Ja hakeris saņem kāda atslēgas, viņš var iegūt tiesības iebraukt pie šīs personas Bitcoin turējumi. Šīs briesmas var novērst veselības aizsardzības metožu izmantošanu, tostarp personisko atslēgu glabāšanu bez asinīm.

  1. Vismazākais cikls: ieguldījumi Bitcoin

Sākot no 2009. gada janvāra, aptuveni 50 jauni bitkoini ik pēc 10 minūtēm ražo no “kalnračiem”, pārbaudot pavisam jaunu darījumu bloku tīklā. Tomēr protokola programma ir nepieciešama. Tādā veidā neseno naudas daudzums, kas atbilst blokam, laika gaitā samazinās.

Tiklīdz blokķēdē tiek parādīti pozitīvi dažādi bloki.

Šos gadījumus sauc par “halvingiem”. Izdošanas periodā (pirmais cikls) ik pēc 10 minūtēm bija 50 jauni bitkoīni. Pirmais puslaiks notika 2012. gada novembra mēnesī, un, ņemot vērā šo faktoru (2. rotācija), kalnraču rokdarbnieki ieguva 25 skaidru naudu, lai noteiktu bloku. 2. puse uz pusi samazinājās 2016. gada jūlijā, un no turienes (0.33 cikls) uzslava samazinājās līdz 12. piecām jaunām valūtām atbilstoši blokam. 0,33 uz pusi samazinājās 2020. gada maijā (ceturtais cikls), un tāpēc atzīšana tagad ir tikai 6,25 skaidra nauda, ​​kas atbilst jaunam blokam.

Pieņemsim, ka Bitcoin ir pastāvējis kādu laiku pēc sprādzienbīstama pieprasījuma ilguma. Tas ir faktors, kurā daži naudas plūst regulāri, un daudzi cilvēki tur. Tomēr tagad vairs nav entuziasma vai tamlīdzīga pieauguma – tikai konsekventi zemas atslēgas jaunākā kapitāla ieplūde. Vienkāršības labad mēs vienu reizi paredzēsim cilvēku efektīvāko pirkumu, un neviens nepārdod; tas, protams, ir nereāli, lai gan mēs ar to nodarbosimies vēlāk.

Bitcoin ir vērts ieguldīt. Arī biznesam ir būtiski investēt bitcoin. Bitcoin var ārkārtīgi ietekmēt jūsu biznesu. Tam ir plašs potenciāls, un tas var izraisīt jūsu biznesa aptumsumu starp citiem savā jomā. Jūs paliekat konkurences priekšā un pat varat atbalstīt savu biznesu. Ir apšaubāmi, vai jūs pametat šo iespēju, lai paceltu savu uzņēmumu jaunā augstumā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me