Kripto turgus kasdien (2,4) | Konsolidavimo tendenciją lydi mažėjanti rizika, 8 920 USD ir 8 650 USD gali būti paskutiniai svarbiausi palaikymo lygiai.

BTC amžina sutartis

Lygio simbolis1H konsolidacija

Vakar BTC toliau palaikė konsolidavimo tendenciją. „OKEx“ analitikas Neo mano, kad yra daugybė priežasčių, dėl kurių nepavyko pradėti proveržio. Vienas iš jų yra tai, kad pagrindinės lėšos vis dar absorbuoja skaitiklius. Mažmeninės prekybos prekiautojai pasinaudoja šia galimybe atlikti trumpų bangų operacijas, parduodant jas geriausiai ir sugeriant iš apačios, taip sustiprinant konsolidavimo dėžutės viršutinių ir apatinių kraštų tvirtumą. Kol pagrindiniai fondai nesiėmė veiksmų, konsolidacijos tendenciją dažnai sunku sunaikinti, o klaidingą išsiskyrimo modelį, kuris pasirodo per trumpą laiką, akivaizdžiai bandoma padaryti. Ilgas šešėlis ir po to mažėjanti prekybos apimtys tai įrodo, o be apimties augimo nėra tendencijos. Vis dėlto, atsižvelgiant į dabartinę tendenciją, nors 9200 USD parama buvo tikrinama pakartotinai, trumpalaikių bulių lūkesčių nepakanka, kai ankstesnės pelno pozicijos nėra visiškai uždarytos. Todėl investuotojai gali atkreipti dėmesį į 8 920 USD ir 8 650 USD artumą, kur yra didelė tikimybė, kad trūkumai sulauks palaikymo ir atgaivinimo netoli šių dviejų sričių.

Lygio simbolis1D – bullish

Tai yra BTC dienos lygio diagrama, atsižvelgiant į pastarąjį bulių ir meškų stiprumą, vidutinės ir ilgalaikės tendencijos vis dar yra stiprios, nes bendra pirkimo apimtis užima tvirtesnę poziciją, palyginti su pardavimu. Tačiau trumpuoju laikotarpiu rinkai reikia grąžinimo, kad būtų galima ištaisyti ankstesnį pelną, ir teoriškai, jei „bullish“ emocija tuo metu nepasikeis, „pullback“ nesikeis virš 8650 USD. Tai gera proga pastatyti pozicijas šalia šios paramos zonos. Jei atšokimas lengvai atplėš 9600 dolerių ateityje, reiškia, kad prasideda tikroji bulių rinka, o kitas pasipriešinimo plotas gali būti apie 9900 USD ir net 10500 USD.

Investuotojai taip pat turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jei „pullback“ nesibaigia ties 8650 USD ir toliau krenta, tai gali reikšti, kad korekcijai reikia daugiau laiko, o „bullish“ vėluos, nors tai yra mažai galimas įvykis, investuotojai neturėtų ignoruoti.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimas9600 USD vidutinės trukmės pasipriešinimas9900 USD

Trumpalaikė parama9200 USD vidutinės trukmės parama8950 USD

ETH amžina sutartis

Lygio simbolis 4H-bullish

Tai yra 4 valandų ETH diagrama, akivaizdu, kad kainą vėl sunku išbandyti 195 USD, tas pats ir su BTC, ETH šiomis dienomis taip pat eina panašia tendencija ir reikia pasitraukti. Šiandieninė judanti tendencija rodo, kad 187 USD tampa valandine efektyvia palaikymo pozicija ir atrodo, kad per artimiausias vieną ar dvi dienas galima suformuoti dvigubą viršutinį modelį. Ar formuoti, priklauso nuo 187 USD palaikymo stiprumo per dieną, jei likusią dienos dalį žemiau jo nukritus kainoms, modelio nepavyksta suformuoti, viena viršutinė schema formuojasi tokiomis sąlygomis, tai reiškia plotą maždaug 178 USD ir 183 USD, jei įmanoma, taps dešiniuoju petimi. Upėtakio tendencija gali prasidėti čia, jei atsitraukimas gali sustoti ir stabilizuotis netoli šios srities. Kai aš pasirašiau diagramoje, netikras lūžis gali įvykti, kai susistemina. Investuotojai turėtų būti kantrūs formuodami savo poziciją ir jų neturėtų paveikti spąstų lūžimas.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis pasipriešinimas195 USD vidutinės trukmės pasipriešinimas205 USD

Trumpalaikė parama187 USD vidutinės trukmės parama178 USD

XRP amžina sutartis

Lygio simbolis4H konsolidacija

Nuolatinė „OKEx XRP“ sutartis: 4 valandų diagramos lygis rodo, kad šį rytą 0,2500 USD palaikymo lygis buvo lengvai sulaužytas, ir mes galime tai laikyti neteisinga parama ir nepaisyti šio lygio. Kaina nustojo kristi apie 0,2465 USD, ši padėtis anksčiau buvo kita galva pagal ankstesnius galvos ir pečių modelius. Per visą rinkos tendenciją, dauguma altcoins apima BTC reikia atsitraukti daugiau nei neseniai. XRP yra ypač nedirbantis tarp altų. Tai reiškia, kad jo atšokimas gali būti vėlesnis nei kai kurių stiprių monetų.

Mano nuomone, 0,2365 USD bus stabiliausia palaikymo sritis, nes ji buvo daug kartų išbandyta istorijoje. Pertraukus šį lygį ar ne, tai bus kitos tendencijos signalas. Investuotojai gali tiesiogiai pastebėti 0,2365 USD, jei 0,2465 USD yra trumpalaikis lūžis. Jei rinkos emocijos ateityje bus pakankamai teigiamos, tai reiškia, kad 0,2465 USD gali būti stiprus ir įmanoma sukurti naują rekordą.

Atsparumo ir palaikymo lygis:

Trumpalaikis atsparumas: 0,2630 USD vidutinės trukmės atsparumas: $0,2640

Trumpalaikė parama: $0,2465 vidutinės trukmės parama 4$0.2365

Atsakomybės apribojimas: ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me