Kas yra sustojimo įsakymas ir kaip jis veikia?

Įvadas ir vadovas apie optimizuotus sustabdymo nurodymus „OKEx“.

Nors prekyba kriptovaliutomis biržoje dažniausiai įtraukiami pirkėjai ir pardavėjai, pateikiantys rinkos užsakymus, sudėtingesniems prekybininkams reikalingi tobulesni įrankiai, tokie kaip „stop order“..

Kas yra sustojimo įsakymas?

Stop orderis yra sąlyginė prekybos funkcija, leidžianti prekybininkams pirkti ar parduoti pagrindinį turtą, kai jo kaina pasiekia konkretų tašką, vadinamą paleidimo kaina, kurią jie nustatė iš anksto. Kai rinkos kaina pasiekia šią iš anksto nustatytą paleidimo kainą, pirkimo ar pardavimo komanda vykdoma automatiškai iš anksto nustatyta pavedimo kaina (nebūtinai tokia pati kaip suveikimo kaina) arba rinkos kaina tuo metu..

Tai praktiškai reiškia tai, kad prekybininkas, norintis parduoti „Bitcoin“ (BTC), turi du pagrindinius pasirinkimus, kaip jį parduoti vykdant „stop“ pavedimą: arba jie gali parduoti už didesnę kainą (siekdami užtikrinti pelną) naudodamiesi „take-profit“. arba TP, tvarka; arba jie gali užkirsti kelią nuostoliams nustatydami žemiausią pardavimo kainą, naudodami „stop-loss“ arba SL užsakymą.

Tas pats pasakytina ir apie tai, ar prekybininkas nori pirkti Bitcoin – jie gali nustatyti konkrečią kainą arba paleidimo kainą, už kurią nori pirkti BTC, priklausomai nuo rinkos sąlygų. Ši funkcija ypač naudinga šifravimo rinkose, nes jų pobūdis yra 24/7, leidžiantis prekybininkams nustatyti algoritminius užsakymus ir pasitraukti iš rinkų.

Sustabdyti užsakymo pavyzdį

Tarkime, tarkime, kad prekybininkas nusipirko Bitcoin už 9 000 USD. Jie gali nustatyti sustabdymo nurodymą, kad gautų pelną, nustatydami paleidimo kainą 10 000 USD, o užsakymo kainą – 9 950 USD (50 USD mažiau, kad užtikrintų, jog užsakymas bus nedelsiant užpildytas).

Aktyvioji kaina yra riba, kurią rinka turi pasiekti, kol bus pradėta vykdyti sąlyginė tvarka. Prekybininkas labai gerai galėtų naudoti tą pačią vertę tiek paleidimo, tiek užsakymo kainai, tačiau, atsižvelgiant į nepastovų kriptografinių rinkų pobūdį, užsakymai gali likti neužpildyti, nes kaina gali trumpam paliesti 10 000 USD, prieš smarkiai krisdama..

Nustačius užsakymo kainą šiek tiek žemiau paleidimo kainos, padidėja užsakymo įvykdymo tikimybė, net jei rinka ilgai nesilaiko 10 000 USD.

Tai reiškia, kad jei rinka išliks žemiau 10 000 USD, nieko neįvyks, tačiau kai tik rinkos kaina palies 10 000 USD, ši 9 950 USD pavedimo kaina bus suaktyvinta ir vėliau įvykdyta.

Panašiai prekybininkas, įsigijęs BTC už 9 000 USD, gali užkirsti kelią nuostoliams, kai „stop-loss“ pavedimas nustato trigeriąją kainą, sakykime, 8 500 USD ir, pavyzdžiui, 8 450 USD, kad išeitų iš pozicijos per jiems priimtiną maržą. už praradimą.

Arba prekybininkas taip pat gali nustatyti paleidimo ir užsakymo kainas tam tikru lygiu pirkti Bitcoin (kaip parodyta žemiau) pelningiems įrašams (Uparty ar Learish) ir pan..

Apibendrinant galima pasakyti, kad stop orderis leidžia prekybininkams nustatyti paleidimo ir pavedimo kainas, kad būtų galima atidaryti arba uždaryti ilgąsias ir trumpąsias pozicijas, atsižvelgiant į rinkos kryptį.

„OKEx“ sustabdymo užsakymo optimizavimas

„OKEx“ neseniai pristatė kelis naujus „stop-order“ funkcijos optimizavimus, kuriuos prekybininkai gali įsigyti tiek stalinių, tiek mobiliųjų „OKEx“ programų versijose. Šie sustabdymo nurodymų atnaujinimai suteikia vartotojams daugiau lankstumo ir laisvės strategiškai prekiauti skaitmeniniu turtu „OKEx“ platformoje.

Vienas panaikina kitą

Pirma, mes pristatėme funkciją „Viena panaikina kitą“. Naudodamasis OCO pavedimu, prekybininkas gali vienu metu nustatyti tiek „stop-loss“, tiek „take-profit“ sąlygą, o kuris pavedimas bus įvykdytas pirmiausia – remiantis vartotojo nustatytu aktyvikliu ir pavedimų kainomis, kitas tinkamas.

Pavyzdžiui, prekybininkas, turintis 9 000 USD, gali tuo pačiu metu nustatyti sąlygas abiem – t. Y. Paimti pelną ir sustabdyti nuostolius – naudodamasis OCO funkcija. Tai reiškia, kad „Bitcoin“ kaina gali svyruoti bet kuriuo atveju ir suaktyvinti vieną iš sąlygų, automatiškai anuliuoti kitą.

Kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje, prekybininkai, naudojantys OCO pavedimo tipą, gali nustatyti keturias sąlygas. Jei jie nori išeiti iš prekybos pelno, kai kaina viršija 10 000 USD, jie gali nustatyti tą kainą "TP trigerio kaina" ir "TP užsakymo kaina." Jie gali pasitraukti iš tos pačios prekybos, kad sustabdytų nuostolius, nustatydami "SL trigerio kaina" ir "SL užsakymo kaina" norimu lygiu (9 000 USD šiame pavyzdyje).

Vėlgi, šis užsakymo tipas unikaliai tinka kriptografijos rinkoms, kurios yra nepastovios ir gali judėti bet kuria kryptimi per kelias valandas, todėl norint gauti optimalų sandorį, reikalingi tokie daugialypiai užsakymai..

Be to, šis optimizavimas išsprendžia problemas, trukdančias vykdyti pavedimą, kai vartotojas tuo pačiu metu nustato ribotą pavedimą (t. Y. Pirkti ar parduoti pagrindinį turtą už nustatytą ar geresnę kainą) už TP ir sustabdymo nurodymą. Naudodami OCO užsakymo tipą, vartotojai dabar gali saugiai ir lanksčiai prekiauti.

Tuo tarpu prekybininkai taip pat gali toliau naudoti sąlyginio pavedimo funkciją, kaip įprasta, atidaryti ar uždaryti pozicijas pagal savo prekybos strategijas.

Suaktyvinimo įsakymas

Antrasis optimizavimas, kurį pradedame, yra dar vienas naujas užsakymo tipas, vadinamas „trigeris“. Suaktyvinimo nurodymas veikia taip pat, kaip ir sąlyginis sustabdymo nurodymas, išskyrus tai, kad neužšaldo vartotojo paraštės ar pozicijos. Tai reiškia, kad prekybininkai, nenorintys užfiksuoti savo pozicijos ir norintys vytis kainų šuolius ar kritimus, gali tai padaryti pažymėdami paleidimo kainą ir scenarijų, kaip parodyta toliau pateiktoje diagramoje..

„Stop-order“ nustatymai ir suaktyvinimo taisyklės suaktyvinamiesiems užsakymams. Šaltinis: „OKEx“

Aukščiau pateiktos taisyklės nurodo užsakymo sąlygas, kurių prekybininkai turi laikytis pagal įvairius scenarijus, priklausomai nuo to, ar jie atidaro, ar uždaro poziciją (t. Y. Perka ar parduoda). Kai kurios taisyklės yra gana akivaizdžios, pavyzdžiui, norint uždaryti ilgą pelno poziciją, reikia nustatyti didesnę nei paskutinė rinkos kaina. Panašiai, uždarius poziciją, kad būtų sustabdytas nuostolis, reikalaujama, kad paleidimo kaina būtų mažesnė už paskutinę kainą. Atidarant naujas pozicijas taikomos atitinkamos taisyklės, priklausomai nuo to, ar prekybininkas yra bullish (ar nori atsigauti), ar bearish..

Tačiau dėl to, kad maržos ir pozicijos nėra įšaldytos, suaktyvinti pavedimus gali nepavykti dėl įvairių veiksnių, tokių kaip pozicijos limitas, kainos limitas ir pan..

Padėkite stabdymo tvarką

Trečiasis optimizavimas palaiko tam tikros padėties, vadinamos padėties sustojimo tvarka, sustojimo tvarkos nustatymą. Naudojant šį užsakymo tipą užšaldoma konkreti pozicija, o jos TP ir SL nustatymus galima peržiūrėti ir atšaukti "Atidarykite užsakymus" puslapis. Tai reiškia, kad prekybininkas galėjo nustatyti sąlyginį 1 BTC užsakymą iš viso 10 BTC.

Pozicijos stabdymo tvarkos naudojimo taisyklės parodytos žemiau esančioje diagramoje.

„Stop-order“ nustatymai ir suaktyvinimo taisyklės padėties sustabdymo nurodymams. Šaltinis: „OKEx“

Užsisakykite su TP / SL

Naujausia optimizacija leidžia vartotojams nustatyti sustabdymo nurodymus greta bet kurios rinkos ar apriboti pavedimą. Kaip parodyta toliau pateiktame ekrano paveikslėlyje, vartotojai turi galimybę suaktyvinti vieną arba abi sustabdymo („take-profit“ arba / ir „stop-loss“) funkcijas pateikdami rinkos pavedimą..

Naudodami šią naują optimizaciją su ribiniu užsakymu, vartotojai gauna papildomą parinktį, kad būtų galima nustatyti vienos ar abiejų sustabdymo nurodymų funkcijų paleidimo kainą ir užsakymo kainą. Tai leidžia vartotojams nustatyti užsakymų kainas žemiau arba virš didesnių kainų, kad būtų užtikrintas didesnis lankstumas.

Pasirinktos funkcijos bus aktyvios, kai tikrasis užsakymas (limitas ar rinka) bus įvykdytas, ir jas bus galima peržiūrėti "Atidarykite užsakymus" skirtuką. Nors vartotojai gali redaguoti savo limitinius užsakymus, kol jie nebus įvykdyti, sustabdymo nurodymo funkcijos bus atšauktos, jei jos neatitiks pakeistų parametrų.

Sustabdyti užsakymo ribas

Galiausiai „OKEx“ stop-order funkcijos vartotojai turėtų atkreipti dėmesį į įvairius apribojimus, nustatytus pavieniams užsakymams, kaip parodyta žemiau. Šios ribos keičiasi atsižvelgiant į rinkos sąlygas.

Stabdymo nurodymų viršutinės ribos. Šaltinis: „OKEx“

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me