Kas yra amžinoji apsikeitimo sutartis?

Viskas, ką reikia žinoti, kad galėtumėte pradėti prekiauti amžinais „OKEx“ apsikeitimo sandoriais

Nuolatiniai apsikeitimo sandoriai, kaip ir ateities sandoriai bei pasirinkimo sandoriai, yra tam tikra kriptovaliutos išvestinių finansinių priemonių rūšis. Nors jie labai panašūs į ateities sandorius, apsikeitimo sandoriai skiriasi nuo ateities dviem pagrindiniais būdais, todėl jie yra unikalūs instrumentai ir gana populiarūs kriptografinės prekybos erdvėje.

Šiame straipsnyje apžvelgsime dažniausiai pasitaikančius klausimus dėl amžinųjų apsikeitimo sandorių, atkreipdami dėmesį į tai, kas jie yra ir kaip jie veikia, taip pat kai kuriuos „OKEx“ amžinųjų apsikeitimo sandorių duomenis.

Jei esate naujas prekyboje, jums gali būti naudingas mūsų išsamus kriptovaliutų prekybos vadovas. Taip pat galite užsiregistruoti OKEx ir gaukite 10 USD vertės BTC nemokamai pradėti prekiauti.

Kaip veikia amžini apsikeitimo sandoriai?

Nuolatiniai apsikeitimo sandoriai iš esmės yra panašūs į ateities sandorius, kai jie leidžia prekybininkams užimti ilgąsias arba trumpąsias pagrindinio turto pozicijas. Kaip ir ateities sandoriai, apsikeitimo sandoriai taip pat suteikia prekybininkams papildomo lankstumo, pavyzdžiui, galimybę naudoti svertą ir sudaryti sutartis, niekada nereikalaujant nuosavybės teise ar saugant pagrindinio turto.

Tačiau vienas pagrindinis skirtumas tarp ateities sandorių ir apsikeitimo sandorių yra galiojimo pabaigos terminas. Kai ateities sandorių galiojimo laikas yra nustatytas iš anksto, amžinieji apsikeitimo sandoriai teoriškai gali trukti neribotą laiką, jei prekybininkai turi pakankamai maržos nuostoliams padengti ir likvidavimui išvengti..

Antrasis ateities ir apsikeitimo sandorių skirtumas yra finansavimo mokesčiai, kurie yra būtini norint išlaikyti subalansuotas amžinųjų apsikeitimo sandorių kainas. Kadangi ateities sandorių galiojimo laikas yra nustatytas iš anksto, artėjant jų galiojimo laikui, jų kainos automatiškai sutampa su pagrindinės priemonės neatidėliotina kaina. Jei nebūtų tokio mechanizmo, amžinieji apsikeitimo sandoriai galėtų gerokai skirtis nuo pagrindinės sandorio neatidėliotinos kainos.

Finansavimo norma ir mokesčiai

Ši apsikeitimo sandorių spraga užpildoma finansavimo mokesčiais, kurie iš esmės veikia kaip atsvara, skatinantys mažiau populiarią rinkos pusę. Šie mokesčiai yra pagrįsti finansavimo norma, kuri apskaičiuojama palyginus kainų skirtumą tarp amžinojo apsikeitimo sandorio ir sutarties stebimo turto neatidėliotinos kainos..

Pavyzdžiui, jei amžinojo apsikeitimo sandoris prekiauja virš pagrindinės priemonės neatidėliotinos kainos, finansavimo norma tampa teigiama, o tai reiškia, kad ilgalaikių pozicijų turėtojai turi mokėti finansavimo mokestį trumpų pozicijų turėtojams tol, kol jie išlaiko savo pozicijas. Panašiai, kai apsikeitimo sandorio kaina yra mažesnė nei pagrindinės sandorio neatidėliotinos kainos, finansavimo norma tampa neigiama, o trumpųjų pozicijų turėtojai moka mokestį ilgųjų pozicijų turėtojams.

Jei nebūtų tokio mechanizmo, prekybininkai nebūtų skatinami eiti prieš tendencijas ir atviras pozicijas, kovojant su amžinojo apsikeitimo trajektorija, taip pat nebūtų apsikeitimo sandoris pritvirtintas prie pagrindinio turto, kurį turėtų sekti.

„OKEx“ amžinieji apsikeitimo sandoriai

„OKEx“, būdama pasaulyje pirmaujanti šifravimo birža, siūlo keletą likvidžiausių išvestinių finansinių priemonių produktų rinkoje, įskaitant kriptovaliutų ateities sandorius, pasirinkimo sandorius ir amžinus apsikeitimo sandorius..

Šiuo metu „OKEx“ siūlo ir monetų, ir USDT maržos amžinus apsikeitimo sandorius įvairioms kriptovaliutoms, įskaitant BTC, ETH, LTC ir dar daugiau. Prekybininkai taip pat gali naudoti iki 125 kartų didesnį svertą, priklausomai nuo „OKEx“ amžinojo apsikeitimo pozicijų pakopų. Apskritai, kuo didesnis sutarčių, kuriomis prekiaujama, skaičius, tuo mažesnis yra prekybininkų turimas svertas.

Panašiai, naudodamiesi svertu, prekybininkai turi atsižvelgti į minimalaus pradinio įkaito ir išlaikymo atsargos santykį, kurie abu yra išvardyti aukščiau susietame pozicijų pakopų puslapyje. Apibendrinant galima teigti, kad pirmoji yra minimali suma, reikalinga pozicijai atidaryti su didžiausiu svertu, o antroji yra mažiausia suma, reikalinga norint išvengti visiško ir (arba) dalinio likvidavimo..

Siekdami suteikti patikimą prekybos patirtį, „OKEx“ amžinieji apsikeitimo sandoriai taip pat naudoja orientacinę kainą, ir ši kaina, pagrįsta pagrindiniais indeksais, yra naudojama nerealizuotam vartotojų pelnui ir nuostoliams apskaičiuoti. Šios orientacinės kainos tikslas yra išvengti nereikalingų likvidavimo scenarijų esant labai nepastovioms rinkos sąlygoms.

Galiausiai, „OKEx“ amžinieji apsikeitimo sandoriai paprastai atsiskaitomi kasdien, tačiau įdiegus „Unified Account“ funkciją, platforma pradėjo realiuoju laiku atsiskaityti už nuolatinius apsikeitimo sandorius, ateities ir pasirinkimo sandorius..

Sandoriai su „OKEx“ mainais taip pat yra apmokestinami prekybos mokesčiais, o vartotojai raginami peržiūrėti mūsų prekybos mokesčių paaiškinimą, kad sužinotų daugiau.

Santrauka

 • Nuolatiniai apsikeitimo sandoriai yra ateities sandoriai, išskyrus tai, kad jie neturi galiojimo datos ar pristatymo ir teoriškai gali likti neribotą laiką.
 • Norint, kad amžinieji apsikeitimo sandoriai būtų artimi pagrindinės priemonės kainai, naudojamas unikalus finansavimo ir mokesčio mechanizmas.
 • Jei apsikeitimo sandoris viršija neatidėliotiną kainą, finansavimo mokestis yra teigiamas ir ilgų pozicijų turėtojai moka trumpų pozicijų turėtojams.
 • Jei apsikeitimo sandoris yra mažesnis už neatidėliotiną kainą, finansavimo mokestis yra neigiamas ir trumpų pozicijų turėtojai moka ilgų pozicijų turėtojams.
 • „OKEx“ siūlo įvairius nuolatinius apsikeitimo sandorius, įskaitant BTC, ETH, LTC ir dar daugiau.
 • „OKEx“ vartotojai, prekiaudami apsikeitimo sandoriais, taip pat gali naudoti iki 125 kartų didesnį svertą ir pozicijų pakopų puslapyje gali peržiūrėti atitinkamus minimalius maržų santykius ir palaikymo atsargų santykius..
 • Finansavimo mokesčiai už „OKEx“ apsikeitimo sandorius yra taikomi kas aštuonias valandas ir jais keičiasi prekybininkai, turintys ilgąsias ir trumpąsias pozicijas.
 • „OKEx“ įvedus „Unified Account“ funkciją, atsiskaitymas realiuoju laiku pradedamas taikyti visiems apsikeitimo sandoriams, ateities sandoriams ir pasirinkimo sandoriams..
 • Prekybos apsikeitimo sandoriais taikomus prekybos mokesčius galima peržiūrėti čia.
 • Ne OKEx prekybininkas? Prisiregistruokite šiandien, kad pradėtumėte prekybą amžinais apsikeitimo sandoriais ir kitais pramonėje pirmaujančiais išvestiniais instrumentais.

  Vykdykite „OKEx“

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me