JAV ir Kinijos konfliktas daro spaudimą rizikos turtui – „Crypto Market Daily“

Rizikos turtas per pastarąsias 24 valandas paprastai sumažėjo dėl eskaluojantis konfliktas tarp JAV ir Kinijos. Po to, kai pirmasis reikalavo, kad antrasis uždarytų savo generalinį konsulatą Hiustone, Kinija penktadienį paskelbė atsakomąją priemonę, nurodydama JAV uždaryti savo konsulatą Čengdu.

JAV akcijos ketvirtadienį uždarytos, visų pirma dėl mažėjančių technologijų atsargų. „Nasdaq Composite“ indeksas krito 244,71 punkto, arba 2,2%, o S&P 500 sumažėjo 40,36 punkto, arba 1,23%. Trys pagrindiniai Kinijos akcijų rinkos indeksai šį rytą kartu krito, o „Shanghai Composite“ indeksas krito beveik 4% ir prarado 3200 punktų ribą..

Tuo tarpu aukso ateities sandorių kaina artėja prie didžiausios visų laikų pabaigos. Rugpjūčio ateities sandorių kaina Niujorko prekių biržoje pakilo 24,90 USD, arba 1,3%, ir siekė 1890 USD už unciją. Pagal mėnesio diagramą aukso kaina paaiškėjo dėl galimo puodelio ir rankenos modelio. Kitas pasipriešinimo lygis gali būti istorinė viršūnė – 1923 USD.

Tuo tarpu „Bitcoin“ nesugebėjo toliau kilti ir, siekdamas aukščiausią 9 678 JAV dolerių dydį, pagal OKEx BTC indekso kainą, pradėjo traukimą. Kita vertus, eteris (ETH) padidėjo dar 3,14% dėl optimizmo, susijusio su ETH 2.0 galutiniu testnet.

Bendra kriptovaliutų rinkos kapitalizacija liko 289 mlrd. USD. Panašiai, „Bitcoin“ dominavimas yra nepakitęs, rodo MonetaGecko.

Kitos didelės kapitalizacijos kriptovaliutos taip pat pateko į traukimo etapą, o „Bitcoin Cash“ (BCH) ir EOS sumažėjo atitinkamai 1,57% ir 2,27%. „ChainLink“ (LINK) nepavyko nutraukti 8,00 USD pasipriešinimo ir vėl grįžti į 7,70 USD lygį. Algorandas (ALGO) per pastarąsias 24 valandas sumažėjo milžinišku 6,8%.

„OKEx Token Index“ valdyba nuo 8:00 val. UTC. Šaltinis: „OKEx“

Bendros atviros palūkanos už BTC ateities sandorius padidėjo dar 0,57% iki 4,5 mlrd. USD pagrindinėse biržose, o OKEx užėmė 910 mln. USD pozicijas. Nuolatinis atviro susidomėjimo augimas sukelia nervingumą kriptovaliutų rinkoje, nes istoriniai duomenys rodo, kad dažniausiai tai baigiasi avarija, kai atviras susidomėjimas yra per didelis.

Biržos BTC ateities atviros palūkanos (milijardai dolerių). Šaltinis: iškreipti

Nauji „OKEx“ įrašai

Du karšti „DeFi“ žetonai dabar yra įtraukti į „OKEx“.

„Balancer“ (BAL) indėliai šiandien veikia nuo 7:00 val. UTC. Vietinė prekyba BAL / USDT ir BAL / BTC bus galima 2:00 val. UTC. Per pastarąsias septynias dienas altcoinas padidėjo daugiau nei 30%.

Be to, išvestinių finansinių priemonių likvidumo protokolas „Synthetix“ (SNX) šiandien 7:00 val. UTC atidarė neatidėliotiną prekybą prieš BTC ir USDT. SNX per pastarąjį mėnesį padidėjo apie 75%, tačiau daugiau naudos praėjusią savaitę nebuvo.

Didžiausi laimėtojai ir pralaimėtojai

  • DGB / USDT + 9.88%
  • ZEN / USDT + 9,32%
  • NULS / USDT + 6,34%
  • AERGO / USDT -9,28%
  • MITH / USDT -9,96%
  • BNT / USDT -10,58%

Mažų kepurėlių altcoinai per pastarąsias 24 valandas nebuvo ypač laukiniai. Didžiausias pelnas buvo „DigiByte“ (DGB) – dar 9,88% daugiau nei vakar padidėjus 11,55%.

Horizenas (ZEN) ir NULS padidėjo atitinkamai 9,32% ir 6,34%.

Didžiausias pralaimėtojas šiandien yra „DeFi token Bancor“ (BNT). Tai sumažėjo 10,58% ir ištrynė šios savaitės pelną.

BTC techninė analizė

Pastebėjome, kad valandinis santykinio stiprumo indeksas nuolat mažėja, o tai daro didelį spaudimą kitam judėjimui į viršų. BTC kaina per pastaruosius keletą valandų buvo koregavimo etape, tačiau ji vis dar viršija 60 valandų slenkantį vidurkį.

60 valandų slenkamasis vidurkis yra šios dienos prekybos riba. Pertraukimas žemiau šio lygio gali sukelti pardavimą. Vidutinės trukmės riba yra maždaug 9 420 USD.

Jei BTC kaina gali stabilizuotis šiandien, yra galimybė savaitgalį atlikti dar vieną 9 700 ir 9 800 USD slėgio lygio testą..

Norėdami gauti daugiau BTC prekybos duomenų, prekybininkai gali peržiūrėti šiandien išleistą „OKEx Insight’s Futures Friday“ straipsnį.

„OKEx BTC Perpetual Swap“ 1h diagrama. Šaltinis: „OKEx“, „TradingView“

ETH techninė analizė

ETH yra tauraus modelio, šią savaitę ji išsiskyrė iš dviejų mėnesių konsolidacijos. Dienos riba gali būti padidinta iki 266 USD, tačiau ETH gali sudaryti dar vieną lokalų skirtumą dėl valandinio RSI rodiklio.

„OKEx ETH Perpetual Swap“ 1h diagrama. Šaltinis: „OKEx“, „TradingView“

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me