Šią savaitę „BCH“ ir „BSV“ veido sumažinimas, tačiau prekybininkai neturėtų būti pernelyg optimistiški dėl „Spread Effect“: „Crypto Market Daily“

Trečiadienis, balandžio 8 d .: Daugumoje geriausių kriptovaliutų rinkų šiandien pastebima lengva korekcija, išskyrus „Bitcoin Cash“ (BCH) ir „Bitcoin SV“ (BSV). Abi „Bitcoin“ (BTC) šakės mato tvirtą 24 valandų augimą, tikėdamosi savo sunkumų, kurie turėtų įvykti šią savaitę.

„Bitcoin“ (BTC), kurio perpus numatyta įvykti gegužės mėnesį, sumažėjo šiek tiek daugiau nei vienu procentu, prekyba siekia apie 7 300 USD.

BTC įeina į traukimo tendenciją

1H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Atsižvelgiant į stiprų pasipriešinimą, viršijantį 7 500 USD, BTC pradėjo tendenciją. Pirmaujanti kriptovaliuta šiek tiek konsolidavosi prie 7 450 USD, o vakar stabilizavosi virš 7 000 USD. Šiuo metu moneta prekiaujama šiek tiek mažiau nei 7 300 USD.

„OKEx“ rinkos analizės komanda mano, kad po to, kai tendencija viršijo 7 000 USD, BTC buliai palaipsniui mažėjo. Todėl maždaug 7500 JAV dolerių sąstingis atitinka lūkesčius.

Nors šią savaitę tiek „Bitcoin“ šakutės „Bitcoin Cash“, tiek „Bitcoin SV“ patirs blogiausias situacijas, šis faktas iš tikrųjų akivaizdžiai nenaudojo Bitcoin, bent jau kol kas. Ryte atšokęs kamuolys nepasiekė naujo aukšto lygio, o ryškių apimčių padidėjimo ženklų nebuvo.

Kurdami naują aukštumą, investuotojai turi atkreipti dėmesį į nuolatinę paramą, viršijančią 7000 USD, ir kinetinę energiją.

Stagnacija apie 7 000 USD vis dar įmanoma

6H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Aukščiau esanti „Bitcoin“ 6H diagrama rodo, kad ši tendencija sulaukė palaikymo ir pasiekė 7 050 USD. Tai reiškia, kad dauguma nuostolių pozicijų, mažesnių nei 7000 USD, jau buvo tam tikru mastu pašalintos iš rinkos.

Kovo vidurio kritimas buvo beveik suvirškintas, tačiau negalima atmesti galimybės, kad vėl ir vėl svyruos apie 7 000 USD.

Investuotojai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kasybos sunkumai išaugo. Tai gali paskatinti kai kuriuos kalnakasius parduoti savo BTC, kad sutaupytų pelną. Todėl svarbu žinoti apie sąvartyno riziką artimiausiomis dienomis.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 7400 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 7500 USD
 • Trumpalaikė parama: 7250 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 7050 USD

BCH didėja artėjant perpus šiandien

1H BCH / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

BCH – kurio pagrindinis atlygis yra rinkinys perpus mažiau nei per valandą – per pastarąsias 24 valandas išaugo daugiau nei 6 procentais. Atsižvelgiant į gresiantį įvykį perpus, nenuostabu, kad dauguma fondų per trumpą laiką padidino kainą.

Tačiau, žiūrint į aukščiau pateiktos diagramos tendencijas, BCH buvo užblokuotas viršutiniu ankstesnio 280 USD pasipriešinimo ploto kraštu. Jei šios padėties negalima sulaužyti per trumpą laiką, perpus sumažėjimas gali tuo pasibaigti.

Priešingu atveju, jei jis gali pralaužti 280 USD ir stabilizuotis, sugrįžti prie 300 USD taps labai įmanoma. Investuotojai turėtų sutelkti dėmesį į pirmą nedidelį palaikymo lygį apie 270 USD. Jei atkūrimas ar konsolidavimas vis tiek gali stabilizuotis, gali būti, kad kaina pakils į naują aukštą, aukštesnę nei 280 USD, santykinai gerą apimtį.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 280 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 300 USD
 • Trumpalaikė parama: 272 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 262 USD

BSV mato pastebimą augimą, tačiau artėja prie didelio pasipriešinimo

1H BSV / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Šią savaitę BSV taip pat patirs perpus – apskaičiuota atsirasti per mažiau nei dvi dienas. Nors BSV iš visų 50 geriausių monetų 24 valandas augo daugiausia – šiandien beveik 14 proc., Tačiau trumpalaikio sunaudojimo apimtis artėja prie pabaigos, nes ji jau pasiekė aukščiausią tašką. Viršutinė tarpas nuo $ 220 iki $ 226 yra stipri pasipriešinimo sritis.

Jei kainą ir toliau bus galima palaikyti 204 USD, būsimoje rinkoje vis dar yra galimybė sukurti naują aukštumą. Ir atvirkščiai, jis ir toliau gali nukristi žemiau 200 USD ir rasti antrą palaikymą apie 186 USD.

Per pastarąsias porą valandų, apie 17 val. HKT, kaina uždaryta apverstu plaktuko raštu. Tai reiškia, kad pardavimo spaudimas šiuo metu smarkiai didėja. Todėl geriau neįvesti ilgų pozicijų per trumpą laiką, palaukti, kol kaina stabilizuosis, tada priimti sprendimą.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 225 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 235 USD
 • Trumpalaikė parama: 204 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 188 USD

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me