BTC „Pullback Bottom“ ir toliau juda aukštyn, tačiau „Bulls“ vis dar trūksta energijos, kad sulaužytų konsolidacijos modelį: „Crypto Market Daily“

Šiandien, balandžio 2 d., Kriptovaliutų rinkose įvyko nedidelis atsigavimas, o geriausios monetos visame pasaulyje tą dieną spustelėjo 2–5 proc..

„Bitcoin“ (BTC) kasdien augo daugiausia dvidešimt geriausių monetų, per pastarąsias 24 valandas daugiau nei 5 proc. Moneta pagaliau sugebėjo išbristi iš 6300 USD, kur buvo įstrigusi, ir šiandien išstūmė daugiau nei 6 600 USD.

Eteris (ETH) tą dieną padidėjo beveik 4 proc., Peržengdamas sunkų pasipriešinimo lygį – 134–135 USD. Spaudos metu moneta yra apie 138 USD.

„Ripple“ XRP augimas buvo palyginti mažas – šiandien jis sudarė šiek tiek mažiau nei 2 proc., Tačiau taip pat sugebėjo peržengti savo atsparumo lygį – 0,175 USD.

BTC atgalinis dugnas juda virš 6000 USD

1H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Padažas: OKEx.com

Šį rytą BTC pradėjo stiprų atšokimą valandos lygiu virš 6150 USD. Ši tendencija buvo užblokuota, kai ji palietė 6800 USD, kurie praėjusią savaitę buvo intensyvios prekybos zonos. Kadangi retracementas buvo ribotas, kaina šiuo metu stabilizavosi virš 6600 USD.

„OKEx“ rinkos analizės komanda mano, kad pastarųjų trijų savaičių tendencijai įžengus į stabilumo periodą, valandos lygio trauka pamažu pakilo nuo 5650 USD iki maždaug 5 850 USD, o vakar – iki 6 150 USD.

Tačiau neišbandžius 6800 JAV dolerių, bulių energija yra ribota ir sunku tęsti pagreitį. Todėl, jei šiandien kaina gali stabilizuotis virš 6500–6 600 USD, galima dar kartą išbandyti viršutinę sritį.

Priešingu atveju investuotojai turi atkreipti dėmesį į tai, ar dugnas po traukimo iš tikrųjų gali toliau kilti aukštyn. Konsolidavimas gali pratęsti, jei kaina nukris žemiau 6150 USD.

Bitcoin išbando MA (30) atsparumą

Aukščiau esanti „Bitcoin“ 1 dienos diagrama rodo, kad šiandieninis atšokimas yra beveik stipriausias šią savaitę, o dabar kaina tikrina 30 dienų slenkančio vidurkio atsparumą (MA (30))..

Tačiau investuotojai turėtų pastebėti, kad šiandienos pirkimo apimtys akivaizdaus augimo ženklo neparodė, tačiau paprastai didelis svyravimas įvyksta naktį (HKT). Todėl, jei vėliau šiandien vis dar nėra kylančio signalo, iš tikrųjų bus sunku nutraukti MA (30).

Kitas investuotojų pastebimas dalykas yra tas, kad net jei tendencija sulaužo MA (30), gali būti, kad tai bus klaidingas lūžis, jei kaina išliks nuslopinta 7 000 USD.

Dienos tendencija dabar pereina į konsolidaciją, nes atrodo, kad šiuo metu 6000 USD yra stiprus palaikymo lygis. Tendencija gali judėti kartu su MA (30), o kai dauguma prekybos fondų yra pasirengę, laikas pasirinkti kryptį.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 6800 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 6 900 USD
 • Trumpalaikė parama: 6500 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 6300 USD

ETH išbando 135 USD kaip efektyvų palaikymo lygį

1H ETH / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Nuolat slopinama 135 USD, ETH šį rytą galiausiai peržengė tą kainų tašką ir parodė stabilizacijos ženklus. Jei kainą ir toliau bus galima palaikyti 135 USD, yra tam tikra tikimybė, kad rinka ir toliau prasimuš per 140 USD ir netgi išbandys sunkų 145 USD pasipriešinimą. Priešingu atveju ETH gali ieškoti paramos netoli 130 USD.

Žvelgiant iš palaikymo stiprybės perspektyvos, 135 USD anksčiau buvo sunkus pasipriešinimo lygis ir palaikymas per pastarąsias kelias dienas. Jei šis lygis negali būti efektyvus, tai reiškia, kad didėja rizika, kad kaina nuslystų žemiau jo, o 130 ir 123 USD bus kitos dvi gynybinės pozicijos. Beveik neįmanoma nedelsiant sukurti naujo žemo lygio.

Šio atšokimo apimtis yra šiek tiek sunkesnė nei praėjusio, pagrįstai galima tikėtis ilgesnio atšokimo.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 139 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 144 USD
 • Trumpalaikė parama: 135 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 129 USD

XRP galėjo matyti nuolatinį atšokimą

1H XRP / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

„XRP“ atšokimo pagreitis nesumažėjo, pralaužus 0,1750 USD. Nors laikinai spaudžiamas 0,1785 USD, investuotojai turi atkreipti dėmesį į tai, ar „pullback“ gali ir toliau būti palaikomas 0,1785 USD. Galima tikėtis, kad ši tendencija dar labiau atsigaus, jei ji stabilizuosis.

Investuotojai taip pat turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad siurbimo tūris šiandien yra šiek tiek mažesnis nei anksčiau. Be to, palietus 0,1785 USD, kaina nustojo didėti du kartus. Tai reiškia, kad nebus lengva išsiveržti iš dabartinės srities pagal dabar matomus garsumo lygius.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 0,1785 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 0,1820 USD
 • Trumpalaikė parama: 0,1750 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 0,1710 USD

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me