BTC pertraukos žemiau Uparty tendencijos, stabilizavimasis viršijant 6,3 tūkst. USD, gali atgauti: „Crypto Market Daily“

Kriptovaliutų rinkos per savaitgalį smarkiai sumažėjo, o dauguma geriausių monetų šį rytą, kovo 30 d., Pirmadienį, pastebimai atsigavo..

„Bitcoin“ (BTC) per pastarąsias 24 valandas padidėjo apie 3 proc. – prekyba siekia apie 6300 USD, sekmadienį nukritus žemiau nei 6 000 USD riba.

Eteris (ETH) laikėsi panašaus modelio, kuris dabar kainuoja apie 2,3 proc., Kad prekiautų 132 USD, o savaitgalį sumažėjo net 123 USD..

„Ripple“ XRP išlieka arti savo trumpalaikio pasipriešinimo lygio – 0,175 USD, savaitgalį palietęs 0,18 USD, kol vėl nusileis. Trečioji pagal dydį kriptovaliuta šiuo metu auga šiek tiek mažiau nei 1 proc.

„Bitcoin“ atšokimas šlubuoja, buliai stabilizuojasi virš 6,3 tūkst

4H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Padažas: OKEx.com

BTC beveik visą savaitę prekiavo šonu virš 6400 USD, tačiau savaitgalį nesugebėjo tęsti didelio masto atšokimo tendencijos. Šeštadienį, kovo 28 d., Kaina smarkiai krito ir iki sekmadienio vakaro nukrito žemiau 6000 USD. Stabilizavęsis netoli 5850 JAV dolerių, „Bitcoin“ pagal spaudos laiką dabar pakilo iki maždaug 6300 USD.

„OKEx“ rinkos analizės komanda mano, kad didėjant meškų kiekiui ir kainai nukritus žemiau bulių tendencijos, tai reiškia, kad atšokimas šiame etape baigėsi. Tačiau neigiama erdvė priklauso nuo trumpalaikio atšokimo lygio stiprumo.

Jei kaina gali greitai pakilti virš 6300 USD ir stabilizuotis, tada 5850 USD taps gana stipriu dugnu. Ir atvirkščiai, kaina gali dar labiau nukristi iki 5 500 USD ir išeiti iš dvigubo dugno modelio.

BTC prekybos apimtys išlieka žemos

Aukščiau esanti 1 dienos „Bitcoin“ diagrama rodo, kad MA (30) užblokavo neseniai įvykusį atšokimą, nes šis slenkamasis vidurkis visada bus pirmasis pasipriešinimas, kai kaina pakils. Pirmosiomis kovo dienomis MA (30) pasirodė esąs veiksmingas atsparumo lygis, ir tai buvo antras kartas, kai buvo išbandytas jo stiprumas.

Apimties diagrama rodo, kad po ankstesnio rinkos žlugimo prieš dvi savaites bendras kiekis tebėra sumažintas iki šiol. Ši sąlyga lemia tai, kad atšokęs kamuolys nepajėgs išardyti 7 000 USD. Tačiau gera naujiena jaučiams yra ta, kad aktyvus pardavimo kiekis šiuo metu taip pat nėra didelis, todėl trumpam laikui dideliam sąvartynui nebus lengva.

5600 USD bus lemiama pozicija, lemianti būsimą tendenciją. Jei kainą galima palaikyti viršijantį 5600 USD laikotarpį, anksčiau bus dar kartą išbandyti 7 000 USD. Priešingu atveju, norint rasti kitą dugną, tendencija gali būti gilesnė iki maždaug 5000 USD, o tai greičiausiai sudarys dvigubo dugno modelį.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 6300 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 6450 USD
 • Trumpalaikė parama: 6000 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 5850 USD

ETH kainą nuslopino 134 USD lygis

1H ETH / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

ETH savaitgalį nukrito iki 123 USD, o tai yra labai arti stipraus palaikymo lygio – 120 USD. Todėl nėra daug vietos tolesniam spaudimui žemyn.

Šiuo metu kainą slopina 134 USD. Jei tendencija prasibrauna per šį tašką, ji gali ir toliau atsigauti. Ir atvirkščiai, yra galimybė toliau išbandyti 123 USD ar net 110–120 USD palaikymo sritį.

Investuotojai turėtų pastebėti, kad jei 123 USD gali būti veiksminga parama per trumpą laiką, jaučių jėga gali greičiau atsigauti. Tačiau jei ETH kaina nukrenta žemiau šio lygio, tai reiškia, kad absorbavimo veikla vis dar vyksta su didžiąja dalimi lėšų ir greičiausiai kaina nustos kristi apie 110–120 USD.

Panašu, kad pirmadienio rinkos nuotaika yra šiek tiek pozityvesnė nei praėjusią savaitę, tai yra geras signalas rinkai, nes gali tekėti naujų lėšų.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 134 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 145 USD
 • Trumpalaikė parama: 123 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 120 USD

XRP prekybos aktyvumas didelis

1H XRP / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Savaitgalį XRP pasiekė aukščiausią tašką – 0,1800 USD. Tačiau silpstant visai rinkai, kaina greitai nukrito žemiau 0,1650 USD ir dabar atsigauna žemiau stipraus 0,1750 USD pasipriešinimo. Jaučiai šioje srityje buvo stipriai numalšinti ir, tikėtina, per dieną jie sumažės maždaug iki 0,1680 USD.

Pastarąją valandinę tendenciją galima traktuoti kaip M dugną. Jei kaina per trumpą laiką negali sulaužyti 0,1750 USD, tai gali reikšti, kad susiformuos šis modelis ir jis gali pakrypti..

Investuotojai taip pat turėtų pastebėti, kad, palyginti su BTC ir ETH, XRP prekyba šiuo metu yra aktyvesnė. Tai reiškia, kad monetos svyravimo diapazonas gali būti didesnis, todėl rizikos valdymas prekiaujant yra dar svarbesnis.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 0,1750 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 0,1820 USD
 • Trumpalaikė parama: 0,1650 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 0,1610 USD

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me