BTC 1H diagrama įeina į konvergencijos trikampį, siaurėjanti amplitudė sukelia ekstremalią rinką: „Crypto Market Daily“

Ketvirtadienis, balandžio 9 d.: Daugelyje populiariausių kriptovaliutų rinkų per pastaruosius 24 valandas kinta nepastovumas.

Bitcoinui nepavyksta išbandyti 7400 USD

1H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Vakar BTC atsigavo nuo 7200 USD – neišbandžius 7450 USD, kadangi bulių energija buvo silpnesnė, kaina net nesugebėjo prasiveržti į 7 400 USD ir dabar juda atgal link 7 200 USD.

„OKEx“ rinkos analizės komanda mano, kad neseniai atkovojus 7500 USD, tendencija vėl perėjo į valandos konsolidacijos etapą. Kadangi dabartinis traukiamasis dugnas palaipsniui juda į viršų, valandinis bullish modelis nebus sulaužytas, kol kaina nenukris žemiau bulių tendencijos linijos..

Kadangi regioninė parama, viršijanti 7000 USD, neseniai buvo patikrinta daug kartų, tikimybė, kad žemiau 7000 USD nukris, artimiausiu metu yra maža. Investuotojai turi atkreipti dėmesį į tai, ar 1 valandos tendencija gali veiksmingai prasiveržti į konvergencijos trikampio sritį.

Viršutinio krašto sulaužymas reiškia, kad kaina gali turėti galimybę išbandyti 7500 USD atsparumą. BTC gali ir toliau rasti paramą, viršijančią 7000 USD, jei ji sulūš žemiau apatinio krašto.

Prieš atkovodamas BTC, jis galėjo atsigauti iki 6 000 USD

1D diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Sprendžiant iš aukščiau pateikto dienos grafiko, kaina palaipsniui juda link meškų pleišto pabaigos. Kartu su dideliu atsparumu, viršijančiu 7500 USD, šis modelis turi didelę tikimybę susidaryti.

Jei tendencija nukrenta žemiau apatinio pleišto krašto, fazinis dugnas vėl susidaro virš 6000 USD. Priešingu atveju, jei jaučiai sugeba prasiveržti per viršutinį kraštą, tai reiškia, kad meškos modelis yra neteisingas, o rinkos perspektyva yra bullish.

Apimties diagrama rodo, kad meškų pleišto modelis gali sėkmingai susiformuoti, nes po to, kai dienos tendencija buvo įtvirtinta, mažėjantis bullish tūrio lygis. Todėl investuotojams labiau turėtų rūpėti apatinis kraštas. Gali būti, kad prieš pusmetį gegužę BTC kaina patirs dar vieną atsitraukimą iki 6000 USD ir tada atkris.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 7400 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 7500 USD
 • Trumpalaikė parama: 7250 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 7050 USD

BCH patenka po vakarykščio perpus

1H BCH / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

BCH kaina greitai krito po to, kai vakar monetai sumažėjo perpus ir ją laikinai palaikė 260 USD. Toliau mažėjant prekybos apimtims, greičiausiai kaina artimiausiu metu nepasieks naujo aukšto lygio.

280 USD bus lemiama kaina, kuri nulems trumpalaikę kryptį, nes tai yra paskutinio smūgio zonos viršutinis kraštas prieš kritimą kovo mėnesį. Jei kaina gali stabilizuotis, tai greičiausiai grįš iki 300 USD.

Vidutinės trukmės tendencija gali būti nukreipta į pagrindinį palaikymo lygį – 250 USD. Jei tendencija gali toliau stabilizuotis šiuo metu arba net siekti 260 USD, po konsolidacijos laikotarpio yra galimybė prasiveržti į ankstesnį aukštį. Priešingu atveju jis gali ir toliau kristi į šoko zoną žemiau 246 USD.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 280 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 300 USD
 • Trumpalaikė parama: 260 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 245 USD

BSV pamatė atšokimą, tačiau išlieka nestabilus

1H BSV / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Nors „Bitcoin SV“ (BSV) taip pat nukrito susidūręs su sunkiu pasipriešinimu, po to jis stipriai atsigavo po to, kai jį palaikė 204 USD. Šiuo metu spaudimas siekia 228–230 USD.

Apskrito plotas aukščiau esančioje diagramoje nurodo kietojo pasipriešinimo plotą nuo 208 iki 250 USD. Dauguma fondų gali sugebėti nukreipti kainą į šią sritį, tačiau gali greitai nukristi be aiškaus signalo. Todėl yra labai rizikinga atidaryti ilgąją poziciją pagal dabartinę kainą iki 250 USD.

Atsižvelgiant į tai, kad BSV perpus sumažės penktadienį, vis dar yra tam tikra tikimybė, kad kaina patikrins 230 USD. Tačiau investuotojams reikia priminti, kad BSV yra nepastovi moneta tarp pagrindinių monetų, ir labai tikėtina, kad kraštutinė tendencija atsiras nuolat, todėl vis tiek reikia atsižvelgti į rizikos veiksnį.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 221 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 228 USD
 • Trumpalaikė parama: 210 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 204 USD

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investavimo, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me