Investavimas į tauriuosius metalus – viskas, ką reikia žinoti

Aukso kainos šiais metais stabiliai kilo, o kitos rinkos visame pasaulyje išgyveno neramų laiką, švelniai tariant. Šis judėjimas išryškina vieną iš pagrindinių veiksnių, kodėl daugelis žmonių nusprendžia investuoti į auksą ir kitus brangiuosius metalus. Rinkos svyravimų metu jie dažnai yra vertės saugykla, tai saugaus prieglobsčio tipo investicijos. Tai daro juos labai patrauklia investicijų rūšimi visiems.

Čia mes apžvelgsime keletą pagrindinių dalykų apie kiekvieną iš populiariausių tauriųjų metalų, kas keičia jų vertę ir, svarbiausia, kaip jūs galite lengvai pradėti investuoti ir šį kitą tauriųjų metalų turtą.

Tauriųjų metalų rūšys

Paprastai, kai kalbame apie investavimą į tauriuosius metalus, auksas dažnai laikomas vieninteliu pasirinkimu. Nors tai tikrai populiariausias pasirinkimas, yra keletas kitų pagrindinių tauriųjų metalų rinkų, kurios gali pasiūlyti kaip idealias investavimo galimybes, priklausomai nuo jūsų stiliaus.

Investavimas į auksą

Žinoma, auksas yra karalius, kai kalbama apie šias rinkas. Tai pripažįstama kaip viena saugiausių bet kurio turto, į kurį galite investuoti, vertės saugyklų. Priežastys, dėl kurių jis yra saugus prieglobstis ekonominių nesutarimų metu, iš esmės kyla dėl to, kad aukso rinkai neturi vienodo poveikio pasiūla ir paklausa kaip ir daug kito turto. Žinoma, jis turi daug praktinių pritaikymų pramonėje ir, žinoma, papuošalų, esamas kasamas kiekis, nors ir žymiai viršija naują kasamą tiekimą.

Tai leidžia labai kontroliuoti turtą turintiems asmenims kainą, ypač kai yra ekonominis netikrumas, dėl kurio kaina gali būti didesnė, kaip šiandien matome rinkoje. Laikotarpiais, kai palūkanų normos yra žemos, o bendra rinkos grąža nėra didelė, kitas turtas taip pat pastebimas stiprus link aukso.

Investavimas į sidabrą

Sidabras yra dar vienas populiariausių pasirinkimų, kai investuojate į tauriuosius metalus. Jį galima labai daug naudoti elektros prietaisuose ir grandinėse, todėl jis yra nepastovesnis, atsižvelgiant į šių sričių paklausą.

Tuo tikslu sidabras gali būti labiau priklausomas nuo stipriai veikiančios ekonomikos, kurioje pramonės paklausa prekėms yra didelė. Nepaisant kur kas didesnio nepastovumo, JAV dolerio silpnumo metu ir prieš kylančią infliaciją jis vis dar vertinamas kaip apsidraudimas. Abu šie veiksniai šiuo metu vaidina silpninant dolerį ir palengvinant infliacijos gaires.

Investavimas į platiną

Tai yra trečias pasirinkimas, į kurį daugelis prekybininkų gali dažnai neatsižvelgti investuodami į tauriuosius metalus. Tačiau tiesa, kad anksčiau buvo žinoma, kad platina prekiauja didesnėmis nei aukso kainomis. Iš dalies taip yra dėl platinos retumo.

Jis plačiai naudojamas automobilių pramonėje kaip pagrindinis katalizinių konverterių komponentas. Nors tai atneša tam tikrą poveikį automobilių pramonei. Ši ekspozicija šiuo metu matė kontrastingus platinos laimėjimus, nes aukso ir sidabro prieglobsčio kainos pakilo. Vis dėlto atšokus į pramonę, be abejo, galima būtų greitai pakeisti turtus.

Kaip pradėti prekiauti tauriaisiais metalais

Įėjimo kliūtys čia nėra tokios, kokias kartais įsivaizduoja prekybininkai. Realiai prekyba brangiausiais metalais, nesvarbu, ar tai auksas, sidabras, platina, paladis ar kt., Gali būti taip paprasta, kaip prekyba bet kokiomis akcijomis ar kitu turtu. Čia mes apžvelgsime būdus, kaip galite investuoti į šiuos brangiuosius metalus tiesiogiai per daugumą pagrindinių brokerių ir patys nepirkdami ir laikydami didelius kiekius tikrųjų metalų..

Prekyba biržos prekių CFD yra labai populiarus metodas, jei norite įsitraukti į brangiųjų metalų vertybinių popierių vertybinius popierius. Naudodamiesi CFD, jūs perkate ne patį pagrindinį turtą, o prekiaujate atsižvelgdami į kainų pokyčius tarp sutarties atidarymo ir pabaigos. Daugeliu atžvilgių tai panašu į biržos prekių prekybos pasirinkimo sandorius ar ateities sandorius, kurių nauda yra tokia, kad jūs niekada nerizikuojate prisiimti faktinio turto tokiu pačiu būdu, koks būtų prekiaujant kitomis išvestinių finansinių priemonių sutartimis. Tai taip pat yra vienas iš labiausiai prieinamų būdų įsitraukti, nes dauguma pagrindinių brokerių, siūlančių Forex prekybą, taip pat turės keletą pagrindinių CFD prekybai..

Jei ieškote konservatyvesnių metodų investuoti į bet kurį iš šių tauriųjų metalų, tuomet prekių ETF visada yra puikus pasirinkimas. Tai gali efektyviai investuoti jūsų lėšas į didesnį tauriųjų metalų susijusių bendrovių pasirinkimą. Tai ne tik padeda plačiai diversifikuoti savo portfelį, bet ir pats ETF gali dar labiau apsidrausti nuo nepastovumo rizikos. Taip pat galite pasirinkti atskiras investicijas į įmones, susijusias su jūsų pasirinktu tauriuoju metalu. Tai gali būti kasybos įmonės arba bet kurios susijusios ar priklausomos nuo metalų gamybos ar perdirbimo. Tai tik keletas populiariausių ir prieinamiausių būdų investuoti, ypač jei norite išvengti fizinio aukso ar kitų tauriųjų metalų pirkimo.

Kitas variantas yra tiesiog pirkti brangiuosius metalus tiesiogiai, šiuo atveju rekomenduojame:

Jei norite praleisti namų darbus, rekomenduojame šias dvi įmones:

  1. Aukso brokeris
  2. Bulių skliautas

Ar rizikinga investuoti į tauriuosius metalus?

Kaip ir investuojant į bet kurį kitą turtą ar rinkas, investuojant į tauriuosius metalus visada kyla tam tikra rizika. Net auksas, kuris dažnai apibūdinamas kaip „atsparus recesijai“, gali būti nepastovus. Tai dar labiau pasakytina apie sidabrą ir kitus.

Turint omenyje šią mintį, prieš investuojant būtina atlikti tyrimą ir žinoti riziką. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, kad kai kurios priemonės, skirtos investuoti į šį turtą, gali skirtis atsižvelgiant į jų riziką. Tai taip pat reiškia, kad reikia tikrinti bet kokius mokesčius ar skirtumus kiekvienam iš jūsų prekiaujamo turto. Jei atliksite šiuos veiksmus, tada jūs pasirūpinsite potencialia sėkme, kai kalbėsite apie brangiųjų metalų investicijas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me