Auksas ir sidabras – pagrindiniai skirtumai investuotojams

Kaip investuotojas galite galvoti, kad dabar yra pats tinkamiausias laikas pradėti prekybą tauriaisiais metalais. Aukso ir sidabro kainos dabartinėmis neapibrėžtomis ekonominėmis sąlygomis kyla labai aukštai. Tada kyla klausimas, kurį geriausia pirkti ir kokie yra šių dviejų tauriųjų metalų faktiniai skirtumai.

Čia mes atidžiau išnagrinėsime keletą pagrindinių skirtumų, ypač atkreipdami dėmesį į tai, kaip jie gali jus paveikti prekybos ir investicijų požiūriu.

Sidabro prieinamumas

Natūralu, kad tai yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos pastebėsite, žiūrėdami į sidabro dėmių kainas. Jis pigesnis už auksą gana toli. Ši mažesnė kaina iš tikrųjų suteikia daugybę tų pačių pranašumų, kuriuos rasite įsigydami auksą ar kitus brangiuosius metalus.

Sidabras, kaip ir auksas, veikia kaip vertės kaupiklis ir apsidraudžia nuo galimo ekonominio neapibrėžtumo. Greta šios vidinės vertės ji taip pat yra materialus turtas, kad jūs galite ją pamatyti ir paliesti, skirtingai nei kai kurios kitos investicijų formos. Sidabras taip pat yra labai privatus ir saugus fizinis turtas, kurį reikia laikyti.

Dėl šių priežasčių investicijos į sidabrą gali suteikti jums keletą tų pačių pagrindinių privalumų, tačiau jų kaina yra daug mažesnė ir prieinamesnė. Šis įperkamumas taip pat yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl sidabro paklausa tarp pirmą kartą investuojančių į tauriuosius metalus išlieka labai didelė.

Reikia sidabro saugojimo vietos

Kaip ką tik minėjome, investicijos į sidabrą suteikia mažą kainą dėl mažesnės kainos. Šiuo metu galite įsigyti sidabro už maždaug 24 USD už unciją, palyginti su 1900 USD už tą pačią unciją aukso.

Atrodo, kad tai nėra problema, tačiau faktoriaus faktorius taip pat turi daug mažesnį tankį nei auksas, ir jūs galite pastebėti, kad yra keletas praktiškumo problemų, susijusių su tauriųjų metalų laikymu. Paprasčiau tariant, jums reikės daug daugiau vietos laikyti savo sidabro nei aukso atsargas. Ši saugykla jau yra pagrindinė problema perkant fizinį auksą, tačiau tai dar labiau padidina sidabras.

Esminis dalykas kalbant apie sidabro ir aukso saugojimą yra tas, kad sidabras jums brangiau kainuoja dėl vietos, kurią jis užima. Sidabras taip pat turi būti laikomas sausoje vietoje, kad būtų išvengta kokybės pablogėjimo. Tai tiesiog nerimas dėl aukso.

Sidabro ir aukso kainos nepastovumas

Kiekio požiūriu, metinis sidabro kiekis yra daug didesnis nei metinis aukso kiekis. Tai taip pat gali prisidėti prie vėlesnių skirtumų, tačiau, kalbant apie nepastovumą, turime atsižvelgti į sidabro rinkos vertę, palyginti su aukso rinka, atsižvelgiant į dabartinę kainodarą.

Pridedant šią vertę, aukso tiekimo į rinką vertė yra daugiau nei 12 kartų didesnė už bendrą sidabro rinkai tiekiamą vertę. Kaip tai veikia sidabro nepastovumą?

Esant mažesnei pasiūlos vertei, sidabras gali būti labiau paveiktas bet kokių rinkos pokyčių. Tai galima palyginti su vertybinių popierių rinka apskritai, pateikiant labai didelių rinkos kapitalizacijos bendrovių, palyginti su žemesnės rinkos kapitalizacijos bendrovių, pavyzdį. Norint, kad kainos būtų mažesnės, reikia mažiau prekybos veiksmų.

Į šį nepastovumo tašką galima žiūrėti iš bet kurios pusės kaip į prekybininką. Greičiausiai tai reiškia, kad blogą dieną, kai rinkos neveikia, sidabras gali smukti žemiau nei auksas, nors tai taip pat reiškia, kad kilus kainoms, sidabras gali proporcingai kilti dėl tų pačių priežasčių.

Sidabras daugiau naudojamas pramonėje

Daug didesnis sidabro atsargų procentas naudojamas pramonėje. Jį galima plačiai naudoti daugelyje sektorių. Sidabras dėl savo laidumo plačiai naudojamas elektronikoje. Jis taip pat naudojamas daugelyje medicinos sričių, baterijų, atsinaujinančios energijos ir kitose srityse. Kita vertus, auksas pramonėje nenaudojamas beveik tiek. Ką tai mums sako apie šiuos tauriuosius metalus?

Viena vertus, tai rodo, kad sidabras yra daug labiau veikiamas bendro ekonominio klimato, nes didžiąją paklausos dalį teikia pramonė. Šios pramonės šakos gali smarkiai nukentėti nuo bet kokio nuosmukio. Galite pagalvoti, kad dėl tokio įvykio gali sumažėti sidabro kainos. Vis dėlto taip būna ne visada.

Sidabrą ir auksą sieja tai, kad jie abu naudojami kaip pagrindinė vertės saugykla. Jie abu yra labai populiarios saugaus prieglobsčio investicijos ekonominių sunkumų metu. Kaip buvo įrodyta praeityje ir dabar, taurieji metalai, tokie kaip auksas ir sidabras, gali labiausiai išaugti ekonominio neapibrėžtumo metu, nes daugiau investuotojų perka abu norėdami apsaugoti savo kapitalą.

Yra sukaupta daug daugiau aukso

Vyriausybė ir kitos pagrindinės institucijos dažnai turi daug brangiųjų metalų atsargų. Vienu metu sidabras buvo vyraujantis metalas, kurį daugelis pasaulio laikė atsargoje. Šiandien tai tikrai nėra tas atvejis. Dabar pasaulio šalių sukaupta daug daugiau aukso nei sidabro.

Tam yra kelios priežastys, be kita ko, sidabras dažniausiai nenaudojamas monetoms gaminti. Tai sukuria situaciją, kai staiga kilus didelei sidabro paklausai dėl bet kokio pobūdžio pramonės poreikio ar ekonominės padėties, brangiųjų metalų kainos gali labai greitai pakilti..

Kita vertus, milijonai uncijų aukso visame pasaulyje yra rezervai. Šis turtas tik didėja kiekvienais metais. Svarbiausia yra tai, kad jei tiekimas nutrūktų arba būtų buvusi precedento neturinti sidabro paklausa, ši paklausa galėtų greitai nusverti pasiūlą bent jau per trumpą laiką, o tai lemtų brangiųjų metalų, kurie jau linkę į šiek tiek didesnį nepastovumą, kainas..

Aukso ar sidabro pirkimas

Šioms dviem įmonėms rekomenduojame pirkti auksą ar sidabrą:

  1. Aukso brokeris
  2. Bulių skliautas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me