14 vienkārši iemesli, kāpēc izmantot Bitcoin un citas kriptovalūtas

Bitkoīni ir piesaistījuši gan jaunu, gan vecu iztēli. Nekas līdzīgs bitkoīnam nekad nav bijis visā vēstures gadagrāmatā. Tas var saviļņot kaislības gan savos entuziastos, gan ciniķos.

Kāpēc izmantot Bitcoin?

Bet kāpēc izmantot bitkoīnus? Pa labi? Vai bitkoiniem ir raksturīgas priekšrocības, kas apiet visas citas valdības emitētās valūtas? Patiesībā, kāpēc Bitcoin pieaug? Neuztraucieties! Šī raksta beigās mēs apskatīsim lielāko daļu nozīmīgāko iemeslu, kāpēc jūs, es un es burtiski ikviens var gūt labumu no kriptovalūtu un it īpaši bitkoīnu lietošanas.

1. Tā ir alternatīva Fiat valūtai

Fiat valūta ir jebkura nauda, ​​kuru valdība uzskata par likumīgu maksāšanas līdzekli. Tā kā fiat valūtu emitē un kontrolē valsts, tā ir pakļauta valdības kaprīzēm. Piemēram, valdība var izvēlēties devalvēt savu valūtu lai, teiksim, iegūtu konkurences priekšrocības ārējā tirdzniecībā.

Devalvācija varētu nākt par labu visai ekonomikai, bet tas negatīvi ietekmē tādus cilvēkus kā tu un es, jo mūsu ietaupījumi ir mazāk vērti nekā tas bija pirms devalvācijas. Kopš bitcoīns nav pakļauts valdības kontrolei, to nevar devalvēt ar valdības dekrētu.

2. Digitāla valūta digitālai sabiedrībai

Kaut arī konvencionālā nauda zināmā mērā ir arī digitāla, padomājiet par tiešsaistes bankām un kredītkartēm. Galvenā atšķirība ir tā tiešsaistes banku darbība ir peļņas gūšanas subjekta sniegts pakalpojums, kas pelna naudu no mūsu darījumiem.

Bitcoins, savukārt, pēc būtības ir digitāla valūtas forma, kas caur to var pārvērst par fizisku naudu papīra maki. Bet tas neietver peļņas organizācijas, kas cenšas nopelnīt naudu no katras lietas, ko mēs darām ar saviem naudas līdzekļiem.

3. Izvairīšanās no valdības pārsniegšanas

Kā jau minēju iepriekš, bitkoīns nav vēl viens valdības līdzeklis, lai īstenotu kontroli. Tā patiešām ir mūsu nauda. Valdības nevar iesaldēt mūsu bitcoin maksājumus tāpat kā ar bankas kontiem.

Viņi nevar traucēt mums pārvietot naudu pāri valstu robežām kā gadījumā ar kapitāla kontroli.

4. Ideāli iepirkšanās tiešsaistē

Lielāko daļu pamatpirkumu esam pieraduši apmeklēt internetu. Bet kādu iemeslu dēļ parastā naudas sistēma nav nedaudz mainījusies. Ja es vēlos kaut ko nopirkt tiešsaistē, Man jāsniedz tirgotājam sava kredītkartes informācija. Šķiet mazliet smieklīgi, vai ne? Ar bitkoiniem mēs varam vienkārši nosūtīt naudu, neatdodot nekādu personisku informāciju.

Pieaugošās tendences Bitcoins un citu kriptovalūtu lietošanā

Cenu diagramma, kas attēlo Bitcoin vēsturisko sniegumu

5. Izmaksas, maksas un komisijas maksa

Darījumu ar bitkoiniem izmaksas ir nenozīmīgas salīdzinājumā ar citiem tiešsaistes maksājuma veidiem. Bitcoin pārvietošanas izmaksas ir pārsteidzoši lētas. Pat ja ir iesaistīts tāds maksājumu procesors kā BitPay, tas joprojām ir lētāk nekā jebkura kredītkompānija vai maksājumu apstrādātājs.

Pēc Bitcoin monētu maksa, katram bitcoin darījumam vidējās izmaksas ir 0,001 bitcoins. To sauc par kalnraču maksu, kas tiek maksāta kalnračiem par darījuma autentificēšanu. Palīgs no kalnrača maksas, ja ir iesaistīts maksājumu apstrādātājs būs arī maksa par darījumu, kas svārstās ap 1% no kopējās summas.

Vai domājat par Bitcoin iegādi? Pārbaudiet šo ieteikto kriptovalūtas maiņa

6. Nav jāmaksā atpakaļ

Bitcoins netiek atmaksāts. Tas neapšaubāmi ir viens no pievilcīgākā iezīme uzņēmumiem, kuri paļaujas uz tiešsaistes darījumiem. Kad pirkums ir veikts, klients nevar vienkārši atmaksāt naudu, kas ietver grūtu starpniecības procesu.

Pīters Vila | Bitcoin Core izstrādātājs

  Pīters Vila 

 Bitcoin Core izstrādātājs

citāts-pa kreisi

Es domāju, ka Bitcoin piedāvā iespējas, kuras nepieļauj neviena cita valūta. Piemēram, spēja iztērēt monētu rodas tikai tad, kad divas atsevišķas puses vienojas tērēt monētu; ar trešo personu, kas nevarēja aizbēgt ar pašu monētu.

7. Fantastisks ieguldījums

Jau vairākus gadus Bitcoin ir nosaukts par vienu no labākajiem ieguldījumiem. Tā kā bitcoīnam ir ierobežots piedāvājums, kas pastāvīgi samazinās, un tajā pašā laikā tā pieprasījums turpina pieaugt, tā cenai ir dabiska tendence.

Piemēram, bitkoina vērtība 2017. gada sākumā bija aptuveni 1000 ASV dolāru. Sākot no 2017. gada novembra, bitcoin vērtība ir 6 200 USD, kas ir aptuveni 500% peļņa tiem, kas gada sākumā ieguldīja bitkoīnos. Tā kā bitcoin vēl ir tikai sākuma stadijā, tas joprojām aug strauji. Neskatoties uz lielo svārstīgumu, kas saistīts ar jebkuru jaunu ieguldāmu aktīvu, tas piedāvā milzīgu ieguldījumu iespēju un ir viena no atbildēm uz to, kāpēc bitkoins pieaug.

Pieaugošās tendences Bitcoins un citu kriptovalūtu lietošanā

Cenu diagramma, kas attēlo Bitcoin vēsturisko sniegumu

Lasīt:Masternodes: reāls veids, kā iegūt pasīvus ienākumus no kriptovalūtām

8. Neieņemama drošība

Tā kā bitcoin ir decentralizēta naudas sistēma, pati sistēma ir praktiski nav iespējams uzlauzt vērā. Katrs darījums tiek individuāli apstiprināts, pārbaudīts un reģistrēts pastāvīgā grāmatā, kas nodrošina absolūta drošība katram darījumam.

Nesalaužami drošības elementi Bitcoins

Nesalaužami drošības elementi

9. Maksājumu informācijas drošība

Lielākajai daļai no jums vajadzēja dzirdēt par drošību pārkāpums pie Equifax, kredītreitingu aģentūra. Iedomājieties, ja kredītreitingu aģentūra nevar aizsargāt patērētājiem svarīgu informāciju, kā mēs varam sagaidīt, ka tirgotāji aizsargās mūsu maksājumu informāciju, piemēram, kredītkartes informāciju.

Un Equifax ir tikai viens no neskaitāmajiem šādiem kiberpārkāpumiem, kur tika nozagta mūsu maksājumu informācija. Šāda norēķinu informācijas zādzība nav iespējama ar bitkoiniem, jo ​​mums nav jāsniedz informācija par maksājumu, lai apmaksātu pirkumus.

 Bens Bernanke 

 Federālo rezervju priekšsēdētājs

citāts-pa kreisi

[Virtuālās valūtas] var būt ilgtermiņa solījums, it īpaši, ja jauninājumi veicina ātrāku, drošāku un efektīvāku maksājumu sistēmu.

10. Bitcoin lietošana ir pseidononīma

Papildus drošībai, kas saistīta ar Bitcoin lietošanu, bitcoin piedāvā zināmu anonimitāti, ko pat bankas nevar piedāvāt. Galvenais iemesls ir tas, ka bankām saskaņā ar likumu ir noteikts pienākums vākt informāciju par noguldījumu turētājiem un ziņot valdībai.

Savukārt, lietojot bitcoīnu, nav nepieciešams pat personu apliecinošs dokuments. Ikvienam ir unikālas atslēgu adreses, kas nav saistītas ar jebkāda veida personas identifikatoriem. Interesanti, ka, neskatoties uz katru darījumu, kas tiek ierakstīts blokķēdē, blokķēde neapkopo visu savu informāciju, tas tikai to reģistrē.

11. Tas ātri izgaismojas

Ātruma ziņā ir dažas nianses, no kurām jāuzmanās. Bitcoin darījums var ilgt no desmit minūtēm līdz dažām stundām atkarībā no dažiem faktoriem. Bet svarīgi ir tas, ka mēs varam nosūtīt naudu visā pasaulē tajā pašā termiņā, kā vietējie darījumi atšķirībā no starptautiskajiem pārskaitījumiem vai bankas čekiem, kuru dzēšana var ilgt no trim līdz piecām dienām.

 Marks Andreesens 

 Riska kapitālists, uzņēmuma dibinātājs

Netscape, 2015. gada 5. janvāris

citāts-pa kreisi

Mūsu riska uzņēmumā mēs turpinām redzēt aizvien aizraujošu jaunu aizraujošu Bitcoin lietojumu gadījumus un uzņēmēju lietojumprogrammas.

12. Uz to neattiecas inflācijas erozīvā ietekme

Inflācijai ir tendence uz mums iezagties. Tā lēnām graujot mūsu grūti nopelnītās naudas vērtību. Būtībā tas lēnām apēd mūsu naudas reālo vērtību, nepieskaroties absolūtai naudas summai, tāpēc inflācija var būt tik mānīga un bīstama. No otras puses, Bitcoin ir deflācijas raksturs, tas nozīmē, ka tā vietā nezaudē vērtību tas laika gaitā iegūst vērtību.

Tā kā bitcoīns nav pakļauts valdības kontrolei, to nevar devalvēt ar valdības dekrētu.

13. Piedāvā drošību nestabilā pasaules ekonomikā

Padomājiet atpakaļ. Neatgriezieties pārāk tālu. Tikai pēdējos desmit gados ir bijis tik daudz finanšu un ekonomikas krīžu, ka tas ir prātā. Pēc globālajām krīzēm 2007. – 2008, mēs redzējām Eirozonas krīze, Grieķijas parādu krīzes, Itālijas banku krīzes.

Neraugoties uz lēno izaugsmi, pasaules ekonomika atrodas vājā stāvoklī un tā kā bitkoīni nav saistīti ar vienu ekonomiku, tas ir lielisks veids, kā mazināt dažus ekonomiskās krīzes riskus. 

14. Bitcoin izmantošana ir pieaugusi

Pieaugošā Bitcoins popularitāte un izmantošana

Pieaugošā Bitcoins popularitāte un izmantošana

Bitcoin lietošana ir nepārtraukti pieaugusi. Palielinās to uzņēmumu skaits, kuri pieņem bitkoīnus kā maksājuma veidu. Pieaug arī bitcoin lietotāju skaits. Arī tās izmantošana kā naudas pārsūtīšanas veids pāri valstu robežām pieaug. Bitcoin iegūst vilces spēku un nav labāka laika ieguldījumiem bitkoinos. Tas arī atbild uz jautājumu, kāpēc bitcoin pieaug.

Tur jums tas ir. 14 vienkārši iemesli, kāpēc mums visiem vajadzētu izmantot bitkoīnus. Protams, bitkoīnu izmantošana nenozīmē parastās naudas zvērestu. Tas tikai nozīmē, ka pirmo reizi mums ir iespēja izvēlēties valūtu. Izmantojiet valūtu, kas, mūsuprāt, mums noder konkrētā situācijā.

A

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me