VIX yra naujasis „Bitcoin“ draugas

Šis nepastovumo rodiklis gali padėti jums orientuotis skaitmeninio turto rinkoje

Pagrindiniai išsinešimai

  • Duomenys rodo, kad koreliacija tarp BTC kainos ir VIX yra beveik metus aukščiausias.
  • Visuotinis netikrumas pastūmėjo VIX didesnis, galėtų sukurti papildomas kriptovaliutų galimybes.
  • Prieš priimdami bet kokį sprendimą dėl prekybos, investuotojai turėtų pateikti nuorodą į koreliacijos duomenis.

Apžvalga

Rugpjūtis iki šiol buvo nestabilus mėnuo tiek finansų, tiek kriptovaliutų rinkose. Sumažėja obligacija derlius ir apverstos pajamingumo kreivės pastarosiomis dienomis buvo plačiai diskutuojamos, o susirūpinimas dėl galimos recesijos JAV lėmė keletą akcijų ir FXir prekių kainos. Žinoma, BTC ir kriptografija nebuvo išimtis.

Be to didelės koreliacijos tarp BTC ir Auksas, pagrindinė kriptovaliuta taip pat parodė santykius su CBOE VIX, ir tas kaklaraištis artėja.

JAV ir Kinijos prekybos karo pabaigoje „Brexit“ sakmė, ir kylanti geopolitinė įtampa visame pasaulyje, galima daryti prielaidą, kad nepastovumas turi didesnę tendenciją trumpuoju ir vidutinės trukmės laikotarpiu. Kaip mes galėtume panaudoti šias koreliacijas, kad būtų geriau BTC investicinis sprendimas?

Kas yra VIX?

Nepastovumo indeksas arba VIX yra sukurtas Čikagos tarybos parinkčių birža (CBOE), tai realaus laiko rinkos indeksas, stebintis 30 dienų numanomą S krepšelio nepastovumą.&P 500 indekso parinktys. Jis taip pat žinomas kaip Volstryto „Baimės matuoklis“Arba„Baimės indeksas“.

  • Aukštesnė VIX siūlo prekybininkams tikėtis S&P 500 tapti nepastovesniu ir stresingesniu.
  • Žemesnis VIX rodo, kad opcionų prekybininkai tikisi S&P 500 kad būtų mažiau nepastovi ir stabilesnė.

The VIX rugpjūčio pradžioje padidėjo 24 praėjimas dėl didelės JAV ir Kinijos prekybos ginčo įtampos ir recesijos rūpesčių, VIX vėliau grįžo maždaug į 18, kartu su optimizmu prekyboje ir kalbomis apie pasaulinius stimulus.

1 paveikslas: CBOE VIX indeksas

Koreliacija tarp Bitcoin ir VIX ir kt

Anksčiau mes tyrėme koreliaciją tarp BTC ir auksas, skiriamasis pagrindinės kriptovaliutos bruožas daro ją saugiu turtu ir apsidraudžia nuo rinkos neapibrėžtumo, ir mes manome, kad specifinis BTC buvo bent iš dalies atsilikęs nuo neseniai įvykusio BTC.

Be to auksas, mes taip pat pastebėjome, kad VIX vis labiau koreliuoja su BTC. 2 paveiksle pateikti 90 dienų slenkančio koreliacijos tarp istoriniai duomenys BTC ir VIX, o koreliacijos koeficientas artėja prie +0,2. Nors šiuo metu skaičius nėra optimalus, vis dėlto gali būti, kad, atsižvelgiant į labai neaiškią aplinką, išsiveržimas gali virsti nauja teigiamos koreliacijos tendencija. Koreliacijos lygis yra beveik aukščiausias nuo 2017 m. Sausio mėn. Koreliacijos koeficientas viršijo +0,3 2015 m. Gruodžio pabaigoje, tai buvo laikas, kai S&P nunešė iki 1880 lygio ir BTC išaugo nuo 300 iki beveik 500.

2 paveikslas: BTC-VIX grįžimo riedėjimo koreliacija (90 dienų)

Nepaisant ryšių tarp BTC ir VIX yra vis artimesnis, BTCKoreliacija su auksu išliko didelė. 3 paveiksle palyginamos koreliacijos tarp BTC/VIX, BTC/auksas, ir BTC/DXY (JAV dolerio indeksas). Mėlynoji ir raudonoji linijos 2019 m. Daugiausia buvo teigiamoje srityje, o DXY parodė daugiausia neigiamą arba jokio ryšio su BTC.

3 paveikslas: BTC-VIX (raudona) / BTC-auksinė (mėlyna) / BTC-DXY (pilka) grįžtanti riedėjimo koreliacija (90 dienų)

Šaltinis: coinmetrics.io

Nors dar per anksti įtikinti visus nuo rizikos vengiančius investuotojus, kad BTC yra saugi investicija, visai neseniai veteranas investuotojas Markas Mobiusas mano kriptovaliutos augimas sustiprins kietojo turto, pavyzdžiui, aukso, paklausą. Mobiusas, kuris kažkada pažymėjo, kad bitkoinas yra „tikras sukčiavimas“, tačiau jis anksčiau pakeitė savo poziciją ir tiki, kad bitkoinas ir kriptovaliutos bus „gyvas ir sveikas” ateityje.

4 paveikslas: VIX, BTC, aukso ir DXY vienerių metų diagrama

Šaltinis: www.tradingview.com

Tradiciškai, DXY ir auksas turi atvirkštinius santykius, ir tas pats atvejis kaip ir VIX ir žaliavų, kurios taip pat turi neigiamą koreliaciją. Nors BTC ir kripto kaip plati turto klasė, ji yra palyginti nauja rinkose, jos ilgalaikės koreliacijos su tradiciniu turtu dar nenustatytos. Tačiau žemos infliacijos ir sustabarėjusio augimo pasaulyje tradicinių pinigų valdytojams vis sudėtingiau siekti didesnės investicinės grąžos, ir daugelis jų pasuko kriptovaliuta. Sąžininga sakyti, kad kriptografija ir tradicinis turtas greičiausiai eis arčiau, o ne toliau. Tiesą sakant, investiciniai bankai kriptografiją pakišo po savo radarais.

2018 m. Sausio mėn. Pabaigoje „Deutsche Bank“ pasaulio finansų strategas Masao Muraki pabrėžė didėjančią kriptovaliutų ir VIX. Pastaboje savo klientams Muraki sakė: „Koreliacija susijusi su mažo nepastovumo aplinka, kuri paskatino investuotojus pereiti prie rizikingesnio turto, pvz., Kriptovaliutų, kad pasiektų deramą investicijų grąžą.

Jūsų duomenų nagrinėjimas

Galite pastebėti, kad BTCVIX koreliacija, pavaizduota 2 paveiksle, nuolat keitėsi, ji iki šiol nukrito žemiau –0,2 iki +0,3, o tai gali reikšti, kad investuotojai, priimdami prekybos sprendimus, ne visada turėtų tik pamatyti dalykus vienoje perspektyvoje arba pasikliauti ta pačia koreliacija. Pavyzdžiui, daugeliu atvejų BTC ir VIX buvo atvirkštinės koreliacijos dar 2018 m., ir tai, kaip jie tarpusavyje susiję, nuolat keičiasi. Taigi ideali strategija būtų naudoti apibendrintus duomenis, pvz., Kitų koreliacijų ir mainų / turto srautų duomenų derinius, norint pasiekti teigiamų rezultatų.

Išvada

Pasaulyje, kuriame palūkanų normos yra labai žemos, o tvaraus pasaulinio augimo netikrumas yra didelis, pagrįstai galima tikėtis, kad rinkos nepastovumas padidės. Peržiūrėjome koreliaciją tarp VIX ir BTCir palygino ryšį su kitu turtu ir indeksais, VIX galėtų būti kitas BTC nuoroda, kuri galėtų padėti investuotojams ir prekybininkams, kai kalbama apie kriptovaliutos atradimą, tačiau atsirandančią BTCVIX santykiai nėra raginimas skubėti ir pirkti BTC, veikiau tai vienas iš ženklų, rodančių kriptovaliutų prekybą ir investicijas vis labiau.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me