Uniswap lašai savo DeFi žetoną, Bakkt apimtys pasiekė naujus visų laikų rekordus

Didžiausios kriptovaliutų pasaulio istorijos, kurių galbūt praleidote.

Tai buvo ypač turininga savaitė „blockchain“ ir kriptovaliutų pasaulyje. Decentralizuotoje finansų aplinkoje dominavo naujienos apie „Uniswap“ valdymo ženklą, o instituciniai investuotojai „Bakkt Bitcoin“ ateities sandorių apimtį pakėlė į visų laikų aukštumas..

Skaitykite viską apie šias istorijas ir dar daugiau šios savaitės leidime „OKEx Insights“ savaitės šifravimo naujienos.

„Uniswap“ UNI žetonas nukrito iš karto, viršija 5,00 USD

Negalima atsikratyti sunkių varžovų, tokių kaip „SushiSwap“, „Uniswap“ – decentralizuotas automatinio likvidumo teikimo „Ethereum“ tinkle protokolas – šią savaitę atsisakė savo valdymo ženklo. Įvykio metu ankstesni protokolo vartotojai gavo apie 1200 USD UNI žetonų, atsižvelgiant į jų vertinimą išleidimo metu.

Šiuo metu UNI kaina pakilo iki daugiau nei 6,00 USD.

Raktas išsinešimui

  • Būdamas vienu didžiausių decentralizuotos prekybos erdvės žaidėjų, „Uniswap“ išleistas valdymo žetonas stipriai atsimušė į konkurenciją ir, tikėtina, sustiprino jį kaip „DeFi“ erdvės lyderį.
  • Nėra sutarimo dėl vadinamojo "tikroji vertė" UNI, o kainų veiksmai, susiję su simboliu, greičiausiai patirs nepastovumą.

UNI kaina išaugo iki daugiau nei 6,00 USD. Šaltinis: MonetaGecko

Vajomeno dėka „Kraken“ tampa banku

San Francisko kriptovaliutų įmonė „Kraken“ oficialiai paskelbė tapti banku po to, kai Vajomingo bankų valdyba patvirtino jos paraišką dėl specialios paskirties depozitoriumo nuostatų.

Pagrindiniai išsinešimai

  • „Kraken“ yra pirmoji kriptovaliutų birža, tapusi banku – svarbus įvykis pramonėje. Tačiau kai kurie griežtų kriptovaliutų šalininkai mano, kad tai prieštarauja idėjai, kad „Bitcoin“ leidžia jums BYOB, arba "būti savo banku."
  • Balsavimas dėl Krakeno SPDI chartijos patvirtinimo tęsia Vajomingo palikimą būti kripto atžvilgiu draugiškiausia JAV valstija..
  • Chartijos dėka „Kraken“ dabar galės veikti daugiau jurisdikcijų.

„Bitfinex“ ir „Tether“ reikia perduoti dokumentus NYAG

Niujorko Aukščiausiojo Teismo teisėjas Joelis M. Cohenas nusprendė, kad „Bitfinex“ ir „Tether“ yra reikalaujama pateikti dokumentus Niujorko generaliniam prokurorui, kuris nušvietė bendrovių finansinius santykius. 

Nutarimas priimtas po to, kai abi kriptografijos įmonės per ilgą laiką neįvykdė NYAG reikalavimų – sako „Bitfinex“ advokatas Charlesas Michaelas "pažodžiui neįmanoma."

Pagrindiniai išsinešimai

  • Tikriausiai vykstanti teisinė kova tarp „Bitfinex“, „Tether“ ir NYAG – galbūt tikėtasi – pakrypo toliau reguliatoriaus naudai..
  • Apskaičiuota, kad rinkos kapitalizacija viršija 15 mlrd. USD, bet kokios reikšmingos neigiamos pasekmės USDT gali turėti dramatišką poveikį kriptovaliutų rinkoms.

JAV Tėvynės saugumo sutelktinė skaitmeninė piniginė

JAV Tėvynės saugumo mokslo ir technologijų direktoratas siūlo 25 000 JAV dolerių, siekdamas sutelkti skaitmeninę piniginę. Konkrečiai, konkurencija yra suprojektuoti vartotojo sąsają, kuri derėtų su federalinio vykdomojo departamento „blockchain“ ir decentralizuoto tapatumo planais..

Pagrindiniai išsinešimai

  • Palyginti su kitomis su „blockchain“ susijusiomis sutartimis, kurias siūlo įvairūs JAV vyriausybės departamentai, šio konkurso prizų paskirstymas yra gana žemas. Tačiau tai, matyt, yra tyčia ir pastangos pritraukti kūrėjus bendruomenės lygiu – priešingai nei pagrindinės technologijų kompanijos.
  • VSD rimtai žiūri į „blockchain“ technologiją ir turi vis daugiau rengiamų susijusių projektų, įskaitant skaitmeninių imigracijos dokumentų sistemą, sąrašą.

„Bakkt Bitcoin“ ateities sandorių apimtys pasiekia naujas visų laikų aukštumas

Fiziškai nusistovėjęs „Bitcoin“ ateities sandorių „Bakkt“ kiekis šią savaitę du kartus pasiekė naujų visų laikų aukštumas. Antradienį 172 mln. USD vertės sutartimis buvo prekiaujama rankomis. Ketvirtadienį šis skaičius padidėjo iki 178 mln.

Raktas išsinešimui

  • Atsižvelgiant į tai, kad „Bakkt“ yra produktas, kuris pirmiausia skirtas instituciniams investuotojams, padidėjęs kiekis rodo didesnį didelių pinigų prekybininkų susidomėjimą ir aktyvumą.

Fiziškai nusistovėjusi Bitcoin ateities sandorių apimtys šią savaitę pasiekė naujas visų laikų aukštumas. Šaltinis: kreivas

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me