Tokenizuoti bitkoinai, mainai po ugnimi ir TRX kaip apsauga: savaitės šifravimo naujienos

„OKEx Insights“ pateikia penkis geriausius praėjusios savaitės šifravimo naujienas.

„Bittrex“ ir „Poloniex“ papildė grupės ieškinį prieš „Bitfinex“ ir „Tether“

Kriptovaliutų biržos „Bittrex“ ir „Poloniex“ papildytos pakeistas grupės ieškinys prieš „Bitfinex“, „Tether“ ir susijusius subjektus.

Iš pradžių 2019 m. Spalio mėn. Pateiktas ir šią savaitę atnaujintas ieškinys teigia, kad „Bitfinex“ ir „Tether“ manipuliavo kriptovaliutų rinka, nes apgaulinga taktika padidindami kainas. Kaip paaiškinama oficialiame skunde:

„Iš tikrųjų„ Tether “išleido sau milijardus USDT be JAV dolerio paramos – paprasčiausiai sukurdamas USDT iš oro. „Tether“ nuslėpė šį faktą, „pardavęs“ naujai išleistą USDT „Bitfinex“, kriptografinei biržai, kurią slapta valdė ir valdė tie patys asmenys, kurie turėjo ir valdė „Tether“. Kadangi „Bitfinex“ ir „Tether“ iš esmės buvo vienodi, „Tether“ galėjo tiesiog pervesti naujai išleistą USDT į savo sąskaitą „Bitfinex“, negaudama JAV dolerių mainais, kaip to reikalavo tikri klientai “.

Tuo tarpu teigiama, kad „Bittrex“ ir „Poloniex“ sąmoningai dalyvavo USDT spausdinimo schemoje, pervesdamos dideles sumas žinomai nepritvirtintų plėvelių.

Pagrindiniai išsinešimai

 • Tetherui nesvetimi ginčai ir šiuo metu jis yra įsivėlęs į teisinę kovą su Niujorko generaliniu prokuroru. Ši žinia tik į ugnį įpila kuro.
 • Pakeistas grupės ieškinys „Tether“ ir susijusioms įmonėms vis auga, o nauji mainai pridedami kaip atsakovai. Gali egzistuoti galimybė pridėti kitų kriptovaliutų mainų.
 • Laimėjus ieškinį, smūgio bangos neabejotinai bus jaučiamos visoje pramonėje, o Bitcoin kaina greičiausiai neigiamai reaguos.

Tokerizuoti „Ethereum“ bitkoinai viršija „Lightning and Liquid“

Kalbant apie ne grandinės „Bitcoin“ operacijas, „Ethereum“ pagrįsti projektai, tokie kaip WBTC ir „imBTC“, šiuo metu yra populiariausi pasirinkimai – papildomi žinomais „Bitcoin“ pagrįstais projektais, tokiais kaip „Lightning Network“ ir „Liquid“..

Kaip pranešė „CoinDesk“, yra 70 proc daugiau bitkoinų šiuose „Ethereum“ projektuose nei anksčiau minėtose „Bitcoin“ šoninėse grandinėse. Be to, 2020 m. Simbolinis Bitcoin tiekimas išaugo 330 proc.

Bendros vertės, užrakintos WBTC, diagrama. Šaltinis: „DeFi Pulse“

Pagrindiniai išsinešimai

 • Daugiau galimybių atlikti ne grandinės „Bitcoin“ operacijas suteikia vartotojams daugiau pasirinkimo galimybių, palengvina įsisavinimą.
 • „Ethereum“ naudojimo atvejų įvairovę iliustruoja augantis tokenizuotų bitkoinų skaičius. Akivaizdu, kad naudojimo atvejai ir toliau augs.

„Kripto mama“ Hesteris Peirce’as nominuotas antrai SEC kadencijai

Hesteris Peirce’as, kurį kai kurie kriptuose žinojo kaip „Crypto Mom“ dėl savo pramonės propagavimo, buvo nominuotas eiti antrą kadenciją kaip JAV vertybinių popierių ir biržos komisijos (SEC) narys iki 2025 m.

Peirce’as istoriškai buvo stiprus šalininkas „blockchain“ technologijos ir priešinosi griežta SEC pozicija dėl kriptovaliutų.

Pagrindiniai išsinešimai

 • Peirce’as buvo vienintelis SEC narys, kuris išreiškė prieštaravimą dėl Bitcoin ETF paraiškų atmetimo. Jei bus patvirtinta jos antroji kadencija, tikimybė kada nors pamatyti tokį fondą, kuriuo prekiaujama biržoje, nepakenkia.
 • Peirce taip pat pasisakė už savireguliavimą ir saugų prieglobstį nuo SEC projektams su decentralizuotais ženklais.

Europolas nustato „Bitcoin“ privatumo įrankį „Wasabi Wallet“

Pranešama, kad Europolas taiko į privatumą orientuotą atvirojo kodo „Bitcoin“ piniginę „Wasabi Wallet“.

Pirmiausia apie naujienas pranešė „CoinDesk“ po to, kai „Telegram“ nutekėjo Europos Sąjungos teisėsaugos agentūros „tik teisėsaugos“ ataskaita apie piniginę. Vėliau nutekėjimą patikrino Europolo spaudos skyrius.

Europolo Europos kibernetinių nusikaltimų centras (EC3) citavo „Chainalysis“, pirmaujančios „blockchain“ analizės kompanijos kosmose, duomenis. Ataskaitoje teigiama:

„Remiantis [Chainalysis] duomenimis, per pastarąsias tris savaites BTC beveik 50 milijonų JAV dolerių suma buvo deponuota į Wasabi, beveik 30% – iš tamsių interneto rinkų. Tai, palyginti, yra nemaža suma, atsižvelgiant į tai, kad tamsios žiniatinklio operacijos sudaro tik 1% visų operacijų. “

Pagrindiniai išsinešimai

 • Nors nebūtinai daroma išvada, kad Europolas imsis konkrečių veiksmų, ataskaita aiškiai parodo, kaip „Bitcoin“ privatumo įrankiai yra teisėsaugos radare.
 • Privatumo įrankiai slepia duomenis apie Bitcoin platinamą viešąją knygą, tačiau reguliuotojai gali įsikišti.

„TRON“ TRX labai primena saugumą, sako pramonės taryba

Pagal balandžio vidurio reitingų sąrašą, kurį gavo Blokas.

Pranešama, kad nagrinėjamas nepaskelbtas reitingų sąrašas kiekvienam ženklui priskyrė balą 4,75 iš 5,00, o tai reiškia, kad jie labai panašūs į vertybinius popierius.

Pagrindiniai išsinešimai

 • CRC įkūrė „Coinbase“, „Circle“, „Genesis Capital“ ir kitos aukšto rango kripto firmos, siekdamos paaiškinti kriptovaliutų reguliavimo klausimus. Taigi jo vertinimas nereiškia, kad TRX ir kiti yra iš tikrųjų vertybiniai popieriai reguliavimo institucijų akyse – tik tai, kad taryba nustatė, jog jie yra į juos panašūs.
 • Jei SEC hipotetiškai atsižvelgtų į CRC vertinimą, greičiausiai Tron, Nervos ir Polkadot ekosistemos patirtų audringą patirtį.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me