Skruzdžių grupės tarpvalstybinis „blockchain“ pristatytas prieš Auksinės savaitės šventę

Savaitinė „blockchain“ ir kriptovaliutų naujienų iš Kinijos ir Honkongo apžvalga

Atitikties ir saugumo temos šią savaitę užima antraštes Kinijos kriptovaliutų ir „blockchain“ sferoje po to, kai Kinijos viešojo saugumo ministerija pareiškė, kad skaitmeninės valiutos tapo nelegalių lošimų organizatorių pinigų plovimo kanalu, dėl kurio kasmet RMB nutekama trilijonais. Tuo tarpu Kinijos nacionalinė pažeidžiamumo duomenų bazė pateikė tolesnes rekomendacijas dėl „blockchain“ saugumo, paskelbdama pirmąjį „blockchain“ pažeidžiamumų reitingavimo standartą.

Šios savaitės „OKEx Insights“ „China Market Watch“ leidime galite aptarti šias istorijas (ir dar daugiau)..

Nelegalūs lošimų operatoriai perkėlė trilijonus RMB naudodami skaitmenines valiutas

Liao Jinrongas, Tarptautinio bendradarbiavimo departamento prie Kinijos viešojo saugumo ministerijos generalinis direktorius, sakė kad nelegalių lošimų organizatoriai buvo atsakingi už metinę daugiau nei trilijono RMB sumą.

Liao pabrėžė, kad kai kurie lošėjai neteisėtam lėšų pervedimui naudojo skaitmenines valiutas. Jis manė, kad nutekėjimo kaltininkas yra trečiųjų šalių institucijų, mokėjimo paslaugų teikėjų, prekybininkų ir elektroninės prekybos platformų nepakankama įtartinų operacijų priežiūra..

Pagrindiniai išsinešimai

 • Pasak Liao, sunkiau atsekti sandorius skaitmeninėmis valiutomis nei operacijas fiat valiutomis dėl mokėjimo firmų ir nusikalstamų organizacijų bendradarbiavimo – tai patvirtina bendrą pasakojimą, kad kriptovaliutas naudoja nusikaltėliai..
 • Kinijos vyriausybė bandė sustabdyti nelegalių lošimų organizatorių lėšų pervedimą, padidindama mokėjimo sąskaitų atidarymo ne finansų įstaigose išlaidas, padidindama efektyvumą nustatant neįprastas operacijas ir reikalaujant sąskaitų savininkams naudoti tikrus vardus..

Pirmasis „blockchain“ pažeidžiamumo reitingavimo standartas, kurį paskelbė Kinijos nacionalinė pažeidžiamumo duomenų bazė

Kinijos nacionalinė pažeidžiamumo duomenų bazė paleistas „Blockchain“ pažeidžiamumo reitingavimo standartas rugsėjo 27 d. Jis naudojo klaidų sunkumą ir sprendimo sunkumus kaip du pagrindinius kriterijus vertindami „blockchain“ pažeidžiamumus, priskirdami juos didelės, vidutinės ar mažos rizikos.

Pasak CNVD, „blockchain“ pažeidžiamumo reitingavimo standarte yra keturios kategorijos:

 1. Viešos blokų grandinės
 2. Konsorciumo blokų grandinės
 3. Protingos sutartys
 4. Ekosistemos

Pagrindiniai išsinešimai

 • Kaip teigė CNVD, poreikis nustatyti „blockchain“ pažeidžiamumų reitingavimo standartą kyla dėl to, kad trūksta standartizavimo klaidų „Bounty“ programose, kurias siūlo įvairios „blockchain“ projekto komandos.
 • CNVD taip pat nurodė, kad Kinijoje yra 412 „blockchain“ pažeidžiamumų, iš kurių 100 yra priskiriami didelės rizikos kategorijai.

„Ant Group“ pristatė tarpvalstybinei prekybai skirtą „Trusple“

„Ant Group“, Kinijos elektroninės prekybos milžinės „Alibaba Group“ dukterinė įmonė, atidengtas jos tarpvalstybinė „blockchain“ platforma "Triskart" remti mažąsias ir vidutines įmones.

Sukurta pagal "pasitikėjimas tapo paprastas" turint omenyje, „Trusple“ siekia sušvelninti pasitikėjimo problemas, dėl kurių vėluoja siuntimas ir mokėjimai. „Trusple“ išmanioji sutartis naudojama prekybos pavedimams vykdyti ir atsiskaitymams už pirkėjus automatiškai apdoroti pirkėjo ir pardavėjo bankuose.

Pagrindiniai išsinešimai

 • Siekdama optimizuoti tarpvalstybinius „Trusple“ procesus, „Ant Group“ bendradarbiauja su žinomais pasauliniais bankais – tokiais kaip „BNP Paribas“, „Citibank“, „Deutsche Bank“ ir „Standard Chartered“..
 • Be „blockchain“ iniciatyvų, „Ant Group“ neseniai paleistas savo virtualų banką „Ant Bank“ Honkonge. „Ant Bank“ yra šeštasis bešakinis skolintojas Honkonge. Jis bendradarbiaus su „AlipayHK“ ir pasiūlys skolinimo paslaugas 2 milijonams vartotojų.

Kinijos gamybos veikla išlieka tvirta prieš auksinės savaitės atostogas

Šią savaitę akcijų rinka Kinijoje ir Honkonge šiek tiek smuko. Spaudos metu „Shanghai SE Composite“ ir „CSI 300“ šiuo metu prekiauja 3218 ir 4587 – per savaitę praranda atitinkamai 1,88% ir 1,4%. Honkonge „Hang Seng“ indeksas šią savaitę nukrito 2,24% ir šiuo metu siekia 23 503.

 Kinijos ir Honkongo akcijų rinkos šiek tiek smuko. Šaltinis: „Trading Economics“, „Investing.com“

Kinijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė kad gamybos pirkimo vadybininkų indeksas rugsėjį pasiekė 51,5 – 0,5 daugiau nei rugpjūčio mėn. NBS teigimu, patikimas PMI rugsėjį yra tiek pasiūlos, tiek paklausos atsigavimo rezultatas. 

Pagrindiniai išsinešimai

 • Artėjančios auksinės savaitės atostogos greičiausiai padidins vartotojų paklausą spalio pradžioje.
 • NBS pridūrė, kad sparčiai didėjanti maisto produktų ir gėrimų gamyba ir nauji užsakymai yra pagrindiniai PMI veiksniai rugsėjo mėn.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me