Pirmą kartą patvirtintas „Bitcoin ETF“, o „Stablecoin“ rinka pasiekia naują etapą

Didžiausios kriptovaliutų pasaulio istorijos, kurių galbūt praleidote.

Kaip paprastai būna, tai buvo dar viena užimta savaitė blokų grandinės ir kriptovaliutų pramonėje. Ilgai lauktas „Bitcoin ETF“ pagaliau turėtų pasirodyti reguliuojamoje vertybinių popierių biržoje iki metų pabaigos, nes Europos Sąjunga ir Jungtinės Valstijos siekia rimčiau žiūrėti į stabiliuosius daiktus, kurie iš viso siekė 20 milijardų dolerių..

Perskaitykite aktualiausią informaciją apie šias istorijas ir dar daugiau šiame „OKEx Insights“ savaitės šifravimo naujienų leidime!

Pirmasis kripto biržoje prekiaujamas fondas, įtrauktas į Bermudų sąrašą

Po daugelio metų laukimo pasaulis pagaliau turi savo pirmąjį „Bitcoin ETF“.

Labai lauktas biržoje prekiaujamas fondas yra Hashdex Nasdaq Crypto Index ETF pavidalu. bus išvardyti Bermudų vertybinių popierių biržoje pateikė Brazilijos fondų valdytojas „Hashdex“.

Trys milijonai akcijų buvo suteiktos per privatų platinimą ir kiekvienos kaina yra 1 000 USD.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Pirmasis kriptovaliutų biržoje prekiaujamo fondo įtraukimas greičiausiai sustiprins tikimybę, kad JAV Bitcoin ETF sulauks reguliavimo patvirtinimo – kažkas dar neįvyko, o Vertybinių popierių ir biržos komisija reguliariai nurodė manipuliavimą rinka kaip lemiamą veiksnį dažnai atmetant paraišką.
  • „Hashdex Nasdaq Crypto Index ETF“ taip pat greičiausiai sulauks didelio institucinių investuotojų susidomėjimo, norinčio gauti visiškai reguliuojamą BTC poziciją.

JAV bankai gali laikyti atsargas stablecoins

JAV valiutos kontrolieriaus tarnyba dar kartą sustiprino kriptovaliutų pramonę, išleisdama naujas gaires, leidžiančias nacionaliniams bankams ir federalinėms taupymo asociacijoms turėti atsargų lėšų stablecioms – t. Y. Kriptovaliutos, susietos su fiat valiutomis.

Natūralu, kad biuro nurodymai nėra aiškus stablecino patvirtinimas, o bankai, nusprendę teikti paslaugas stablecoinų emitentams, vis tiek turės laikytis kovos su pinigų plovimu praktikos, tokios kaip „Pažink savo klientą“..

Pagrindiniai išsinešimai

  • Jungtinių Valstijų iždo departamento šešių puslapių aiškinamasis laiškas nepriklausomas biuras iš esmės padidins pasitikėjimą stablecoin emitentais, kurie nusprendžia savo atsargas laikyti nacionalinėse banko sąskaitose, nes tai užtikrins, kad išleistos stabilios monetos tikrai bus visiškai remiamos..
  • Naujos gairės taip pat iliustruoja OCC nuolatinį norą žaisti kamuolį su reguliuojamos kriptovaliutų industrija, kai neseniai federaliniu būdu pasirašyti bankai leido laikyti kriptovaliutas..

Europos Komisija siūlo kriptovaliutų reguliavimo sistemą

Po paskutinių žinių, kad Europos Komisija turėjo pasiūlyti kriptovaliutų reguliavimo sistemą, ketvirtadienį Europos Sąjungos vykdomoji valdžia tai padarė. 168 puslapių preliminarus pasiūlymas.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Pasiūlyme pabrėžiama, kad stabilūs pinigai, taip pat kriptovaliutos, gali tapti plačiai pripažintais ir todėl reikalauja "griežtesni reikalavimai." Ši nuostata turėtų sustiprinti tuos, kurie tiki, kad skaitmeninės valiutos yra kelyje į pagrindinį įsisavinimą.
  • Kadangi pasiūlymas yra Komisijos skaitmeninių finansų paketo dalis, jis parodo, kaip ES suinteresuota laikytis naujausių, jei ne naujausių „blockchain“ ir „fintech“ srities tendencijų..

Ethereum mastelio sprendimas „Optimism“ išleidžia testnet

Po naujienų vertingos „DeFi“ sukeltos perkrovos „Ethereum“ tinkle, „Ethereum Layer-2“ mastelio paleidimas, vadinamas „Optimism“, išleido ribotą testnet. Optimizmas specialiai naudoja įrankį, vadinamą "Optimistiškas „Rollup“" stengdamiesi pateikti antrojo lygmens sprendimą ir taip darydami sumažinti mokesčius už dujas populiariausioje pasaulyje išmaniųjų sutarčių platformoje.

Decentralizuota sintetinio turto mainų programa „Synthetix“ jau integruota į „Optimism“ testnetą ir paskatins vartotojus gauti SNX žetonų apdovanojimus.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Manoma, kad artimiausiu metu pirmaujanti decentralizuota birža „Uniswap“ integruosis į „Optimism“ – tai turėtų padėti sumažinti neįtikėtinai didelius mokesčius, susijusius su DEX naudojimu. Tikimasi, kad „Chainlink“ (LINK), populiariausias „Ethereum“ pagrindu sukurtas „DeFi“ ženklas, bus integruotas ir su „Optimism“..
  • Sumažinus mokesčius už naudojimąsi „Ethereum“ pagrįstais „DeFi“ projektais, būtų galima stiprinti besikuriančią pramonę.

Vidutiniai „Ethereum“ tinklo sandorių mokesčiai išaugo kartu su naujų „DeFi“ žetonų išleidimu. Šaltinis: Blokinė

„Stablecoin“ rinka pasiekė naują etapą ir viršijo 20 milijardų dolerių

Bendra stablecoin rinkos vertė pasiekė naują etapą, ketvirtadienį viršijusi 20 milijardų dolerių ribą. Tai įvyksta tik praėjus keturiems mėnesiams po to, kai bendra stablecoino vertė pasiekia 10 mlrd. USD.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Nuolatinis stabilių monetų išleidimas rodo investuotojų ir prekybininkų reikalavimą apsidrausti nuo savo rizikos vykstant COVID-19 pandemijai ir jos pasaulinėms ekonominėms pasekmėms..
  • Be to, stablecoin emisijos padidėjimas iš dalies gali būti susijęs su agresyviu decentralizuoto finansavimo padidėjimu, kai stablecoins dažnai naudojami dideliam pajamingumui gauti..

Bendra rinkos vertės kapitalizacija viršijo 20 milijardų dolerių. Šaltinis: monetų metrika, išskleista, „Twitter“

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me