Pasyvios kriptografinės pajamos: štai kaip uždirbti daugiau

Visi nori papildomų pajamų ne jūsų 9–5 darbe. Viskas, ką mes žinome, įdėti sunkiai uždirbtus pinigus į banką nėra patraukli idėja. Vis dėlto, kai svarstote galimybę investuoti, galite nė neįsivaizduoti, nuo ko pradėti, arba neturite laiko DYOR.

Kalbant apie pasyvių pajamų uždirbimą, galite nežinoti, kad kriptografija yra ideali alternatyva. Tai padeda uždirbti daugiau lengvai ir patogiai.

Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Perskaitykite toliau, norėdami sužinoti, kodėl, ir išsamų vadovą, kaip sukurti mažos rizikos ir didelio pajamingumo pasyvių pajamų planą.

Neigiamos palūkanų normos yra nauja norma

„Neigiama palūkanų norma yra nauja norma visame pasaulyje. „Blockchain“ ir skaitmeninis turtas keičia tai, kaip mes uždirbame palūkanas “, – sakė Lennix Lai,„ OKEx “finansų rinkų direktorė, vykusi„ Blockchain Economy 2020 “, didžiausiame„ blockchain “aukščiausiojo lygio susitikime MENA ir Eurazijoje 2020 m. Vasario 21 d..

Lennix Lai, „OKEx“ finansų rinkų direktorė, pasisakydama apie pasyvias kriptografines pajamas „Blockchain Economy 2020“ @ Stambule, Turkija (Šaltinis: „Blockchain Economy“ „Twitter“)

Nepaneigiama, kad neigiama palūkanų norma metė šešėlį pasaulio ekonomikai. Europos centrinis bankas (ECB) nuo 2008 m. Finansų krizės taiko neigiamą palūkanų normos politiką. Politiką vykdantys Europos ir Japonijos bankai turi mokėti papildomai už perteklinių atsargų parkavimą ECB. Vokietijoje kai kurie bankai neigiamą palūkanų normos naštą pradėjo perkelti savo klientams.

Tikėtina, kad palūkanų normos dar labiau sumažės. Įsivaizduokite vieną dieną, jei negalime gauti palūkanų iš savo taupomųjų sąskaitų ir turime sumokėti už pinigų įdėjimą į banką. Kaip būtų juokinga?

Kriptografija kaip ideali alternatyva užsidirbti interesų

Lennix taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad ateityje „PoS“, „DPoS“ ir „DeFi“ paskolomis paremta kriptografija sukurs įvairius naujus produktus, kurie teikia nuolatinius interesus. Taigi milijardai vartotojų gali mėgautis privilegijomis gauti pasyvias pajamas.

„OKEx“ stengiamės įtraukti kriptografinę programą ir nuolat stengiamės, kad ekonomika būtų beribė. Atsižvelgdami į tai, mes sukūrėme produktus, kurie padėtų vartotojams gauti pasyvias pajamas. Išskyrus mentalitetą „pirkti ir žaisti“, galite susikurti savo pasyvų pajamų planą ir sutaupyti daugiau..

1. Staking

Akcijos yra tiesioginė ir mažos rizikos skaitmeninio turto investicija. Tiesiog nusipirkite ir įdėkite savo kriptografiją tam tikram laikotarpiui į elektroninę piniginę arba didelę atsarginę dalį, ir jūs galite uždirbti reguliarų dividendą. Taip paprasta.

„OKEx“ baseinas teikia stabilias ir didesnes pajamas. Mes palaikome 8 pagrindinių žetonų, įskaitant „EOS“, „XTZ“, „DAI“, „VSYS“, „ATOM“, ir dar daugiau, kurių palūkanų norma siekia 15% – daug daugiau, nei gali pasiūlyti bankai..

Gaunama grąža priklauso nuo statymo laikotarpio ir sumos. Užrakinę lėšas ilgesniam laikotarpiui, galite gauti daugiau pajamų. Norėdami gauti geresnę idėją, galite perskaityti visą statymą vadovas ir patikrinkite minimalų skirtingų žetonų statymo reikalavimą, IG, užrakinimo laikotarpį ir išpirkimo informaciją mūsų svetainėje. Klientai taip pat gali mėgautis „vienas prieš vieną“ klientų palaikymo paslaugomis 24 valandas per parą, 7 dienas ir aukšta lėšų apsauga.

2. Taupymas

Taupymas yra skaitmeninio turto pridėtinės vertės paslauga „OKEx“.

Tai leidžia jums įnešti ir atsiimti savo skaitmeninį turtą keliaudami ir mėgautis kasdieniais interesais. Minimalus indėlis nereikalingas. Jūs galite saugiai laikyti savo turtą naudodami mūsų sudėtingą rizikos valdymo sistemą.

Skirtingai nuo akcijų paketo, taupomojo turto turtas naudojamas tik OKEx paskolų įmokoms teikti, tai reiškia, kad tada galėsite pasinaudoti palūkanų padidėjimu.

3. Skolinimas

Jei turite kriptografiją, bet neplanuojate parduoti ar prekiauti, kriptografinis skolinimas leidžia uždirbti pasyvias pajamas, jas skolinant, visa tai daroma pagal pažangias sutartis.

„DeFi“ skolinimas yra populiarus tarp prekybininkų kriptografija. Su tuo susijusi rizika yra daug mažesnė nei tradicinės tarpusavio paskolos. Šiuo metu mūsų komanda siekia, kad skolinimo paslaugos būtų mūsų platformoje. Netrukus stebėkite įdomesnes naujienas.

Neigiamos palūkanų normos eroje kriptografija keičia pasyvių pajamų uždirbimo būdą. Pabandykite mūsų turto ir taupymo paslaugas – ar mes paminėjome tai naujausią skatinimas leidžia uždirbti iki 20% metinio pajamingumo?

Laimingas pasyvių pajamų uždirbimas!

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me