Pagrindiniai „Bitcoin Miners“ rodo optimizmą prieš perpus: žvilgsnis gilumoje

Kai perpus mažiau nei savaitė, Bitcoin (BTC) kalnakasiai yra dėmesio centre. Konkurencingas jų verslo pobūdis ir jų vaidmuo palaikant „Bitcoin“ tinklą reiškia, kad perpus sumažinimas tiesiogiai veikia jų veiklą. 

„OKEx“ kreipėsi į Bitcoin kalnakasius ir baseinus, norėdamas sužinoti jų perspektyvas perpus ir jos pasekmes visai ekosistemai.

Blokuokite atlygį perspektyvoje

Kalnakasiai palaiko „Bitcoin“ tinklą veikdami kaip auditoriai, tikrindami sandorius ir palaikydami „blockchain“ knygą. Kalnakasiai skatinami pervedant sandorio mokesčius ir vadinamąjį blokinį atlygį, kuris yra sukurtų – arba „užminuotų“ – bitkoinų skaičius ir suteikiamas kiekvieną kartą sėkmingai patvirtinus bloką.

Blokinis atlygis taip pat yra vienintelis būdas, kuriuo nauji „Bitcoins“ patenka į apyvartą, ir jis tęsis tol, kol bus išgaunami visi 21 mln. Tačiau šis išmetimo greitis nelieka pastovus ir yra reguliuojamas per blokuoti atlygis perpus, įmontuotas mechanizmas, kuris sumažina atlygį 50% po kiekvienų 210 000 blokų (įvyksta maždaug kas ketverius metus).

Bendras cirkuliuojantis Bitcoin laikui bėgant. Šaltinis: Blockchain.com

Šiuo metu blokinis atlygis siekia 12,5 naujojo „Bitcoins“ (apie 115 000 USD dabartine rinkos verte) ir jam buvo atliktos dvi mažiausios – pirmoji 2012 m. Lapkričio mėn., O antroji – 2016 m. Liepos mėn..

Trečiasis pusmetis turėtų įvykti apie 2020 m. Gegužės 12 d., O blokinis atlygis sumažės nuo 12,5 iki 6,25 BTC (spaudos metu – apie 57 500 USD).

Bitcoin kasyba yra konkurencingas verslas

Vertinant dabartinį 115 000 USD, „Bitcoin“ blokinis atlygis suteikia tvirtą finansinį motyvą kalnakasiams prisijungti ir palaikyti tinklą. Naujas blokas apdorojamas kas 10 minučių, todėl kiekvieną dieną sukuriama 1 800 naujų BTC arba 16,56 mln. USD vertės.

Tačiau kadangi tik vienas kasybos subjektas gali pretenduoti į vieną blokinį atlygį, vyksta stipri konkurencija ir lenktynės siekiant palaipsniui diegti galingesnę aparatūrą aukštesnėms maišos galia. Šis konkursas privertė kasybos bendruomenę bėgant metams vystytis, nuo ankstyvųjų rėmėjų ir šifravimo entuziastų pereinant prie didelių kompanijų ir baseinai kasybos ūkių valdymas su naujausiais m Konkrečios programos integruotų grandinių (ASIC) kalnakasiai.

Savo ruožtu „Bitcoin“ tinklas reaguoja į šį didėjantį maišos rodiklį, padidindamas naujų blokų kasimo sunkumus, taip išlaikydamas knygos vientisumą ir neleisdamas nė vienam subjektui visiškai kontroliuoti „blockchain“..

„Bitcoin“ tinklo sunkumai nuo pat pradžios pateikiami logaritminėje skalėje – šaltinis: Blockchain.com

Kalnakasiai kalba apie perpus

„OKEx“ kreipėsi į „Bitcoin“ kasybos pramonės lyderius, norėdami sužinoti savo perspektyvas apie artėjančią pusę ir jos poveikį verslui bei tinklui..

Bitcoin kainų padidėjimas ir Kinijos potvynių sezonas gali palengvinti kalnakasių bėdas

Jiangas Zhuoeris, generalinis direktorius BTC.TOP, vienas iš 10 geriausių „Bitcoin“ kasybos baseinų, pasidalijo „bullish“ ilgalaikiu požiūriu į perpus ir mano, kad BTC kainos padidėjimas gali kompensuoti prarastas pajamas, sumažintas perpus:

„Manau, kad perpus sumažės Bitcoin kaina. Ankstesnėse dviejose žemiausiose situacijose mes pastebėjome lėtą kainų augimą prieš perpus, o perpus sumažėjus kainoms, jos pakilo … perpus sumažinus kalnakasių pajamas perpus, tai taip pat gali padidinti Bitcoin kainą."

Jis taip pat įvardijo numatomą potvynių sezono pradžią Kinijoje, kuri paprastai lemia pigesnę elektros energijos gamybą, kaip teigiamą kovojantiems kalnakasiams..

„Potvynių sezono metu sąskaitos už elektrą mažėja, o tai iš esmės kompensuoja produkcijos perpus sumažėjimą. Potvynių sezono metu elektros rinkos kaina gali sumažėti 40 proc. “, – sakė jis.

Mažesni kalnakasiai pasisuks

Maršalas Ilgas, ankstyvasis „Bitcoin“ kasyklininkas, šiuo metu valdo kasybos ūkį Kanadoje ir dirba kurdamas naują įrenginį JAV. Jo nuomone, kalnakasiams, kurie iš anksto pasirengė perpus, tai nebus didelė įtaka, o mažesnieji greičiausiai „pasitrauks į spekuliaciją kasyboje ar užribyje“."

Kalbant apie tinklą, Longas mano, kad maišos lygis žymiai padidės ir sumažės perpus. Po pusės, jis tikisi, kad Bitcoin kaina anksti kris, po to bus maišos rodiklis, o po to lėtai grįžta į visų laikų rekordą.

Nauji dalyviai gali pasinaudoti per ateinančius ketverius metus

Alejandro De La Torre, VP viceprezidentas Poolinas, trys geriausi „Bitcoin“ kasybos baseinai pasidalijo savo perspektyva naujausias įrašas. Pasak jo, „kai ateinančiais mėnesiais internete pasirodys nauji efektyvesni ASICS ir esamiems kalnakasiams bus žemesnės elektros kainos, senosios kartos kalnakasiai neišvengiamai bus atsisakyti“.

Tačiau jis priduria, kad perpus sumažėjus naujiems kalnakasiams „suteikiama galimybė patekti į stabilesnę aplinką, atsižvelgiant į tai, kad & 5nm lustai greičiausiai išliks pelningi ateinančius 4 metus ar ilgiau “.

Bitcoin kaina nenukris per žemai

Kevinas Huang, įkūrėjas Valarhashas mano, kad Bitcoin kainos nesumažės labai žemai po pusės ir tikėtina, kad tik 80–100 W diapazone dirbantys kalnakasiai bus uždaryti.

Jis taip pat nurodė numatomą energijos sąnaudų sumažėjimą po Kinijos potvynių sezono ir pridūrė, kad:

„Ilgainiui nėra jokių abejonių, kad viso tinklo skaičiavimo galia padidės, tačiau perpus sumažėjus senesnės kasybos platformų kartai, maišos koeficientas kuriam laikui sumažės, ir manau, kad tai padidės. patenka į 80e – 90e diapazoną “.

Perpus sumažins pramonę

Alina Yao, „OKEx Pool“, vieno didžiausių biržoje remiamų kasybos baseinų, vadovas išlieka optimistiškas, remdamasis istorinėmis tendencijomis:

„Bet kokius nuostolius, atsiradusius dėl blokinių atlygių sumažėjimo, beveik visada kompensuoja padidėjusios Bitcoin kainos ir pakilios nuotaikos, susijusios su pinigų pasiūlos augimo tempo susitraukimu.“ 

Kalbant apie dabartinį scenarijų, ji pasidalijo, kaip „OKEx Pool“ visada skatina kalnakasius ieškoti pažangios įrangos ir pigesnės elektros energijos kartu su teigiamo pinigų srauto valdymu..

Nors ji sutinka, kad daugeliui mažesnių kalnakasių bus išparduota už rinkos kainą perpus, ji mano, kad tai tik padidins rinkos konkurencingumą ir paskatins esamus žaidėjus siekti efektyvesnės verslo praktikos.

Suskirstant perpus mažesnį poveikį

Atsižvelgiant į tai, kaip „Bitcoin“ tinklas, jo kalnakasiai, blokiniai atlygiai ir BTC kaina yra neatskiriamai susiję, perpus mažinantis poveikis toliau išvardytiems veiksniams yra platus..

Sumažėjęs pelningumas

Bitcoin kalnakasių pelnas priklauso nuo tinklo sunkumų, kasybos pajamų ir susijusių išlaidų.

Tinklo sunkumai lemia kapitalo investicijas į techninę įrangą, o pelnas yra apribotas Bitcoin išgaunamos vertės atėmus elektros energiją ir eksploatavimo išlaidas.

Kalnakasių pajamos (blokiniai atlygiai ir sandorių mokesčiai) skiriasi nuo BTC kainos. Šaltinis: Blockchain.com

Kadangi kalnakasių pajamos yra tiesiogiai susijusios su Bitcoin verte, kaip parodyta aukščiau pateiktoje diagramoje, perpus sumažinimas yra reikšmingas įvykis, nes jis iškart sumažina kalnakasių pajamas 50%, jei visa kita išlieka pastovi.

Spaudimas palaipsniui atsisakyti senesnės įrangos

Priklausomai nuo energijos suvartojimo ir maišos galios, kiekvieno aparatūros gavėjo sąnaudos yra mažos, o tai patiria spaudimą, nes atlygis sumažėja perpus ir sumažėja pelningumas. Kalnakasiai, kurie gali tai sau leisti, dažnai pradeda mažinti senesnės techninės įrangos mėnesius prieš pusę.

Trumpalaikis tinklo sunkumų prieaugis, dėl kurio sumažėja perpus

Artėjant perpus, kalnakasiai užima paskutinę savotišką poziciją ir įmeta visą disponuojamą maišymo jėgą, norėdami išsireikalauti kuo daugiau iš anksto perpus sumažėjusių blokų atlygių. Tai natūraliai sukelia trumpalaikį tinklo sunkumų padidėjimą (taip yra) beveik visų laikų aukščiausias šiuo metu), kuris ištaisys koregavimą po pusės.

Mažieji kalnakasiai kapituliuoja, didieji – didesni

Išretėjus maržai (arba visiškai ištrynus) ir reikalaujant aparatūros atnaujinimo, mažesni, ne tokie efektyvūs kalnakasiai kapituliuos po pusės ir arba visiškai uždarys, arba pereis prie kitų suderinamų monetų, įrodančių dirbimą, kasybos..

Tuo tarpu didieji kalnakasiai tik padidins ir kontroliuos didesnes tinklo maišos galias, didindami centralizavimo problemos.

Technologijų atnaujinimas paspartinti

Su kiekviena nauja iteracija technologijų gamintojai pateikia mažesnius procesoriaus lustų dizainus, kurie pagerina skaičiavimo greitį esant mažesniam energijos suvartojimui. Pavyzdžiui, 2016 m. Kalnakasiai naudojo 16 nm žetonus, kuriuos nuo to laiko pakeitė 10 nm ir 7 nm žetonai, o 5nm lustai dabar tampa prieinami.

Šie atnaujinimai padidina kasybos operacijų efektyvumą taupydami energijos sąnaudas ir didindami pelno maržas. Po pusės galime tikėtis, kad šiuos atnaujinimus pagreitins didieji kalnakasiai.

Naujieji kalnakasiai ieškos pigesnių energijos šaltinių

Nors dėl logistikos problemų esami kalnakasiai vargu ar pakeis vietą, nauji kalnakasiai, prisijungę prie tinklo po pusės, greičiausiai ieškos pigesnių energijos šaltinių, kad pasiektų optimalias pelno maržas. Metams bėgant tai gali sukelti perėjimą prie geografinių vietovių, siūlančių patrauklius elektros energijos tarifus ir kalnakasybai palankias taisykles.

Pardavimo spaudimas „Bitcoin“ bus sumažintas

Kalnakasiai iš tikrųjų yra atsakingi už didelį kapitalo nutekėjimą iš „Bitcoin“ tinklo, nes kiekvieną mėnesį jie parduoda savo BTC, kad padengtų veiklos išlaidas. Tai reiškia, kad dėl kalnakasių, perkraunančių savo pajamas į rinką, Bitcoin kainos yra nuolat mažinamos.

Šis srautas yra didžiausias kalnakasiams, turintiems mažiausią pelno maržą, nes jie negali sukurti reikšmingų BTC rezervų, palyginti su pelningesniais kalnakasiais.

Kadangi šie neefektyvūs kalnakasiai yra išstumti iš verslo, galima tikėtis, kad šis pardavimo spaudimas sumažės ir leis teigiamai padidinti kainą..

Vyrauja optimizmas

Nepaisant neišvengiamo betarpiško poveikio kalnakasių dugnui, artėjantis „Bitcoin“ sumažėjimas perpus laikomas iš esmės teigiama raida. Nors mažesni, mažiau efektyvūs kalnakasiai gali neišgyventi šio pokyčio, tikimasi, kad jų išvykimas bus naudingas ekosistemai ir prisidės prie jos brandos.

Tiems, kurie ketina dabar patekti į kosmosą, ateinantys ketveri metai gali suteikti stabilumo prognozių ir planavimo prasme, o gerai valdomi esami žaidėjai yra pasirengę ateinantiems pokyčiams ir toliau optimizuoja savo veiklą.

Apskritai, žvelgiant iš kalnakasių pusės, perpus sumažėjimas labai nesiskiria nuo dažnų kainų svyravimų, dėl kurių yra žinomas „Bitcoin“, tačiau jo pranašumas yra planavimas, leidžiantis į ateitį galvojančioms įmonėms planuoti anksčiau.

Rašymo metu iki atlygio sumažėjimo perpus liko mažiau nei 800 blokų, o „Bitcoin“ paėmė paramą iš zonos nuo 8 700 iki 9 000 USD ir greitai artėja prie kito pasipriešinimo – 9 500 USD.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me