OKB pasaulinė ekosistemos mėnesio ataskaita – 2020 m. Liepa

Per liepos mėnesį 11 naujų partnerių nusileido OKB pasaulinėje ekosistemoje ir stengėsi visiems OKB turėtojams teikti aukštos kokybės paslaugas, susijusias su decentralizuotu finansavimu, mokėjimais internetu, saugumu ir legalia valiutų prekyba..

Be to, „OKEx“ pradėjo paskolų paslaugą „OKB C2C“, o pirmoji „OKChain Hackathon“ kampanija buvo sėkmingai užbaigta.

Ši ataskaita parodo OKB ekosistemos pažangą ir pasiekimus 2020 m. Liepos mėn.

OKB rinkos duomenys liepos mėn

Didžiausia OKB mėnesio IG buvo 27%

„CoinGecko“ pranešė, kad „OKEx“ žiniatinklio srautas padidėjo labiausiai, palyginti su kitomis biržomis, per antrąjį 2020 m. Ketvirtį – pasiekė 239% padidėjimą..

Tuo pačiu metu „OKEx“ platformos gimtoji valiuta „OKB“ turėjo didžiausią IG tarp penkių geriausių pagrindinės platformos žetonų – pasiekė 90 proc.. 

Vienuolika pasaulinių partnerių prisijungė prie OKB ekosistemos

Siekdama pagerinti OKB vertę, palaikymą ir aptarnavimo patirtį, ekosistema liepą iš viso pridėjo 11 partnerių visame pasaulyje. Priedai apima daug svarbių sričių, įskaitant „DeFi“ paslaugas, mokėjimus internetu, nuolaidų įmokas, saugos paslaugas ir įprastą prekybą.

Liepos 2 d. OKB sustiprino strateginį bendradarbiavimą su žinomu „DeFi“ paslaugų tiekėju „Saturn Network“. Vartotojai gali vykdyti „OKB DEX“ išvestines finansines priemones prekiaudami „Saturn Network“ platformoje.

OKB taip pat nuosekliai pradėjo strateginį bendradarbiavimą su „Aeron“ ir „MyWish“ mokėjimų srityje. Naudodamiesi „Aeron“, vartotojai gali įsigyti „Aeron“ teikiamų aviacijos produktų su OKB. Tuo pačiu metu vartotojai gali naudoti „OKB“ mokėjimams atlikti ir mėgautis „MyWish“ teikiama intelektualia sutartimi.

Be to, OKB taip pat palaikė žinomų API strateginių platformų „Haasonline“, „Cryptohopper“ ir „Mudrex“ paleidimą. Visi OKB vartotojai gali mėgautis mokesčio nuolaidomis už prekybą robotais minėtose platformose.

Kalbant apie legalių žetonų prekybos kanalų plėtrą, OKB pristatė pirmaujančią ir legalią Pietų Amerikos valiutų prekybos platformą „Kamoney“, taip pat gerai žinomą prekybos platformą „Cointopay“, toliau plėtodama pasaulinę ekosistemą.

Kalbant apie pinigines, OKB iš eilės susitarė su gerai žinomomis Indijos piniginėmis „BuyUCoin“ ir didžiausia kriptografine pinigine Rusijoje – t. Y. „Trustee“. Vartotojai gali pasinaudoti visais OKB taupymo ir prekybos galimybėmis naudodamiesi pirmiau nurodytomis piniginėmis.

Nuolatinėmis pastangomis „OKB“ šiuo metu turi 76 pasaulinius partnerius ir toliau teiks aukščiausios klasės paslaugas milijonams vartotojų ir gerbėjų visame pasaulyje..

„OKEx“ pradėjo „OKB C2C“ paskolą

Liepos 17 d. „OKEx“ oficialiai pradėjo „OKB C2C“ paskolą.

Šiuo metu visi skolininkai gali naudotis žemiausia palūkanų norma pramonėje – 0,01%

Siekiant pagerinti vartotojo patirtį, dabar galima pasirinkti paskolos trukmę nuo septynių iki 90 dienų laikotarpio. Vienos paskolos limitas yra nuo mažiausiai 200 USD iki 1 milijono USDT.

Pirmoji „OKChain“ kampanija „Hackathon“ sėkmingai baigta

Pirmoji „OKChain“ kampanija „Hackathon“ sėkmingai baigėsi liepos 31 d. Varžybų rezultatai bus paskelbti rugpjūčio pabaigoje.

Nuo starto birželio 4 d. Iš viso dalyvavo 22 komandos ir asmenys – tarp jų – „Beijing ChainsGuard“, „Bitsong“, „DappBirds“ ir kitos žinomos skirtingų sričių organizacijos. Konkurso dalyviai pateikė DEX, skaitmeninio turto pinigines, API, virtualias mašinas, „blockchain“ naršykles, „blockchain“ draudimą, „stake“, kūrėjų įrankius, SDK, kelių grandinių sprendimus ir daugelį kitų novatoriškų programų..

Pirminis „Hackathon“ kampanijos tikslas buvo suteikti galimybę daugiau įstaigų ir asmenų tobulėti ir tobulėti „OKChain“. Siekdamas paskatinti dalyvių entuziazmą, „OKChain“ išdalins iki 5000 USD OKB vertės atlygį, atsižvelgiant į institucijų ir asmenų indėlį.

Laukiu naujo mėnesio

Be to, norėdama palaikyti glaudų ryšį su vartotojais ir išklausyti jų pasiūlymus, liepos mėnesį OKB taip pat surengė keletą svarbių bendruomenės veiklų. Vartotojai gali pridėti OKB asistentą („WeChat“ ID: OKBNO1), kad gautų informacijos ir pranašumų.

Jei turite klausimų ar komentarų „OKB“ ar „OKChain“ komandoms, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais:

OKB el. Paštas: [email protected]

„OKChain“ el. Paštas: [email protected]

„OKChain Tech“ telegrama: https://t.me/okchaintech

OKB komanda

2020 m. Rugpjūtis

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me