OKB ekosistemos mėnesio ataskaita – 2020 m. Kovo mėn

Kovas paminėjo antrąsias OKB metines. Peržiūrėdami savo darbą per pastaruosius dvejus metus, mes gavome daug palaiminimų iš savo partnerių ir pasekėjų visame pasaulyje. OKB komanda nuoširdžiai vertina jūsų nuolatinę paramą!

Be šventės, kovo mėnesį OKB taip pat baigė išplėsti savo keturis pagrindinius ekologinio bendradarbiavimo reikalus – užbaigė tris reikšmingus atnaujinimus, pagrįstus „OKEx“ platforma, ir tris naujus prekybos kanalų palaikymo partnerius. Be to, OKB komanda surengė dešimtis kampanijų milijonams OKB tikinčiųjų, kurių metu mes atsakėme į bendruomenės iškeltus klausimus ir kartu aptarėme OKB ateitį..

Nuo 2020 m. Kovo mėn. OKB turi 52 vidinius ir išorinius taikymo scenarijus ir naudą, įskaitant 9 „fiat“ vartus, įskaitant eurą, Korėjos voną, Vietnamo dongą ir kt. OKB prekybos pora taip pat yra įtraukta į daugiau nei 50 pagrindinių prekybos platformų. Ateityje OKB komanda ir toliau teiks puikias paslaugas milijonams OKB tikinčiųjų 153 šalyse ir regionuose.

1. OKB kovo bendra prekybos apimtis siekė 8,7 mlrd. JAV dolerių ir užėmė 10 vietą pagal kriptografinės rinkos viršutinę ribą

Kovo mėnesį OKB mėnesio prekybos apimtys pasiekė 8,722 mlrd. JAV dolerių, o dienos prekybos apimtys 2020 m. Kovo 6 d. Pasiekė 350 mln..

Be to, bendra OKB rinkos kapitalizacija ir toliau laikėsi TOP10 lyderio pozicijos kovo mėnesį ir siekė 1,606 mlrd. USD.

Kovo mėn. OKB prekybos porų prekybos apimtis daugiausia buvo nukreipta į pagrindinius kriptografinius išteklius, tokius kaip USDT, ETH, BTC ir USDK. Tarp jų OKB / USDT prekybos pora sudarė 65,39%, o OKB / USDK – 2,17%.

OKB kaina prasidėjo nuo 5.97 USDT (kovo 1 d.) Ir baigėsi 4.35 USDT (kovo 31 d.), O mėnesio pabaigoje kainos smuko 27%. Be to, mažiausia OKB mėnesio kaina buvo 2,0 USDT (kovo 13 d.), O vėliau – 4,832 USDT (kovo 20 d.), O maksimalus mėnesinis pelnas buvo 141,6%..

Apskritai rinka ir vartotojai entuziazmu ir patvirtinimu patvirtino OKB ekologinius statybos darbus kovo mėnesį, o tai taip pat suteikia mums naują galimybę galvoti apie būsimą OKB ekosistemos plėtrą. Ateityje ir toliau sunkiai dirbsime ir nuolat informuosime jus apie bendrą procesą.

Tuo pačiu metu mes nuoširdžiai tikimės, kad visi vartotojai gali visiškai suprasti riziką, susijusią su rinkos investicijomis, neskatiname visų spėlioti OKB. Mes taip pat tikimės, kad vartotojai, turintys ilgalaikį OKB pripažinimą, galės su mumis dalyvauti OKB ekologiškoje statyboje ir kartu pasidalinti OKB ilgalaikio vystymosi atneštais dividendais.

2. Duomenų apžvalga, ateities planavimas & mintis

Šį mėnesį OKB komanda šventė savo antrąjį gimtadienį su milijonais tikinčiųjų OKB. Mes apžvelgėme ir apibendrinome darbą ir susidūrėme su savo darbo trūkumais per pastaruosius dvejus metus. Mes ir toliau tobulėsime vėlesnėje ekosistemos statyboje.

Kovo mėn. OKB aptarnavo 153 šalis ir regionus, teikė kokybiškas paslaugas milijonams OKB tikinčiųjų. Iš viso sudegė 17 161 709,06 OKB, įvykdęs septynis atgalinio pirkimo etapus. & sudegino ir iš viso sumažino 33 209,73 BTC OKB savininkams kaip premiją.

Mes padidinome vidinio ir išorinio taikymo scenarijus bei įgytas privilegijas ir paspartinome savo pasaulinę plėtrą. Visi šie pasiekimai reiškia ilgalaikį OKB palaikymą iš visų vartotojų visame pasaulyje.

Peržiūrėdama pastaruosius dvejus metus OKB komanda įgijo naujų supratimų ir parengė geresnį būsimos OKB ekosistemos statybos planavimą.

Mes paspartinsime produktų išplėtimą ir sukursime daugiau vidinių programų scenarijų ir papildomų privilegijų, pagrįstų „OKEx“ prekybos platforma. OKB ekosistemai patobulinsime ir išplėsime daugiau išorinių taikymo scenarijų, kad praturtintume OKB vertę. Mes tikimės sukurti OKB kaip labiausiai gerbiantį „blockchain“ ženklą pramonėje ir dėsime visas pastangas, kad tai išsipildytų..

3. Keturi nauji ekosistemos partneriai, daugiau vidinių privilegijų

Nuolatinis vidinių ir išorinių taikymo scenarijų plėtojimas ir išgaunamos privilegijos, susijusios su ekologine statyba, tebėra vienas pagrindinių OKB uždavinių kovo mėnesį. Šį mėnesį į OKB ekosistemą pateko 4 nauji partneriai sandėliavimo, pirkimo, pašalinimo srityje. Mes pridėjome 3 naujas OKB vidines išvestines teises.

Kovo 10 dieną OKB bendradarbiavo su „Mercuryo“ – gerai žinoma kriptografijos įstaiga, siūlanti piniginės ir mokėjimo paslaugas. Naudodamiesi „Mercuryo“, vartotojai prekiauja „OKB“ tiesiogiai su „Euro“, „Ruble“ ir kitais fijais per „Visa / MasterCard“.

Kovo 20 d. OKB bendradarbiavo su pirmaujančia Korėjos kriptografijos įstaiga „MeconCash“ ir leido daugiau nei 13 tūkst. Bankomatų palaikyti OKB pasitraukimą. Šis bendradarbiavimas parodė, kad OKB taikymo scenarijai ir vertė yra pritaikomi vis daugiau pramonės šakų, įskaitant Korėjos medicinos grožį, elektroninę prekybą, maitinimą ir kompiuterius / mobiliuosius įrenginius.

Kovo 25 d. OKB pasiekė partnerystę su „Hyperpay“, gerai žinoma „blockchain“ skaitmeninio turto pinigine, kur OKB vartotojai naudojasi įvairiomis saugojimo paslaugomis, įskaitant centralizuotas ir decentralizuotas pinigines..

Kovo 26 d. OKB pasveikino Europos „fiat“ prekybos platformą „Coinify“, leidžiančią 120 000 prekybininkų iš daugiau nei 70 šalių naudoti OKB kaip mokėjimo priemonę. Šis bendradarbiavimas suteiks techninį pagrindą realizuoti OKB kaip kasdienio mokėjimo priemonę klientams visame pasaulyje.

Be to, kovo 26 d. OKEx pridėjo OKB / USDC prekybos porą, kad praturtintų OKB vartotojų prekybos pasirinkimą.

Kovo mėnesį OKB atidarė VIP partnerystės programą ir visiems dalyviams pasiūlė gausias skatinimo privilegijas ir premijas.

Kovo 25 d. „OKEx Jumpstart“, vienas iš OKB vidinių programų scenarijų, paskelbė, kad pradės išankstinį vienuolikto projekto – DEP – pardavimą konkrečioms šalims ir regionams. Išskirtinis „OKBelievers“ išpardavimas prasidėjo balandžio 8 d. (UTC), o „OKTraders“ – balandžio 8 d. (UTC)..

Šiandien yra 52 vidinių ir išorinių programų scenarijai ir 13 išvestinių privilegijų, susijusių su vidinių programų scenarijais, įskaitant sandorių mokesčio nuolaidas, deleguotus prekybininkus, atviras partnerystės programas ir pan. Yra 39 išorinio taikymo scenarijai, apimantys mokėjimą, prekybą, rinkos programinę įrangą, piniginę, skolinimą, techninį saugumą, keliones, gyvenimo būdą, pramogas, socialines, elektronines sutartis, O2O, žaidimus ir kt…

Ateityje OKB komanda ir toliau plėtos išvestines privilegijas ir programų scenarijus, kad sukurtų tvirtesnį palaikymą OKB.

4. Nauji „fiat“ prekybos kanalai Rusijos rubliui

Norėdami patenkinti OKB vartotojų prekybos poreikius, pridėjome „OKT“ Rusijos rublio prekybos kanalą. O OKB yra įtrauktas į dar 3 pirmaujančias prekybos platformas.

Kovo 10 d., Bendradarbiaujant su „Mercuryo“, OKB / RUB prekybos kanalas buvo įtrauktas į „OKEx“. Nuo tada vartotojai per „Mercuryo“ gali įsigyti „OKB“ naudodami eurus, Korėjos vonas ir daugelį kitų fiatų.

Kovo 11 dieną OKB buvo įtrauktas į pirmaujančios prekybos platformos „BitAsset“ sąrašą ir įtrauktas į savo neatidėliotinos prekybos rinką.

Kovo 18 dieną OKB buvo įtrauktas į garsią Čilės prekybos platformą „HitBTC“, aptarnaujančią vartotojus Lotynų Amerikos, Rusijos, Vokietijos, Turkijos ir kitų šalių bei regionų vartotojams. Šis bendradarbiavimas labai paskatino OKB internacionalizacijos verslą.

Nuo šiandien OKB atidarė 9 „fiat“ prekybos kanalus, įskaitant eurą, rublį, korėjiečių vonas, vietnamiečių dongus ir indoneziečių rupijas. Daugiau nei 50 prekybos platformų, įskaitant „bitfinex“ ir „bitmax“, pridėjo OKB prekybos poras, apimančias 153 šalis ir regionus visame pasaulyje.

5. Pirmoji pasiekta ekologinės bendruomenės partnerystė

Kad daugiau naudotojų galėtų dalyvauti kuriant OKB ekosistemą, kovo 16 d. Sukūrėme savo pirmąją ekologinę bendruomenę. Tą pačią dieną surengėme pirmąjį plačiajai visuomenei skirtą AMA renginį bendruomenėje..

Ateityje mes reguliariai dalinsimės susijusiomis naujienomis ir informacija bendruomenei ir vykdysime AMA ar aerodromo veiklą.

Nuo tada, kai „OKEx“ atidarė „OKB“ taupymo paslaugą, buvo saugoma daugiau nei 10 mln. USD vertės OKB. Norėdami grąžinti OKB sekėjams, kovo 6 d. Pradėjome 10 kartų didesnę palūkanų grąžinimo kampaniją „OKB Saving“ ir sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų iš savo vartotojų..

Kovo 25 d., Kai „OKEx“ generalinis direktorius Jay Hao aplankė FIND bendruomenę, jis parengė pranešimą apie antrąjį OKB jubiliejų ir tūkstančiams OKB vartotojų pasidalijo OKB ateities ekosistemos planu..

Be to, mes pradėjome keletą AMA renginių palaikydami INFINITO, ViteX ir BitSG, norėdami bendrauti su bendruomene ir pasiūlyti gausų atlygį OKB vartotojams.

Kaip sako generalinis direktorius JayHao, "Geriausias mūsų pasiekimas yra tvirta OKB sanglauda." „OKB“ visada sieks mūsų tikslų „blockchain“ epochoje, ir mes kviečiame jus visus prisijungti prie šios kelionės. Jei turite kokių nors komentarų ar pasiūlymų, prašome siųsti el. Laišką [email protected] ir [email protected]

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me