OKB ekosistemos mėnesio ataskaita – 2020 m. Balandžio mėn

Balandžio mėn. Pasiekėme didelę pažangą visais OKB ekologinės konstrukcijos aspektais – buvo pradėta konvertuoti mažus balansus į OKB, 4 nauji partneriai susikibo rankomis su OKB, o OKB buvo įtrauktas į gerai žinomą pasaulinę prekybos platformą su neatidėliotinų prekybos poromis. maržos prekyba ir paskolų paslaugos.

Siekdami grąžinti „OKBelievers“, pradėjome dvejų metų jubiliejinę kampaniją, kurioje siūlome parduoti iš viso 2 mln. USD ekvivalentą su 20% nuolaida..

Tuo pačiu metu „OKChain“ tapo atviruoju šaltiniu „Github“. Remiantis pažangiąja grandinių technologija, „OKChain“ ateityje leidžia sklandžiai integruotis su įvairiomis pagrindinėmis viešosiomis grandinėmis, tokiomis kaip „Cosmos“, BTC, ETH ir kt. Tai ne tik užtikrina kiekvienos grandinės nepriklausomumą, tarp grandinių ekologiją ir dalyvaujančių mazgų, sandorių ir informacijos perdavimo grandinėse autonomiją, be jokių vertinimų, reikalingų „DeFi“ valdymui bet kuriame „OKChain“ mazge, nereikia..

1. OKB balandį užfiksavo 40,5% augimą ir toliau užėmė „Top 10“ rinkos vertę

„OKB Performance“ balandžio mėn

  • OKB kaina balandžio 1 d .: 4,15 USDT
  • OKB kaina balandžio 30 d .: 5,57 USDT
  • Aukščiausia balandžio kaina: 5,83 USDT
  • Mamos padidėjimas balandžio mėnesį: 40,5%

OKB rinkos viršutinė riba ir toliau užėmė dešimtuką reitinge, iš kurių rinkos vertė balandžio 2 d. Pasiekė 1,296 mlrd. USD – aukščiausią balandį. Be to, balandžio 4 d. Jos paros prekybos apimtys buvo 291 mln. JAV dolerių – tai dar viena didžiausia mėnesio dalis.

OKB prekybos porų prekybos apimtys balandžio mėn. Daugiausia buvo nukreiptos prieš pagrindines kriptografijas, tokias kaip BTC, ETH, USDT ir USDK, iš kurių USDT prekybos poros sudarė 65,39%, o USDK – 2,17%.

Balandžio mėnesį OKB adresų skaičius pasiekė stabilų augimą.

2. Pridėta keturi nauji laive esantys ekosistemos partneriai ir viena vidinė privilegija

Balandžio mėnesį 4 nauji ekosistemos partneriai pateko į OKB ekosistemą ir išplėtė bendradarbiavimą bei taikymą piniginėse, operacijose, mokėjimuose, žaidimuose ir kt. Nuo šiandien OKB ekosistemos partneriai iš viso pasiekė 43 verslus.

Balandžio 2 d. OKB bendradarbiavo su gerai žinomu „blockchain“ žaidimų protokolo teikėju – „BetProtocol“, kuris palaikys vartotojus naudodamas OKB lažybose dėl e. Sporto. & sporto žaidimai, taip pat kitos susijusios paslaugos žaidimų platformoje, kurią sukūrė „BetProtocol“.

Balandžio 3 d. „WhaleEx“, viena didžiausių pasaulyje decentralizuotų prekybos platformų, tapo OKB pasauliniu ekologiniu partneriu ir oficialiai pristatė OKB / USDT prekybos porą. Ji pradės prekybą maržomis, paskolą, finansų valdymą ir kitas prekybos paslaugas OKB prekybininkams.

Balandžio mėnesį „OKB“ ir „Dappbirds“ sudarė ekologinę partnerystę teikdami daug paslaugų OKB vartotojams, įskaitant viešosios grandinės kūrimą, piniginės paslaugas, „Dapp“ grandinės pakartotinį išleidimą, „Defi“, DEX ir kt. Tuo pačiu metu „Dappbirds“ platformoje daugiau nei 4000 ir daugiau „Dapps“. rems OKB naudojimą.

„Ellipal“, naujos kartos šifravimo aparatinės įrangos piniginė, kurios pagrindinis tikslas – suteikti vieno langelio saugų aparatinės piniginės sprendimą mobiliųjų telefonų vartotojams, ir „Dimension“ – naršyklės plėtinys, leidžiantis visiems interneto vartotojams kurti šifruotus įrašus socialinių tinklų svetainėse, įskaitant „Facebook“ ir „Twitter“ balandžio mėn. tapo OKB pasauliniais ekologiniais partneriais.

Balandžio 7 d. „OKEx“ oficialiai paskelbė apie mažų likučių konvertavimo į OKB paslaugą, kad būtų palaikomas nedidelio turto kiekio (mažiau nei 0,001 BTC) keitimas į jų OKB sąskaitas, ir greitai sulaukė plataus vartotojų palaikymo..

Balandžio 8 d. Buvo atidaryta viena iš vidinių OKB programų – 11-asis „OKEx Jumpstart“ projektas DEP. Debiutinė kaina padvigubėjo netrukus po pardavimo pradžios.

Vaizdas

3. „OKChain“ yra atvirojo kodo, ekosistemos partneriai apima 5 pagrindines sritis

Balandžio mėnesį „OKChain“ padėjo sukurti naują „blockchain“ programų ekosistemą, pasiekė 100% atvirojo kodo. Remdamasis pažangiomis kelių grandinių technologijomis, „OKChain“ naudos "kelių grandinių priemonių rinkinys" ir kitus protokolus ateityje, kad būtų užtikrinta vientisa integracija su visomis pagrindinėmis viešosios grandinės ekosistemomis, tokiomis kaip BTC, ETH ir „Cosmos“..

„OKChain“ yra atvira ir decentralizuota, suteikdama visiems dalyvaujantiems mazgams vienodą statusą ir teises. Kiekvienas dalyvaujantis asmuo gali netrukdomai išnaudoti visas savo galimybes, skelbti ir paleisti įvairias decentralizuotas programas. Skirtingai nuo tradicinių viešųjų tinklų „pasiūlymų sistemos“, pagal kurią kiekvienam mazgų veiksmui reikia pateikti pasiūlymą valdytojui, „OKChain“ pažeidžia šią taisyklę, priimdama „OpenDEX“ koncepciją. Kai mazgų bėgikai nori kurti decentralizuotas programas, DEX arba prekybos poras sąraše „OKChain“, pasiūlymo nereikia. Visi „DEC“, pagrįsti „OKChain“, veikia blokų grandinės „peer-to-peer“ tinkle, todėl tai yra tikra leidimų neturinti ekosistema.

Remdamasis kelių grandinių technologijų dizainu, „OKChain“ siekia skatinti papildomų programų ekologinį įgyvendinimą ir buvo verslo aljanso idėjos pradininkas. Bus skatinamas plataus masto „blockchain“ technologijos taikymas. Šiuo metu baigtas pirmasis ekologinio partnerio statybos etapas, apimantis 5 pagrindines ekologinio bendradarbiavimo kryptis, įskaitant viešąją grandinę, piniginę, tyrinėtoją, kasybos baseiną ir kt..

4. OKB švenčia 2 metų jubiliejų su 20% nuolaida

Šį mėnesį minėjome OKB 2-ąsias metines su 20% nuolaida išankstiniam užsakymui mūsų pasaulio vartotojams, siūlydami 2 milijonus JAV dolerių ekvivalento OKB iš rinkos padėkoti vartotojams už nuolatinį palaikymą OKB per pastaruosius dvejus metus.

„OKEx“ savaitinis atnaujinimas: balandžio 11 - balandžio 17 | Įmonės atnaujinimai OKEx ...

Pagal vidutinę 24 valandų rinkos kainą OKB buvo diskontuota 3,52 USDT, tai yra 1,31 USDT mažesnė už aukščiausią mėnesio OKB kainą (4,83 USDT).

5. Dešimt bendruomenės renginių milijonams vartotojų visame pasaulyje

Be OKB 20% nuolaidos, mes taip pat surengėme 10 nuostabių renginių mūsų pasauliniams OKB vartotojams. „OKEx“ generalinį direktorių Jay Hao kalbino „CoinTelegraph“ ir kitos žinomos žiniasklaidos priemonės ir bendruomenės.

Apskritai, per pastaruosius kelis mėnesius laipsniškai didėja OKB vartojimo atvejų skaičius. Bendromis pastangomis su kūrėjų komanda ir OKB turėtojų palaikymu numatoma, kad OKB ateinančiais metais toliau plėtos taikymo sritį..

Jei turite kokių nors pasiūlymų dėl „OKEx“, palikite mums komentarą žemiau arba susisiekite su mumis šiuo adresu: [apsaugotas el. paštu] arba [apsaugotas el. paštu].

Sekite „OKEx“:

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me