OKB ekosistemos mėnesio ataskaita (2019 m. Spalis – lapkritis)

Nuo pat OKB veiklos pradžios mes dėjome visas pastangas tobulindami OKB ekosistemą per pastaruosius 21 mėnesį. Per mūsų atpirkimą & įrašymo schema, žetonų ekonomikos modelis, platformos įgalioti ir išorinio naudojimo atvejai, mes nuolat didiname OKB kaip pasaulinio naudingumo žetono vertę.

Šiuo metu bendra cirkuliuojanti OKB pasiūla yra 300 milijonų ir ji pagal rinkos kapitalizaciją yra priskiriama 20 geriausių pasaulio kriptovaliutų. OKB buvo plačiai pritaikytas kasdienėse programose ir scenarijuose, taip pat teikiant daugybę OKEx paslaugų. Mes nebūtume pasiekę tokios stulbinančios sėkmės be jūsų palaikymo! Mes kas mėnesį išleisime išsamią OKB pažangos ataskaitą, kad galėtumėte liudyti ir palaikyti OKB augimą ateityje.

1. OKB kaip pasaulinės mainų žetonas

 • Dabar OKB yra įtrauktas į „OKEx C2C“ rinką. 110 milijonų JAV dolerių vidutinė dienos apyvarta iš dešimčių tūkstančių vartotojų;
 • OKB yra įtrauktas į dvi pagrindines Vietnamo C2C biržas ALINIEX ir Bvnex;
 • OKB taip pat yra įtrauktas į dvi pagrindines C2C biržas Pietų Korėjoje – „Bitsonic“ ir „Probit“.

Siekdami pagerinti vartotojų OKB prekybos patirtį, dirbame įtraukdami OKB į daugiau C2C biržų pagrindinėse šalyse ir vietovėse. Neseniai pradėjome „OKB“ prekybą „OKEx C2C“ rinkoje, tai yra pagrindinis etapas plečiant OKB ekosistemą, ir mes čia nesustosime..

Šiuo tikslu mes išplatinome dvi akcijas, skirtas grąžinti OKB savininkams, įskaitant nemokamą OKB prekybą C2C rinkoje ir 5000 OKB prekybos premiją. Akcijos pasiekė hitą ir OKB dienos prekybos apimtys pasiekė apytiksliai. USD – 110 mln.

Mes taip pat bendradarbiavome su pagrindinėmis C2C biržomis Vietname, tokiomis kaip ALINIEX ir Bvnex, kad palaikytume VNDB prekybą. Mūsų partneriai „Bitsonic“ ir „Probit“ iš Pietų Korėjos taip pat pradėjo KRWB prekybą.

Kai C2C prekyba tampa vis populiaresnė, ir mes toliau plėsime jos funkcijas, kad sukurtume OKB kaip pasaulinį naudingumo ženklą.

2. Pristatome 36 naujus naudojimo atvejus

 • OKB platformos suteiktų naudojimo atvejų skaičius išaugo iki 11;
 • Kartu su 25 išskirtiniais partneriais sukūrėme OKB ekosistemą;
 • „OKB“ yra vienintelis prieigos raktas, prenumeruojamas per 9-ąjį ženklų išpardavimą (ROAD) „OKEx Jumpstart“.

OKB ekosistemos kūrimas buvo vienas iš svarbiausių mūsų tikslų šį mėnesį. Be to, kad sukūrėme OKB naudojimo atvejus „OKEx“, po kelių bandymų palaipsniui plečiame jo taikymą kitose pramonės šakose.

Siekdami suteikti vartotojams aiškesnį vaizdą, kaip suprasti stiprios OKB ekosistemos kūrimo naudą, padalijome ją į dvi dalis: „OKEx“ naudojimo platformai suteikiamus atvejus ir išorinio naudojimo atvejus..

Šiuo metu „OKEx“ yra 11 OKB naudojimo atvejų. Tai bus pagrindinis leidimas netrukus pasirodysiančiuose „OKChain“ ir „OKDEx“.

„OKEx Jumpstart“ atveju mes jau pakoregavome prenumeratos taisykles iki 9-osios žetonų pardavimo 2019 m. Lapkričio 14 d. Dabar OKB yra vienintelis prieigos raktas, kurį galima prenumeruoti sąrašo platformoje. Taip pat integravome „OKB“ į „OKNodes“, prekybos rinkas, prekybos mokesčių nuolaidas, privalumų įtraukimą, balsavimą, „OKEx Global Partners“ programą, pagrindinius investuotojus ir paskirtus prekybininkus..

Išoriškai mes padarėme didelę pažangą kurdami OKB ir įdarbinome 25 kokybės partnerius.

 • Tinklo saugumas: Mes užmezgėme partnerystę su pirmaujančiomis pasaulio saugos įmonėmis, tokiomis kaip „Slowmist“, „Beosin“ ir „Certik“, kad leistume naudoti OKB įsigyjant kibernetinio saugumo sprendimus..
 • Finansinės paslaugos: Mes nuosekliai bendradarbiavome su 14 platformų, įskaitant „LinkEye“, „Molecular Future“, „BitKan“, „Bitpie“, „QLC Chain“, „Q-Wallet“, „Ledger Vault“, „Constant“, „Machi X“, „BITHD“, „Kcash“ ir „Cobo“. Naudodamiesi OKB, vartotojai šiose platformose gali naudotis kriptografinio deponavimo, hipotekos skolinimo, paskolų valdymo ir įkeitimo paslaugomis.
 • Gyvenimo būdas: Mes susikibome rankomis su „Tripio“, „LITEX“, „TrueChain“, „BitTorrent“, „FishChain“, „Show“, „Lucia“, „Energy Kingdom“ ir „Cryptomall“, kad galėtume užsisakyti viešbučius, atsiskaityti neprisijungus, papildyti mobiliąsias ir degalų korteles, apsipirkti, įsigyti muzikos ir kt. su OKB.

Pavyzdžiui:

 • „OKB“ savininkai gali užsisakyti savo viešnagę 450 000 ir daugiau viešbučių visame pasaulyje pas OKB „Tripio“ – pirmojoje pasaulyje „blockchain“ pagrindu veikiančioje decentralizuotoje kelionių rezervavimo rinkoje..
 • Jie gali apsipirkti su OKB „Cryptomall“ – didžiausioje pasaulyje virtualioje rinkoje, kurioje priimamos kriptovaliutos. „Cryptomall“ siūlo daugiau nei 27 milijonų JAV dolerių prekių, kurių pirkėjai gali rinktis.
 • Jie taip pat gali užsiprenumeruoti narystę „BitTorrent“.

Mes paspartinome masinį OKB pritaikymą kuo daugiau aspektų kasdieniame gyvenime, įskaitant tinklo saugumą, finansines paslaugas ir gyvenimo būdą. Bet mes čia ne tik sustojame, bet ir ateityje išplėsime savo naudingumo ženklo taikymo sritį.

3. Netrukus bus paleista „OKChain Testnet“

 • Laukiama galutinių kūrimo rezultatų, netrukus bus paleista „OKChain“ testnet.
 • „OKDEx“ bus sukurtas „OKChain“.
 • Mes matome didelį OKB potencialą kaip savąjį ženklą.

Mes žinome, kad visi laukia „OKChain“ ir „OKDEx“ paleidimo. Galime patvirtinti, kad „OKChain“ šiuo metu yra paskutiniame kūrimo etape ir netrukus bus paleistas jo testnet.

Būdami kriptografijos pramonės lyderiais, mes nuolat siekiame geriausių ir galvojame, kaip pasiūlyti išskirtines paslaugas ir produktus savo vartotojams. Kalbant apie prekybą, suprantame, kad vartotojai ieško ne tik nuostabių prekybos produktų, bet ir rūpinasi turto saugumu. Štai kodėl mes dirbome kurdami savo decentralizuotą mainų centrą „OKDEx“, kaip esamų produktų priedą, o ne pakaitalą, kad vartotojai galėtų mėgautis dar didesniu saugumu ir nepatikimomis paslaugomis..

„OKChain“ yra komercinis „blockchain“, sukurtas remiantis „Cosmos sdk“. Tai svarbus OKEx ekosistemos pagrindas, kurio tikslas – sukurti saugų ir efektyvų „Defi“, turint ilgametę patirtį šioje srityje, optimizuojant „blockchain“ sprendimus įvairioms finansinėms programoms..

Kaip OKB pagrindas, pagrindinė „OKChain“ funkcija bus mokėjimo paslaugos. Ateityje taip pat įdėsime „OKLink“ ir „PrimeTrust“ bendrai siūlomą „USDC“ stablecoiną į „OKChain“ tinklą..

Mūsų pirmoji „Defi“ programa „OKDEx“ taip pat bus pasiekiama „OKChain“. Ji leidžia vartotojams pasiekti bendrą užsakymų knygą ir užsakymų atitikimo sistemą grandinėje. Mes taip pat tiriame kitas „Defi“ programas, tokias kaip BTC kryžminių grandinių, decentralizuotų skolinimo produktų ir daugiau išvestinių finansinių priemonių prekybos paslaugų kūrimas ir kt. Prašome sekti mūsų būsimas mėnesines ataskaitas, kad gautumėte atnaujinimų.

Mes visada buvome įsipareigoję OKB vartotojams pasiūlyti pasaulinės klasės produktus ir paslaugas. Dėkojame už jūsų nuolatinę paramą ir mes toliau palengvinsime ekologinę „OKEx“ plėtrą ir skatinsime blokų grandinės ir skaitmeninio turto pramonės pažangą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me