OKB ekosistemos mėnesio ataskaita (2019 m. Lapkritis – gruodis)

Kai baigėsi 2019-ieji, mes įžengėme į naują dešimtmetį su patobulinta OKB ekosistema.

2019 m. Gruodžio mėn. Bendradarbiavome su 5 partneriais pristatydami daugiau OKB programų. Be to, mes taip pat turėjome OKB, įtrauktą į didžiausią Indonezijos šifravimo biržą „Indodax“, atveriančią naują OKB pirkimo kanalą Indonezijos rupijai (IDR). Švęsdami partnerystę, mes surengėme keturias akcijas savo vartotojams. Be to, OKB taip pat buvo išpirktas ir šeštą kartą sudegintas, dar labiau atsveriant jo infliaciją ir įtvirtinant jo vertę.

OKB ekosistema nuolat plečia savo aprėptį visame pasaulyje. Nuo šiandien OKB bendradarbiauja su 29 partneriais iš įvairių pasaulio šalių ir sričių, įskaitant JAV, JK, Vokietiją, Korėją, Japoniją, Rusiją, Singapūrą ir Indoneziją ir kt. internetinės programos, „blockchain“ piniginės, paskolos ir skolinimas, technologijų saugumui, kelionėms, gyvenimo būdui, pramogoms, socialinėms, skaitmeninėms sutartims, O2O ir kt..

1. Pristatome penkis naujus ekosistemos partnerius

2019 m. Gruodžio mėn. OKB užmezgė partnerystę su penkiomis finansų ir taikomųjų programų įmonėmis, apimančiomis „blockchain“ piniginę, socialinę platformą, mokėjimą, el. Sutartis, C2C ir kt..

2019 m. Gruodžio 3 d. OKB bendradarbiavo su „FirmaChain“, „blockchain“ pagrindu sukurta elektroninių sutarčių platforma, skirta klientams įsigyti paslaugas „FirmaChain“ su OKB.

2019 m. Gruodžio 13 d. OKB bendradarbiavo su „Dapp Pocket“, kad įgalintų mokėjimą OKB už savo piniginės paslaugas.

2019 m. Gruodžio 16 d. OKB bendradarbiavo su „BiYong“, „blockchain“ socialinės žiniasklaidos platforma, kad OKB vartotojai galėtų mokėti už paslaugas ir siųsti raudonus paketus OKB.

2019 m. Gruodžio 18 d. OKB bendradarbiavo su „Cercle“, tarptautine C2C verslo platforma, leidžiančia vartotojams mokėti už paslaugas neprisijungus naudodama OKB.

2019 m. Gruodžio 23 d. OKB bendradarbiavo su „Alchemy“, pirmaujančiu kriptovaliutų mokėjimo technologijų tiekėju Singapūre, kad OKB vartotojai galėtų mokėti su OKB naudodami savo hibridines „fiat“ ir „crypto“ mokėjimo sistemas visame pasaulyje..

Remdamasis įvairiomis bendruomenėmis, OKB bendradarbiavo su 29 partneriais iš įvairių pasaulio šalių ir vietovių, įskaitant JAV, JK, Vokietiją, Korėją, Japoniją, Rusiją, Singapūrą, Indoneziją ir kt. prekyba, internetinės programos, „blockchain“ piniginės, paskola ir skolinimas, technologijų saugumas, kelionės, gyvenimo būdas, pramogos, socialinės, skaitmeninės sutartys, C2C ir kt. Mes ir toliau plėsime OKB ekosistemą, kad sukurtume daugiau OKB programų savo vartotojams, ir patobulinsime vertė OKB.

2. Dabar OKB įtraukta į didžiausią Indonezijos skaitmeninio turto biržą „Indodax“

Be įtraukimo į korėjiečių „Probit“ ir „Bitsonic“ biržas, OKB taip pat įtrauktas į didžiausią Indonezijos kriptovaliutų biržą „Indodax“ 2019 m. Gruodžio 10 d., Atidarant naują „OKI“ fiat prekybos kanalą Indonezijos rupijomis (IDR)..

Per kiek mažiau nei 24 valandas OKB prekybos apimtys ir toliau didėjo dėl didžiulės Indonezijos bendruomenės paramos. Todėl mes organizavome dalijimosi sesiją, kad padėtume klientams atsakyti į jiems aktualius klausimus, rinkti pasiūlymus ir keistis skirtingomis idėjomis.

Šiandien OKB yra įtrauktas į „OKEx C2C“ rinką, „Bitfinex“, „ALINIEX“ ir „Bvnex“ (dvi didžiausios biržos Vietname), „Probit“ ir „Bitsonic“ (dvi didžiausios Korėjos biržos) ir „Indodax“, iš viso siūlančios 7 C2C prekybos kanalus, priimančius USD , Vietnamo dongas, Korėjos vonas, Indonezijos rupija ir kt.

Išplėsti jo aprėptį visada buvo pagrindinis OKB ekosistemos prioritetas. Mes daugiau dėmesio skirsime tarptautinei OKB plėtrai, kad vartotojai visame pasaulyje galėtų mėgautis jos teikiamais pranašumais.

3. Aptarnauja daugiau nei 1 000 000 bendruomenės vartotojų visame pasaulyje

Augdami OKB ekosistemą, džiaugsmu dalijamės su bendruomene.

2019 m. Gruodžio 11 d., Norėdami švęsti OKB įžengimą į Indonezijos rinką, surengėme susitikimą ir keletą akcijų su „Indodax“, kad vartotojai galėtų lengviau susipažinti su OKB ir „OKEx“ prekybos platforma, o bendruomenei skyrėme 4000 OKB premijų..

2019 m. Gruodžio 17 d. Susikibome rankomis su „BiYong“, kad su savo vartotojais aptartume OKB ekosistemos plėtrą ir OKB atpirkimo ir įrašymo schemą. Gavome daug puikių idėjų ir pasiūlymų.

Prieš pat Kalėdas paprašėme bendruomenės sukurti linksmus vaizdo įrašus apie OKB programas ir vartotojus iš JAV, Rusijos, Korėjos ir Japonijos ir kt., Kad jie galėtų pasidalinti savo patirtimi su OKB, įskaitant „Ledger“ piniginės naudojimą OKB saugojimui, „BitTorrent“ paslaugų prenumeravimą su „OKB“. ir apsipirkimas Cryptomall su OKB ir kt.

4. 6-asis OKB atpirkimas & Nudegimas: 5 945 273,91 OKB sudegintas

Šį mėnesį įvykdėme 6-ąją OKB atpirkimo ir deginimo schemą ir 5 945 273,91 OKB sudegė. Nuo 2019 m. Gegužės 4 d. OKB išpirkimo ir įrašymo schema iš viso sudegino 13 978 364,45 OKB, tai yra 4,7% visos cirkuliuojančios sumos (300 000 000 OKB).

Mes ir toliau tobulinsime atpirkimo ir įrašymo schemą remdamiesi OKB vartotojų pasiūlymais, kad visi OKB šalininkai galėtų mėgautis visos OKB apyvartos sumažinimo rinkoje pranašumais..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me