Litecoin – sidabras iki aukso (II dalis)

Ankstesniame straipsnyje mes pristatėme „Litecoin“ (LTC) nuo pat savo kūrimo istorijos iki darbo mechanizmo, kaip operacijos įrašomos į jos blokų grandinę, kasybos baseino paskirstymą ir daug daugiau. Šiame straipsnyje mes gilinsimės į „Litecoin“ atlygio perpus sumažėjimą ir poveikį jo ekosistemai..

1. „Block Reward Half Event“ apibrėžimas

Kai Satoshi Nakamoto sukūrė „Bitcoin“ mechanizmą, jis įpareigojo, kad Bitcoin kasybos blokai sumažėtų perpus, kai bus išgaunami kas 210 000 blokų. Iš pradžių kiekviename bloke buvo gaminami 50 bitkoinų, o po to po kiekvienos 210 000 blokų gamybos palaipsniui mažėjo perpus, kol bus išgauti visi blokai. Paprasčiau tariant, kiekvienas blokas iš pradžių galėtų pagaminti 50 bitkoinų, ir šis skaičius per ketverius metus bus sumažintas perpus, kol bus pasiekta 210 000 blokų. Taip pat dažnai koreguojami skaičiavimo sunkumai, siekiant įsitikinti, kad vieno bloko apdorojimas vidutiniškai trunka apie 10 minučių.

Pagal pirmiau pateiktą skaičiavimą, iki 2040 m. Bus išgauti visi 21 milijonas bitkoinų. Po kiekvieno atlygio perpus sumažėjusio įvykio Bitcoin padidėjo eksponentiškai ir po to, kai ažiotažas atvės, palaipsniui grįžo į savo protingą kainų diapazoną. 2012 m. Lapkričio mėn. Paskelbus „Bitcoin“ atlygio perpus mažesnį įvykį, „Bitcoin“ kainų pakilimas viršijo 80%. Po to, kai antrasis atlygio sumažėjimas perpus sumažėjo 2016 m. Liepos mėn., „Bitcoin“ kaina išaugo nuo 651 iki 2518 USD. Abu blokuojančius perpus įvykius sekė bulių rinkos ciklai, nes žmonės paprastai teigiamai vertino būsimas rinkos kryptis..

1. „Litecoin“ (LTC) „Block Reward Half“

Panašiai kaip su „Bitcoin“, „Litecoin“ atlygis apytiksliai sumažėja maždaug kas ketverius metus, o paskutinis įvykis įvyko 2015 m. Rugpjūčio 26 d., Kai „Litecoin“ atlygis sumažėjo nuo 50 LTC iki 25 LTC. Teoriškai blokų generavimas perpus sumažins pasiūlą ir paskatins kainą susikaupti. Kadangi „Litecoin“ kainai didelę įtaką daro pasiūlos ir paklausos faktorius, kai kurie spėjo, kad sumažėjus pasiūlai vėliau padidės „Litecoin“ kaina. Tačiau iš tikrųjų viskas gali pasisukti kitaip, nes atsiranda daug kitų veiksnių ir kintamųjų.

„Litecoin“ (LTC) kainų tendencijos atlygio sumažinimas prieš ir po kasybos

Remiantis aukščiau pateiktais istoriniais duomenimis, „Litecoin“ išgyveno konsolidacijos etapą maždaug tris mėnesius, kol perpus sumažėjo rugpjūčio 26 d., Kai „Litecoin“ (LTC) pakilo nuo 1,3 iki 8,96 JAV dolerio, ty 689,23%. Tačiau po to jis atsitraukė ir perpus sumažėjusio įvykio dieną nusileido 2,95 USD. Be to, „Litecoin“ nesugebėjo laikytis bulių tendencijos ir netrukus po pusės įvykio atsitraukė.

Atlikę horizontalią „Litecoin“ blokų atlygio perpus įvykio duomenų analizę ir vertybinę dviejų perpus „Bitcoin“ įvykių duomenų analizę, darome šias išvadas:

1) Tiek „Bitcoin“, tiek „Litecoin“ kelis mėnesius išgyveno konsolidavimo etapą, kuris įvyko iki pusės blokinio atlygio.

2) Rinkos reakcija į „Litecoin“ blokinio atlygio sumažėjimą perpus atsispindėjo netrukus po įvykio, o poveikis palaipsniui išblėso, o tai nėra tas pats atvejis su „Bitcoin“, nes net ir po įvykio kainos pakilo..

3) Kai kurie investuotojai spėliojo apie „Litecoin“ blokinį atlygio sumažinimo perpus renginį ir greitai uždirbo pinigus, tačiau po įvykio pabaigos rankas nusimetė.

Planuojama, kad „Litecoin“ įvyks antrąjį blokinį atlygio perpus sumažinimo renginį 2019 m. Rugpjūčio mėn.

Kokį poveikį tai padarys „Litecoin“ ekosistemai šį kartą?

Ši dalis numatys savo poveikį rinkai dėl pasiūlos & paklausa ir nauda & sąnaudų perspektyvą ir tai, kaip tai paveiks suinteresuotąsias šalis.

II. Kaip pasiūla ir paklausa paveiks „Litecoin“ plėtrą

Pasiūlos ir paklausos santykis yra pagrindinis rinkos ekonomikos dėsnių raktas. Panašus į bet kurią prekę, pasiūlos sumažėjimas kartu su paklausos pokyčiais paprastai lemia didesnę kainą. Todėl daugelis investuotojų „Litecoin“ blokų atlygio perpus sumažins kainą, prognozuodami, kad ateityje didėjant paklausai „Litecoin“ pasiūla mažės..

„Litecoin“ perpus mažesnis įvykis per kelias savaites iki įvykio sukelia trumpą rinkos reakciją „parduok naujienas“, tačiau paklausa pakilo, kai paklausa pakoregavo savo protingą diapazoną..

(1) Pasiūla ir paklausa yra pagrindinis veiksnys sprendžiant „Litecoin“ kainą

Santykinai sumažėjusi pasiūla motyvuos žmones pirkti „Litecoins“ ant aukščiausiųjų ir pakelti juos į aukštesnį lygį, todėl kasybos sunkumai tampa dar sunkesni, o kai kurie kalnakasiai išeis iš rinkos, nes jų skaičiavimo galia negali konkuruoti su kitais arba jie negali sau leisti didesnės išlaidos, kylančios dėl didėjančios kasybos galios. Kai kasyklose dalyvaus daugiau kalnakasių, kasybos sunkumai sumažės, o kaina galiausiai sumažės. Trumpai tariant, pasiūla ir paklausa lemia „Litecoin“ kainą, o tai savo ruožtu turi įtakos jos kasybos galiai ir sąnaudoms.

) 2) aktoriai, turintys įtakos žmonių „Litecoin“ poreikiui

„Litecoin“ pažangios „SegWit“, „Lighting Network“ ir darbo algoritmo technologijos, vadinamos lengvesne „Bitcoin“ versija, padidina jos operacijų ir patvirtinimo greitį. Spartesnis litecoin blokavimo laikas sumažina ir dvigubų išlaidų išpuolių riziką.

Toliau pateikiami veiksniai, kurie gali turėti įtakos „Litecoin“ rinkos paklausai,

* Tinklo našumas ir technologijų atnaujinimas: unikalios „Litecoin“ technologijos „SegWit“ ir „Lighting Network“ leidžia greičiau patvirtinti operaciją, palyginti su „Bitcoin“ tinklu, kuris tapo pagrindiniu „Litecoin“ pardavimo tašku..

* Konkurento produktai: Konkurento ar naujų produktų kūrimas taip pat atitrauks „Litecoin“ susidomėjimą ir taip paveiks jo pasiūlą ir paklausą..

* Rinkos nuotaika: rinkos nuotaika veikia potencialius investuotojus ir prekybininkus. „Litecoin“ blokuojantis įvykis perpus gali priversti žmones spėlioti apie „naujienų pardavimą“, kad jos pakiltų, tačiau neigiamos naujienos labai pakenks jos kainų rodikliams.

* Vyriausybės nuostatai dėl kriptovaliutų: greta kitų pagrindinių monetų „Litecoin“ kaina svyruos, jei pagrindinės šalys pakeis požiūrį į kriptovaliutas..

* Įsilaužimo atvejis: dėl rimtų įsilaužimų incidentų daugelis biržų visam laikui uždarė savo parduotuvę. Panašiai, panašus įvykis „blockchain“ tinkle gali sugadinti žmonių pasitikėjimą pagrindinėmis vertybėmis, o jo moneta taip pat labai nukentės.

2) Kaina yra pagrindinis veiksnys, turintis įtakos viso tinklo „Hashpower“

Šaltinis: „LTC Block Explorer“

Aukščiau pateikta diagrama rodo, kad kasybos sunkumai ir kaina paprastai juda koja kojon. Kainos padidėjimas padidins kasybos sunkumus ir skaičiavimo galią, ir atvirkščiai. Apskritai, kasybos sunkumai „Litecoin“ palaipsniui didėjo nuo 2018 m. Vasario mėn., O „Litecoin“ kainos padidėjimas ar sumažėjimas buvo teigiamai susijęs su valiutos kainos kilimu ar kritimu..

(3) Kainos, skaičiavimo galios ir kasybos sąnaudų grįžtamojo ryšio ciklas

Didėjanti „Litecoin“ kaina atves į tinklą daugiau kalnakasių, o tai savo ruožtu padidins kasybos sunkumus ir skaičiavimo galią. Kadangi sistema paprastai atsilieka koreguojant kasybos sunkumus. Todėl kai kurie kalnakasiai negali uždirbti pelno tarp didelių kasybos išlaidų, išėję iš monetų, jie išeis iš rinkos, o „Litecoin“ kaina vėliau sumažės. Šis ciklas gali paskatinti „Litecoin“ kainos sulėtėjimą, kol rinka ras stabilų tašką ir vėl prisijungs daugiau kalnakasių.

Kasybos kaina savo ruožtu turės įtakos „Litecoin“ kainų tendencijoms

3) Veiksniai, turintys įtakos „Litecoin“ kasybos kainai

Iš esmės kasyba yra matematikos varžybos, kuriose visa kasybos įranga visame pasaulyje varžosi, kad pirmieji rastų tinkamą maišos vertę. O tikimybė rasti tinkamą maišos vertę yra kalnakasio kompiuterio skaičiavimo galia / visa pasaulinė skaičiavimo galia. Be to, šie veiksniai turės įtakos kalnakasių kainai ir pelnui.

Blokuoti atlygį: Blokinis atlygis reiškia „Litecoin“ ar bet kurias kitas kasamas monetas, kurias tinklas išplatina kalnakasiams, kad rastų maišos vertę ir sėkmingai išspręstą bloką..

Has Rate: Hash Rate yra greitis, kuriuo kompiuteris baigia operaciją naudodamas Bitcoin / Litecoin kodą. Didesnis maišos rodiklis yra geresnis kasant, nes tai padidina jūsų galimybę rasti kitą bloką ir gauti atlygį

Tinklo maišos rodiklis: Tinklo maišos rodiklis reiškia bendrą skaičiavimo galią „Litecoin“ tinkle. Kuo daugiau kalnakasio ar kasybos baseino maišos galios turi, tuo didesnė tikimybė, kad kalnakasis ar baseinas turi išminuoti bloką. Kai kalnakasiai prideda daugiau maišos normos, tinklui suteikiama daugiau saugumo. Blokinis atlygis kalnakasiams yra subsidija ir paskata iki sandorio mokesčiai gali sumokėti kalnakasiams pakankamai pinigų, kad apsaugotų tinklą.

Eksploatavimo išlaidos: eksploatavimo išlaidos daugiausia apima elektros ir tinklo sąnaudas; profesionalios kasybos įrangos pirkimo išlaidų

4. „Litecoin“ nuostolinga kaina

Lengvoji kaina reiškia kainą, kai kalnakasio pelningumas kasybos veikloje galėtų padengti tik jo kasybos sąnaudas, tai taip pat vadinama kasybos kainu vienai monetai arba išgaunamų monetų uždarymo kaina. Kai „Litecoin“ kaina nukris žemiau šio taško, kalnakasis patirs nuostolių, užuot pelnęs pelną.

Kalnakasių uždarymo kaina daugiausia susijusi su pačios kasybos mašinos našumu, elektros sąnaudomis, blokų atlygiais ir tinklo maišos norma. Tarp šių veiksnių kasybos mašinų našumas ir elektros sąnaudos yra santykinai stabilūs, tada mažiau kintamas yra bloko atlygis per tam tikrą laiką (4 metus), o labiausiai lemiantis veiksnys yra tinklo maišos greitis..

Atsižvelgiant į minėtus veiksnius, kalnakasio lūžio taškas yra toks

Lūžio tašką: Kasybos mašinos eksploatacinės išlaidos per dieną = LTC kasybos pelnas per dieną

Vienos kasybos mašinos eksploatacinės išlaidos: Kasamų monetų skaičius per dieną * monetų kaina išjungiant kasybos mašiną

Kasybos mašinos išjungimo kaina: Kasybos mašinos eksploatacijos kaina per dieną / kasamosios mašinos kasamų monetų skaičius per dieną.

Jei kasybos mašinos eksploatacinės išlaidos nesikeis, o kasyklos kasykloje pusė monetų už bloką išminuos perpus, ir jūs gausite kasybos mašinos uždarymo kainą dvigubai daugiau nei pradinė kaina perpus.

Gerai kasybos baseinas

Kaip rodo aukščiau pateikti „OK Mining Pool“ duomenys, vienos dienos kasybos mašinos „Litecoin“ kaina yra 7128 RMB, ir kiekviena kasybos mašina per dieną galėtų išgauti 0,0283 vienetų monetų. Remiantis formule ir esamais duomenimis, mašinos išjungimo kaina yra 251,87 RMB arba maždaug 37,63 USD (pagal 6,69 RMB už dolerį kursą)

Išjungimo valiutos kaina iš tikrųjų yra dinamiškai koreguojama. Įtakos veiksniai yra visų minėtų vienos kasybos mašinos visų kasybos pajėgumų dalis, kasybos sunkumai, blokinis atlygis ir eksploatavimo išlaidos. Ankstyvųjų kalnakasių buvo nedaug, o viena kalnakasybos mašina sudarė palyginti daug skaičiavimo galios visame tinkle. Kasdienės kasybos suma bus didesnė nei dabartiniai 0,0283 vienetai, todėl ankstyvo uždarymo kaina bus mažesnė.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me