Kreditas ir palūkanų norma – kita kripto riba

Pagrindiniai išsinešimai

  • Palūkanų norma ir kredito rinkos galėtų būti paskutinis galvosūkis, užbaigiantis visą kriptovaliutų ekosistemą.
  • Palūkanų normos išvestinės finansinės priemonės galėtų būti kita kriptografijos pramonės sritis, ypač mainų srityje.
  • Didesnis pelningumas gali būti viena iš metrikų norint įvertinti konkretaus žetono riziką ir nepastovumą.

Apžvalga

Kripto skolinimas ir akcijų pakavimas šiomis dienomis sulaukia daugiau rinkos dėmesio. Dėl greito „DeFi“ ir produkto augimo naujoves iš kriptografinių biržų ir piniginių daugiau kriptografinės rinkos dalyvių dabar gali įvairinti savo portfelį tokiais produktais ar uždirbti pasyvios pajamos, sukaupiant, taupant ir skolinant.

Šis kriptografinės erdvės segmentas vis dar gali būti žalias ir ankstyvoje platesnio pritaikymo stadijoje. Galų gale, šis sektorius galėtų išsivystyti į vieną iš svarbiausių platesnės kriptografinės erdvės dalių ir pateikti rinkai svarbios informacijos, tai yra palūkanų normos.

Rinkos dalyviai gali pateikti tikslesnį monetų ir žetonų vertinimą ir vertinimą pagal jų palūkanų normas, panašiai kaip mes darėme tradicinėse rinkose. Įmonės ar šalies palūkanų normos yra gyvybiškai svarbus jos finansinės būklės rodiklis.

Produktų kūrėjai taip pat gali kurti naujus išvestinius produktus, pagrįstus palūkanų normomis, pavyzdžiui, EOS„Palūkanų norma“ arba palūkanų normos apsikeitimo sandoris, kaip paprastai prekiaujama fiksuotų pajamų rinkose.

Šiame straipsnyje bus nagrinėjamas pradinis kriptografinių palūkanų normos erdvės etapas ir tai, ką mums galėtų pasakyti šis platesnės kriptovaliutos erdvės subsektorius. Be to, mes įsivaizduosime, kaip subrendusios kriptografinės palūkanų normos rinkos galėtų formuoti prekybos ateitį.

Šifravimo pelningumas

Susidomėjimo kriptovaliuta koncepcija įsigalėjo tik pastaraisiais metais, o akcijų paketas yra vienas iš būdų susidomėti ir gali gauti papildomų pajamų investuotojams. 2019-ieji buvo patikimi akcijų paketo metai, ir ši tendencija tęsėsi iki kovo mėn. Dabar matome, kad akcijų paketo rinka pamažu atsigauna.

1 paveikslas. Dalyvavimo rinkos viršutinė riba, palyginti su pasauline kriptografinės rinkos riba, palyginti su USD, užfiksuota akcijų pakete

Šaltinis: „Staking Rewards“

Nors investuotojai gali rasti patrauklią grąžą prisidėdami prie turto PoS tinklo, padidindami „blockchain“ efektyvumą, tačiau pelningumas čia gali būti įvairus.

2 paveikslas. Metinis atlygio palyginimas su jų „Sharpe“ santykiais

Šaltinis: „Staking Rewards“; Messari

Įdomu tai, kad matome, jog didesnio pajamingumo turtas, paprastai turintis santykinai silpnus „Sharpe“ santykius, o tai reiškia, kad paties turto grąža yra mažesnė. Pavyzdžiui, IOST pasiekė 10,41%, o tai gali būti patrauklu daugeliui investuotojų. Tačiau 30 dienų ir 1 metų Sharpe santykis IOST buvo neigiami. Vadove Sharpe santykis yra neigiamas, kai investicijų grąža yra mažesnė už nerizikingą normą. Palyginti, XTZ siūlo daug mažesnę atlygio normą (5,72%) nei IOST, bet tiek XTZSharpe santykiai buvo bent jau teigiami.

Žinoma, pajamingumą ir grąžą gali paveikti kiti veiksniai, pavyzdžiui, infliacijos lygis, to ženklo kainų svyravimas. Investuotojai taip pat gali norėti atsižvelgti į rinkos sąlygas.

Kreditų rinkos

Kripto paskola yra dar viena sritis, į kurią atkreiptas didelis dėmesys. Vėlgi, investuotojai gali pastebėti, kad paslaugų teikėjai gali labai skirtis, o žemiau pateikiamas tik vienas iš daugelio pavyzdžių.

3 paveikslas: ETH ir BTC metinė palūkanų norma įvairiose platformose

Šaltinis: „Loanscan“

Be to, šios palūkanų normos buvo kintančios. Tai reiškia, kad jie kartkartėmis keičiasi pagal rinkos sąlygas. Šie pokyčiai kada nors gali būti svyruojantys, net nepastovūs.

4 paveikslas: ETH ir DAI metinė palūkanų norma skirtingose ​​platformose (YTD nuo 2020 m. Balandžio 22 d.)

Šaltinis: „Loanscan“

Manome, kad ateityje rinkoje gali būti pastebimi šie kursų svyravimai, atsižvelgiant į tai, kad kriptovaliuta išliko gana nepastovi turto klasė, palyginti su įprastu turtu (nors Alyva pasiekė USD 0 anksčiau BTC). Tačiau žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos, rinka gali tikėtis, kad šie svyravimai palaipsniui lėtės, nes skolinimo rinka ir toliau bręsta ir didėja kriptografinių investicijų dalyviai.

Žvilgsnis į priekį

Kriptografinių kreditų rinka buvo viena iš sparčiausiai augančių sričių kriptovaliutų erdvėje. Ataskaitos iš „Credmark“ rodo, kad visa kriptografinio skolinimo pramonė 19 ketvirčiu išaugo 52%, o aktyvioji skola 2019 m. išaugo 474%.

Tuo pačiu metu analitikai tikėk kad geri akcijų paketo rinkos rezultatai gali būti perkelti į 2020 m., nes tikimasi, kad į rinką pateks platus „PoS blockchain“ projektų spektras ir klestinčios susijusios infrastruktūros plėtra..

Mes numatome, kad palūkanų norma ir kredito rinkos gali tapti didesnės kriptovaliutos erdvės žaidėju; jo poveikis gali būti kelių sluoksnių.

  • Geresnis kainos atradimas – Tradiciniame finansų pasaulyje skolų ir kredito rinkos yra vieni pagrindinių mikro veiksnių, darančių įtaką vertybinių popierių kainų atradimui. Žemesnio kredito reitingo įmonė paprastai gali išleisti tik didelio pelningumo obligacijas dėl didesnės įsipareigojimų nevykdymo rizikos. Investuotojai galėtų atsižvelgti į šį veiksnį, kai reikia įvertinti įmonę. Kitaip tariant, ši papildoma informacija galėtų dar labiau pagerinti bendrovės kainą. Tą pačią idėją taip pat būtų galima nusipirkti į kriptografinę erdvę. Jei kriptografijoje esame subrendę kredito ir palūkanų normų rinkas, palūkanų normos gali suteikti investuotojams išsamų vaizdą apie monetos / žetono kainą.
  • Palūkanų normos išvestinės finansinės priemonės – Mainų namai gali sukurti naujų rūšių išvestinius produktus, pagrįstus kriptografijos palūkanų normomis. Tokie produktai leidžia prekybininkams apsidrausti arba gauti riziką pagal PoS protokolą ir gali padėti taupytojams apsidrausti nuo palūkanų normos pokyčių.
  • Užpildykite šifravimo vietą – Kreditų rinka buvo vienas iš svarbiausių šiuolaikinės finansų sistemos elementų ir vis dar yra. Įmantri kripto kredito rinka gali būti paskutinis galvosūkis, užbaigiantis kriptografinę nuotrauką, o tai gali pateisinti būsimą kriptovaliutos augimą, nesvarbu, kaip turto klasė ar visa ekosistema.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me