Kodėl „PayPal“ ir „Venmo“ yra didesnis postūmis šifravimo procesui nei „Revolut“

„PayPal“ kripto įėjimas turėtų skatinti tiek mažmeninės, tiek prekybinės kriptovaliutos įvedimą – „Market Watch“

Kalbant apie masinį įsisavinimą, „Bitcoin“ (BTC) ir kitos kriptovaliutos šią savaitę sulaukė didelio paspartinimo po „PayPal Holdings Inc.“, internetinės mokėjimų milžinės, kurios rinkos kapitalizacija siekia 239 mlrd. USD., paskelbė į savo produktų pasiūlą įtraukta keturių pagrindinių kriptovaliutų. Nuo 2021 m. Vartotojai gali pirkti, laikyti ir parduoti kriptovaliutas tiesiogiai iš savo „PayPal“ sąskaitos.

Po „PayPal“ pranešimo BTC ir daugelio altcoinų kaina gerokai pakilo. 

BTC gavo didžiulį postūmį iš „PayPal“ pranešimo. Šaltinis: „OKEx“, „TradingView“

Kaip teigė „PayPal“, didėjantis susidomėjimas skaitmeniniais mokėjimais, kurį skatina COVID-19, ir centrinių bankų skaitmeninių valiutų ar CBDC plėtra, paspartino įmonės kriptovaliutų priėmimą..

Keturios palaikomos kriptovaliutos – BTC, Eteris (ETH), „Bitcoin Cash“ (BCH) ir „Litecoin“ (LTC) – ateinančiomis savaitėmis pirmiausia bus prieinamos vartotojams Jungtinėse Amerikos Valstijose ir tikimasi, kad jos bus išplėstos iki Venmo ir pasirinktos tarptautinės rinkos. pirmosios pusės 2021 m.

Trumpai „PayPal“ šifravimo strategija

„PayPal“ nurodė, kad klientai galės naudoti kriptovaliutų turimus daiktus pirkimams finansuoti su 26 milijonais prekybininkų visame pasaulyje. Norint užtikrinti sklandžią patirtį, už kriptografijos pirkimą ar pardavimą iki metų pabaigos netaikomas aptarnavimo mokestis. Be to, už kriptovaliutos laikymą „PayPal“ sąskaitoje nebus imami mokesčiai. Bendrovė taip pat atmetė bet kokius konversijos mokesčius tarp kriptovaliutos ir „fiat“. Panašiai prekybininko pusėje „PayPal“ netaiko jokių papildomų integracijų ar mokesčių už kriptografinių mokėjimų priėmimą..

Niujorko valstijos finansinių paslaugų departamentas „PayPal“ taip pat suteikė sąlyginę „BitLicense“. Be to, „PayPal“ ir toliau plėtojo savo šifravimo strategiją, bendradarbiaudama su saugotojais. Tai buvo pranešė kad „PayPal“ tiria „Bitcoin“ saugotojo „BitGo Inc.“ įsigijimą dėl jo globos paslaugų.

Tačiau „PayPal“ šifravimo pasiūlymams taikomi apribojimai. Vartotojai negali įnešti ar išsiimti kriptovaliutos savo sąskaitose ir iš jų – tai reiškia, kad jie gali laikyti tik kriptovaliutas, pirktas per „PayPal“ sąskaitą..

Galiausiai Meltemas Demirorsas, „CoinShares“ vyriausiasis strategijos pareigūnas, tiki kad „PayPal“ gali pradėti savo skaitmeninę valiutą per ateinančius 6–12 mėnesių.

Tūkstantmečio „Venmo“ rinka gali būti masinio įsisavinimo raktas

Nors „PayPal“ turi 346 milijonai aktyvių vartotojų, nuo 2020 m. antrojo ketvirčio jos dukterinė įmonė „Venmo“ turi didžiausią potencialą skatinti pagrindinį kriptovaliutos pritaikymą. 

„Venmo“ yra mobilioji „peer-to-peer“ mokėjimo programa 52 milijonai vartotojų kad dominuoja mobiliųjų mokėjimų rinka tarp Amerikos tūkstantmečių – tarp kurių BTC įgijo populiarumą. Pranešama, kad iš šios demografijos 59 proc tikėjo kriptovaliutos yra teigiamos finansinių technologijų naujovės. Be to, pranešama, kad kriptovaliutos turėjo 17% tūkstantmečių. Be to, neseniai JP Morgan Chase pažymėta kad tūkstantmečių pirmenybė BTC, o ne auksui yra pagrindinis skaitmeninės valiutos ilgalaikio kainų padidėjimo potencialo variklis. 

„Revolut“ šifravimo sėkmės istorija

„Revolut“ pritaikius kriptovaliutų paslaugas, tai gali būti „PayPal“ pavyzdys. Pirmiausia skaitmeninis bankas paleistas kriptovaliutų paslaugas 2017 m. ir leido vartotojams įsigyti ir prekiauti BTC, LTC ir ETH. Vėliau įmonė išplėtė savo šifravimo pasiūlymus BCH, XRP ir „Stellar“ liumenams (XLM). Kripto pasiūlymus iš pradžių galėjo įsigyti Europos klientai, kol „Revolut“ juos pratęsė JAV., Japonų ir Australas klientų 2020 m. 

Nuo „COVID-19“ protrūkio „Revolut“ pastebimai padidino prekybą kriptovaliutomis. 10 milijonų „Revolut“ vartotojų turi daugiau nei 30% prekiaujama kriptovaliutos programoje. Augimas labiausiai pastebimas 2020 m. Balandžio mėn., Kai kas mėnesį padidėjo kriptovaliutomis prekiaujančių vartotojų 68 proc., O kiekvienos prekybos kriptovaliutomis vidutinės vertės padidėjo 63 proc.. 

Kriptovaliuta tebėra pagrindinis „Revolut“ verslo komponentas. Kaip nurodo įmonė metinė ataskaita, jos kriptovaliutos atsargos padidėjo nuo 37 mln. GBP iki 93,8 mln. GBP 2020 m.

Mažmeninė kriptografijos priėmimas pastebi kuklų augimą

Nuo „PayPal“ pranešimo apie kriptografiją iki „Square“ 50 milijonų dolerių vertės „Bitcoin“ investicijų įstaigos pastebėjo didėjantį susidomėjimą kriptovaliutomis. Tačiau kriptovaliutų įsisavinimas tarp mažmeninės prekybos prekybininkų vis dar yra ribotas, nors ir duomenis iš „Coinmap“ rodo, kad kovą kilo trumpas mažmeninės prekybos prekybininkų, priimančių kriptovaliutas, antplūdis, kurį greičiausiai sukėlė COVID-19. Nuo to laiko kriptografinių mokėjimų vietų skaičius augo kukliai – iki šiol išvardytos 19 072 kriptografinių mokėjimų vietos.

Kripto mokėjimo vietų skaičius ypač išaugo 2020 m. Kovo mėn. Šaltinis: „Coinmap“

Nors mažmeninė kriptovaliutų įsisavinimas 2020 m. Lėtai augo, „PayPal“ pranešimas gali būti žaidimų keitiklis, leidžiant skaitmeninėms valiutoms pasiekti 26 milijonus „PayPal“ prekybininkų. Henri Arslanianas, „PwC“ pasaulinis šifravimo vadovas, sakė „OKEx Insights“:

"Nors kitos JAV mokėjimo įmonės, tokios kaip „Robinhood“ ar „Square“, jau pasiūlė prieigą prie šifravimo, „PayPal“ yra kur kas didesnė ir tarptautiškesnė.."

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me