Kinija stumia „Blockchain“ eksperimentus, „TRON“ įkūrėjas uždraudė „Weibo“ (vėl)

Savaitinė „blockchain“ ir kriptovaliutų naujienų iš Kinijos ir Honkongo apžvalga.

Tai buvo įtempta Kinijos reguliavimo institucijų ir centrinių bankų savaitė, kai reikia skatinti „blockchain“ plėtrą. Kinijos valstijos taryba paskelbė pranešimą, skatinantį blokinių grandinių priėmimą tarp keturių laisvosios prekybos eksperimentinių zonų. Kinijos elektroninės prekybos milžinės JD.com skaitmeninė ranka „JD Digital“ paskelbė apie partnerystę su Kinijos Liaudies banko skaitmeninės valiutos tyrimų institutu, siekdama ištirti šalies skaitmeninę valiutą DCEP. Tuo tarpu TRON įkūrėjui Justinui Sunui Weibo sąskaita buvo uždrausta ketvirtą kartą. 

Šios savaitės „OKEx Insights“ „China Market Watch“ leidime galite aptarti šias istorijas (ir dar daugiau)..

Kinijos valstijos taryba stumia blokų grandinę keturiose laisvosios prekybos eksperimentinėse zonose

Kinijos valstybės taryba pabrėžė „blockchain“ technologijos svarbą skatindama keturių laisvosios prekybos eksperimentinių zonų plėtrą Kinijoje:

  • Pekinas
  • Hunanas
  • Anhui
  • Džedzianas

Pasak Valstybės tarybos paskelbimas, „blockchain“ technologijos naudojimas palengvina popierinę tarpvalstybinę prekybos aplinką ir padeda suformuluoti techninius ir reguliavimo standartus laisvosios prekybos eksperimentinėse zonose..

Pagrindiniai išsinešimai

  • „Blockchain“ programų paskirtis kiekvienoje laisvosios prekybos eksperimentinėje zonoje šiek tiek skiriasi. Pekino eksperimentinės zonos tikslas yra sukurti skaitmeninės prekybos finansavimo ekosistemą ir remti DCEP tyrimus ir priėmimą. Hunano eksperimentinei zonai siekiama padidinti finansinių paslaugų pasiūlą. „Anhui“ eksperimentinės zonos tikslas – supaprastinti administracinius procesus, o „Zhejiang“ eksperimentinės zonos tikslas – naudoti „blockchain“ technologiją, kad būtų sukurta reguliavimo smėlio dėžė „fintech“ projektams.
  • Laisvosios prekybos eksperimentinės zonos dar labiau iliustruoja Kinijos siekį būti pasauline „blockchain“ sprendimų lydere.

Justino Suno „Weibo“ buvo uždraustas ketvirtą kartą

TRON įkūrėjas Justinas Sunas turėjo savo „Weibo“ sąskaitą uždrausta jau ketvirtą kartą. Remiantis oficialia „Weibo“ paskyra, „Sun“ draudimas uždrausti Weibo bendruomenės taisykles.

Nepaisant to, kad buvo uždrausta „Sun“ asmeninė sąskaita, Weibo atsiskaito už jo kriptografinius projektus, pvz TRON ir „DeFi“ projektas JustSwap – išlieka normalus veikimas.

Raktas išsinešimui

  • Sun yra gerai žinomas dėl savo agresyvios (ir, be abejo, nesąžiningos) rinkodaros strategijos kriptografinėje erdvėje. Rugsėjo 19 d., Sekmadienis tvirtino kad „JustSwap“ yra pirmoje vietoje esanti decentralizuota birža ir kad jis svarsto galimybę paleisti „JustSwap“ vartotojams skirtą aerodromą. TRON fondas neseniai atsiprašė visuomenei už melagingą „Sun“ teiginį, kad TRON pasiekė 10 milijardų vartotojų – daug daugiau nei planetos gyventojų. Todėl nestebina ketvirtasis jo asmeninės „Weibo“ paskyros draudimas.

„JD Digital“ bendradarbiauja su PBoC DCEP tyrimuose

„JD Digital“, Kinijos elektroninės prekybos milžinės „JD.com“ skaitmeninė ranka, paskelbė partnerystė su Kinijos Liaudies banko skaitmeninės valiutos tyrimų institutu, siekiant atlikti oficialios Kinijos skaitmeninės valiutos DCEP tyrimus.

Pranešime teigiama, kad „JD Digital“ skatins DCEP tyrimus kuriant „blockchain“ infrastruktūras ir naudojant mobiliųjų mokėjimų atvejus. Pavyzdžiui, partnerystė gali pasitelkti „JD Digital“ patirtį kuriant skaitmeninę piniginę DCEP.

Raktas išsinešimui

  • „JD Digital“ neseniai atkreipė didžiulį Kinijos finansų rinkų dėmesį IPO programa Šanchajaus vertybinių popierių biržos STAR rinkoje rugsėjo 11 d. Kaip parodyta bendrovės prospektą, „JD Digital“ dalyvavo mokslinių tyrimų ataskaitoje apie skaitmeninės valiutos naujoves, kuriai vadovavo PBoC ir Kinijos mokėjimų ir kliringo asociacija..

HSBC akcijų kaina smuko iki 25 metų žemiausios ribos

Šią savaitę Kinijos akcijų rinka šiek tiek krito, nes Honkongo akcijų rinka smuko. Spaudos metu „Shanghai SE Composite“ ir „CSI 300“ šiuo metu prekiauja 3280 ir 4652 punktais, o savaitiniai nuostoliai yra atitinkamai 0,13% ir 0,6%. Honkonge „Hang Seng“ indeksas šią savaitę nukrito 4,01% ir šiuo metu siekia 23 734.

Kinijos akcijų rinka šiek tiek krito, o Honkongo akcijų rinka smuko. Šaltinis: „Trading Economics“, „Investing.com“

Akcijų rinkos dalyviai atkreipė dėmesį į krentančią HSBC (HKG: 0005) akcijų kainą šią savaitę. HSBC akcijų kaina smuko iki 25 metų žemiausios HK 27,90 USD. Tai lemia nutekinti „FinCEN“ dokumentai, kurie valstija kad kai kurie didžiausi pasaulio bankai dalyvauja įtartinuose lėšų pervedimuose, kurių suma viršija 2 trln.

Be to, pranešama, kad HSBC yra potenciali kandidatė pagal "nepatikimų subjektų sąrašas" Kinijos vyriausybė.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Be HSBC, nukentėjo kai kurie žinomi pasaulio bankai masinis akcijų kainos kritimas po „FinCEN“ failų nutekėjimo. Pavyzdžiui, „Standard Chartered“ akcijos smuko 6,18%. „Deutsche Bank“ (ETR: DBK) akcijos sumažėjo daugiau nei 8%, o „JPMorgan Chase“ (NYSE: JPM) akcijos – daugiau nei 3%.
  • Verslo įmonės pagal "nepatikimų subjektų sąrašas" draudžiama vykdyti investicijas, importą ir eksportą Kinijoje. Be to, jų darbuotojams neleidžiama įvažiuoti į Kiniją.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me