Kas yra OKB? Žvilgsnis atgal, nuo ko pradėjome

2020 m. Vasario 15 d., Praėjus dvejiems metams nuo mūsų mainų ženklo, OKB, paleidimo, mūsų žetono kaina dabar pasiekia naujas aukštumas. Atsižvelgdamas į visą šią savaitę patirtą ažiotažą ir dėmesį, norėčiau pasinaudoti proga ir apmąstyti, kaip mes čia patekome, ir paaiškinti savo viziją dėl šio įrankio ženklo.

Tai neabejotinai buvo ilgas ir nelygus važiavimas. Per pastaruosius dvejus metus, kaip ir visoms sparčiai besivystančioms įmonėms, teko patirti ir nuosmukių. Didėjantys skausmai, kai darbuotojų skaičius per kelerius metus pasiekia daugiau nei 1000 žmonių, laikinas sistemos išjungimas ir net nepagrįsti kaltinimai sukčiavimu. Tačiau dėka mūsų vartotojų ir bendruomenės palaikymo, „OKB“ prasideda puikiai 2020 m. Mes esame dėkingi kiekvienam „OKEx“ vartotojui ir investuotojui į OKB, kad pastaruosius dvejus metus stovėjome šalia mūsų. Manau, kad ši stipri metų pradžia yra nesibaigiantis siekis kurti vertę savo vartotojams ir džiaugiuosi matydamas, kad mūsų pastangos atsipirko mūsų rėmėjams ir vartotojams.

Kai pasieksime šį svarbų „OKEx“ etapą, norėčiau pasidalinti su jumis OKB kelione per pastaruosius dvejus metus.

OKB, tiltas tarp OKEx ir jo vartotojų

Nuo pat kriptovaliutos ir naudingumo žetonų gimimo buvo įvairių nuomonių ir požiūrių į jų teisėtumą. Ar jie yra tik hype ir garai? Ar mainų žetonas gali suteikti vartotojams tikrąją vertę ir naudingumą? Pastarieji dveji metai mums buvo nenutrūkstamas vertės kūrimo per OKB tyrinėjimas. Mes nuėjome ilgą kelią ir dabar esame labai įsitikinę savo sugebėjimais per OKB padidinti vertę vartotojams, laikydami tai pagrindiniu mūsų prekybos ekosistemos pagrindu ir tiltu, jungiančiu OKEx su mūsų vertinamais vartotojais..

Nuolatinėmis mūsų komandos pastangomis ilgalaikiai OKB savininkai galės augti kartu su mumis ir pasidalinti mūsų plėtros vaisiais ateityje.

Dedame pinigus ten, kur yra mūsų burna: „OKB“ atpirkimas ir žetonų deginimas

Per pastarąsias kelias dienas sulaukiau begalės klausimų, kodėl ir kaip galėtume įvykdyti tokio masto atpirkimą ir žetonų įrašymą. Tai nebuvo sprendimas, kurį priėmėme lengvabūdiškai, ir per trumpą laiką galime įžvelgti akivaizdžių priežasčių, dėl kurių galima teigti, kad tai padarytų mūsų, kaip įmonės, trumpalaikį pelną. Per didžiausią tokio pobūdžio nudegimą sudegė 700 milijonų neišleistų OKB, o visi būsimi ketvirčio OKB nudegimai atsirado tik iš antrinės rinkos. Be to, „OKEx“ pati neliks jokių OKB, o tai reiškia, kad visi būsimi OKB, kurie yra platinami mūsų darbuotojams, taip pat bus perkami iš antrinės rinkos. Tik tada, kai OKB pasiekia absoliučią defliaciją, OKB turėtojai gali iš tikrųjų pasinaudoti platformos kūrimu. Manau, kad tai yra būdas padėti savo pinigus ten, kur yra mūsų burna, ir įsipareigoti laikytis ilgalaikės vizijos sukurti tikrai „viskas viename“ pasaulinės klasės prekybos ekosistemą..

Kodėl mes nesiūlome didesnių OKB akcijų prekybos mokesčio nuolaidų?

„OKEx“ turėtojams yra tik viena „OKB“ turėtojų prekybos mokesčių nuolaidų programa, kurioje vartotojai turi turėti tik 500 „OKB“, kad galėtų naudotis nuolaidomis mokesčiams. Norėdami gauti maksimalią nuolaidą, vartotojai turi turėti ne daugiau kaip 2000 OKB. Tuo pačiu metu siūlome pakopinio mokesčio nuolaidų sistemą, pagrįstą prekybos apimtimi ir siūlančiomis didžiausias mokesčių nuolaidas pramonėje..

Remdamiesi gautais atsiliepimais sutinkame, kad tai yra daug teisingesnė sistema ir mokesčių tvarkaraštis nei daugelis kitų mainų žetonų. Mes niekada nepriversime savo klientų laikyti šimtus tūkstančių mūsų mainų žetonų, kad galėtume pasinaudoti tam tikra prekybos mokesčio nuolaida. Profesionalūs ir instituciniai vartotojai, prekiaujantys dideliais kiekiais „OKEx“, galės mėgautis mažesniais mokesčiais, bet kada nerimaudami dėl OKB kainos ir prisiimdami kainų svyravimų riziką..

Nespekuliuokite apie kainą OKB

Taip, tai gali skambėti turtingai iš vienos didžiausių pasaulio biržų generalinio direktoriaus. Čia noriu pasakyti, kad kiekviena prekyba yra rizikinga, ir savaime suprantama, kad kriptovaliuta nesiskiria.

Principas, kurio rekomenduoju laikytis visiems mūsų vartotojams, yra tas, kad jei jūs visiškai netikite ilgalaikiu OKEx augimu, prašome neprekiauti OKB. Jei suprantate mūsų verslą ir optimistiškai vertinate mūsų ilgalaikę perspektyvą, tada kviečiame jus laikyti keletą OKB ir augti kartu su mumis. Aš nuoširdžiai tikiuosi, kad visi OKB turėtojai gali būti racionalūs kiekvienoje prekyboje ir niekada neprekiauja daugiau, nei gali sau leisti prarasti.

Būsima OKB plėtra

Kurti tvarią vertę mūsų vartotojams visada buvo „OKEx“ prioritetas. Kad ir kaip santykinai mažai mainėme šioje srityje, manau, kad pastarasis dėmesys, kurį sulaukėme dėl OKB kainų šuolio, nušviečia mūsų, kaip įmonės, vertybes. Mes visada kruopščiai išklausysime jūsų atsiliepimus ir atspindėsime juos savo produktų pasiūlymuose. Kai ažiotažas sumažėja arba mes susidurti su lokių rinka, mūsų komanda tyliai kurs ir tobulins mūsų platformą. Šiais metais OKB ekosistemos plėtra bus mūsų pagrindinis prioritetas. OKB turėtojams bus teikiama daug įvairesnių pranašumų

prekiaudami „OKEx“ ir naudodamiesi nuolatine jūsų parama bei atsiliepimais, vertę dar labiau padidinkite.

Aš nuoširdžiai dėkoju visiems už tai, kad atėjote į šią kelionę kartu su mumis siekdami didžiosios „blockchain“ revoliucijos.

Jay Hao

„OKEx“ generalinis direktorius

2020 m. Vasario 16 d

Sekite „OKEx“:

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me